Zasto su djevojke/zene zle?????

Teme koje nisu vezane za druge podforume ...
Odgovori
Poruka
Autor/ica
Avatar
bosman
Zvijezda foruma
Zvijezda foruma
Postovi: 2316
Pridružen/a: 10 Nov 2007 02:00
Lokacija: Germany-München

Zasto su djevojke/zene zle?????

#1 Post Postao/la bosman »

Pitam vas sve zasto kada djevojci/zeni pokazes svu ljubav ovoga svijeta... budes joj tu uvjek..skidas joj zvijezde sa neba a ona te tovari?
Zasto djevojke/zene pricaju bajke da zele sa vama, a kada dobiju i vise od toga, kada dobiju bukvalno sve, onda to sve odbace...????

ADMIN_BOL-CHAT.DE

#2 Post Postao/la ADMIN_BOL-CHAT.DE »

Pa zenska iluzija @bosman
:)

Avatar
Megaskotica
Hronicar foruma
Hronicar foruma
Postovi: 731
Pridružen/a: 29 Feb 2000 02:00

#3 Post Postao/la Megaskotica »

pa nisu samo zene takve..i muski su takvi :)

zato nikad nedaj sebe do kraja nikome

Avatar
bosman
Zvijezda foruma
Zvijezda foruma
Postovi: 2316
Pridružen/a: 10 Nov 2007 02:00
Lokacija: Germany-München

#4 Post Postao/la bosman »

E zato gledam u oci Laff-e! :)

ADMIN_BOL-CHAT.DE

#5 Post Postao/la ADMIN_BOL-CHAT.DE »

bosman je napisao/la:E zato gledam u oci Laff-e! :)
Pa zato ne gledaj u oci @bosman-e

Avatar
bosman
Zvijezda foruma
Zvijezda foruma
Postovi: 2316
Pridružen/a: 10 Nov 2007 02:00
Lokacija: Germany-München

#6 Post Postao/la bosman »

LAFF je napisao/la:
bosman je napisao/la:E zato gledam u oci Laff-e! :)
Pa zato ne gledaj u oci @bosman-e

I odmah kazi i misle vidi smoklje!

ADMIN_BOL-CHAT.DE

#7 Post Postao/la ADMIN_BOL-CHAT.DE »

Hajd vidim da mozda ne razumijes sta zelim tim reci tim pogledom u oci (nedaj se ne skidaj zvijezde vec ono sto imas ponudi)
@megaskotica ti je isto dobar satz rekla
Kaze se tako sto je muskarac vise naklonjen zeni manje su sanse uspijeh kao i bukvalne sanse za seks
Potrebna im je iluzija da one stvore svoj film
A ako muskarac u svom nastupu previse materijalizuje stalnu prisutnost skretanjem zenskih misli na zivotne potrebe i kompromise
onda ih to gusi i rusi
Pusti ali nikada ne dozvoli da budes roba na pijaci nema hoces neces ili moze li sta jeftinije :)

To sto kazes vidi smoklje ce biti istina samo ako ti kaze budimo prijatelji
One to bosman drugacije kontaju nego mi...

Kad je zena dugoo u kupatilu mi kontamo sredjuje se zbog nas [-X jok prijatelju ona to cini zbog sebe
Kad kazemo da su zene s nama zbog para [-X jok
One su s nama zbog ljubavi a novac je na drugom mjestu
Kad kazemo tesko je pocitati zenu [-X nije treba malo paznje i to je to

Avatar
sabinax
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 16414
Pridružen/a: 31 Jan 2008 02:00
Lokacija: Croatia

Re: Zasto su djevojke/zene zle?????

#8 Post Postao/la sabinax »

bosman je napisao/la:Pitam vas sve zasto kada djevojci/zeni pokazes svu ljubav ovoga svijeta... budes joj tu uvjek..skidas joj zvijezde sa neba a ona te tovari?
Zasto djevojke/zene pricaju bajke da zele sa vama, a kada dobiju i vise od toga, kada dobiju bukvalno sve, onda to sve odbace...????
Ista je stvar i obrnuto...mene cijeli zivot to muci...zasto je to tako, ali jednostavno to je jedna zivotna cinjenica...ni ja osobno ne volim kada je decko predobar i sve mi daje i povladuje, skida zvijezde s neba...a opet ljuta sam kada se obrnuto desi (doduse davno je to bilo) a ne dobijem zauzvrat isto....
jednostavno to je takva zivotna igra...i ako ti je jako stalo ne pokazuj to otvoreno, sve dok ne steknes odredeno povjerenje, a s druge strane cak ni onda...ne treba se dati do kraja i u potpunosti
Davno je meni mama govorila...te zivotne cinjenice, ali ja ko ja sve moram osjetiti na svojoj ko¾i...ali s vremenom covjek nauci...mada ponekad i sada se desi kakva kriva procjena kako postupiti u odredenoj situaciji
Jednostavno....nisu zene lo¹e, ni mu¹karci....losa je ta ljudska narav, koja postupa suprotno razumu...i voli ono sto nije idealno te joj je dosadno ako je sve savrseno
Kad ti zivot donese limune, uzmi tekilu i sol i nazovi me
slika Make my day!

Avatar
bosman
Zvijezda foruma
Zvijezda foruma
Postovi: 2316
Pridružen/a: 10 Nov 2007 02:00
Lokacija: Germany-München

Re: Zasto su djevojke/zene zle?????

#11 Post Postao/la bosman »

EdeLa67_ je napisao/la:
sabinaX je napisao/la:
bosman je napisao/la:Pitam vas sve zasto kada djevojci/zeni pokazes svu ljubav ovoga svijeta... budes joj tu uvjek..skidas joj zvijezde sa neba a ona te tovari?
Zasto djevojke/zene pricaju bajke da zele sa vama, a kada dobiju i vise od toga, kada dobiju bukvalno sve, onda to sve odbace...????
Ista je stvar i obrnuto...mene cijeli zivot to muci...zasto je to tako, ali jednostavno to je jedna zivotna cinjenica...ni ja osobno ne volim kada je decko predobar i sve mi daje i povladuje, skida zvijezde s neba...a opet ljuta sam kada se obrnuto desi (doduse davno je to bilo) a ne dobijem zauzvrat isto....
jednostavno to je takva zivotna igra...i ako ti je jako stalo ne pokazuj to otvoreno, sve dok ne steknes odredeno povjerenje, a s druge strane cak ni onda...ne treba se dati do kraja i u potpunosti
Davno je meni mama govorila...te zivotne cinjenice, ali ja ko ja sve moram osjetiti na svojoj ko¾i...ali s vremenom covjek nauci...mada ponekad i sada se desi kakva kriva procjena kako postupiti u odredenoj situaciji
Jednostavno....nisu zene lo¹e, ni mu¹karci....losa je ta ljudska narav, koja postupa suprotno razumu...i voli ono sto nije idealno te joj je dosadno ako je sve savrseno
Bas lijep komentar sabinaX :huh: :srce lupa:

Sto se tice toga kada zena sve odbaci (a sve dobila od tebe) da, takva sam i ja.. Mozda zato
sto mi onda nije vise zanimljivo, dobijem sta hocu, i idem dalje.. Mozda losa osobina, ali tako je to..
Nije vise interesantno, posto je vec postalo dostupljivo..

A mislim da svi znamo da covjek u zivotu uvijek trazi vise, i da je rijetko zadovoljan s tim sto ima -nema
veze dali se radilo o ljubav, o parama, o poslu/skoli- na kraju uvijek zelimo jos, i bolje :eh:
A kad su i djeca u pitanju, jel se i tad ide dalje, trazi se jos bolje, jos vise???? Pad kad je jednom kraj tom vise???? :-k

Avatar
sabinax
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 16414
Pridružen/a: 31 Jan 2008 02:00
Lokacija: Croatia

#13 Post Postao/la sabinax »

Ma bosman...nije to pitanje u braku...za brak je nesto drugo...ja sam pricala da dok trazimo momka ili curu...zato sam i napisala ne pokazuj otvoreno svoje osjecaje sve dok ne steknes povjerenje...a kada se stekne povjerenje...onda mislim da se ulazi u brak...a tada bi trebalo nastati opustanje...i da partner zna sve o tebi ti o njemu, da si mozete sve reci, povjeriti, da ti ne uzme za zlo...ama bas nista...tako bi barem trebalo biti...ali sto kaze LAFF ova tetka baska je realnost, a baska idealnost....ali po ljudskoj psihi...izgleda da stalno treba biti na oprezu :huh:
ne svida mi se to...ali izgleda da je tako
Kad ti zivot donese limune, uzmi tekilu i sol i nazovi me
slika Make my day!

Avatar
bosman
Zvijezda foruma
Zvijezda foruma
Postovi: 2316
Pridružen/a: 10 Nov 2007 02:00
Lokacija: Germany-München

Re: Zasto su djevojke/zene zle?????

#14 Post Postao/la bosman »

EdeLa67_ je napisao/la:
bosman je napisao/la:
EdeLa67_ je napisao/la: Bas lijep komentar sabinaX :huh: :srce lupa:

Sto se tice toga kada zena sve odbaci (a sve dobila od tebe) da, takva sam i ja.. Mozda zato
sto mi onda nije vise zanimljivo, dobijem sta hocu, i idem dalje.. Mozda losa osobina, ali tako je to..
Nije vise interesantno, posto je vec postalo dostupljivo..

A mislim da svi znamo da covjek u zivotu uvijek trazi vise, i da je rijetko zadovoljan s tim sto ima -nema
veze dali se radilo o ljubav, o parama, o poslu/skoli- na kraju uvijek zelimo jos, i bolje :eh:
A kad su i djeca u pitanju, jel se i tad ide dalje, trazi se jos bolje, jos vise???? Pad kad je jednom kraj tom vise???? :-k
Mislish djete dvoje ljudi? :chuckel:
Da, muza i zene, momka i cure (moderno imati dijecu bez braka)!

Avatar
sabinax
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 16414
Pridružen/a: 31 Jan 2008 02:00
Lokacija: Croatia

#15 Post Postao/la sabinax »

a kakve sada veze imaju djeca sa zlim zenama...jedino ako su bezobrazne pa ne dopustaju da se djeca druze s ocevima...to mi je krajnje nisko i bezobrazno....iskoristavanje djece za svoje niske ciljeve :mad:
Kad ti zivot donese limune, uzmi tekilu i sol i nazovi me
slika Make my day!

Odgovori