poljubac bez ljubavi !!!!!!

Komentari Diskusije
Odgovori

dali se nekada nekome desilo da vas poljubi jedna osoba a da ona u stvari u vama vidi prijatelja a , vi tu osobu volite

Anketa je završila: 02 Jul 2004 22:52.

 
Ukupno glasova: 0

Poruka
Autor/ica
Avatar
Sexy_amy
Clan u razvoju
Clan u razvoju
Postovi: 44
Pridružen/a: 01 Feb 2005 02:00
Lokacija: Wien
Kontakt:

#76 Post Postao/la Sexy_amy »

ma nije bas kod mene tako izrazeno. ja ciljano ljubim nekoga. a do mene je hocu li osjetiti nesta ili ne. ako me nesta zanese (alkohol) znam se kontrolisati...

Avatar
Indi
Pocetnik
Postovi: 22
Pridružen/a: 21 Nov 2010 19:49
Lokacija: belgija

#77 Post Postao/la Indi »

Sexy_Amy je napisao/la:ma nije bas kod mene tako izrazeno. ja ciljano ljubim nekoga. a do mene je hocu li osjetiti nesta ili ne. ako me nesta zanese (alkohol) znam se kontrolisati...
hehe da i kod mene je tako! Nikad nebi prijetelja jednog poljubila to bi nekako lose bilo, a sad nekog momka kojeg znam ima sedmicu i skim se dobro slazem, sto mi se svidja itd i ako nisam zaljubljena u njega nebi mi smetalo poljubiti ga :)
Carpe Diem :)

Avatar
Sexy_amy
Clan u razvoju
Clan u razvoju
Postovi: 44
Pridružen/a: 01 Feb 2005 02:00
Lokacija: Wien
Kontakt:

#78 Post Postao/la Sexy_amy »

pa da. ali koga upoznam onako u diskoteci i da ga poljubim "u zanosu" - no way - fuj

a_m_r_a
Pocetnik
Postovi: 28
Pridružen/a: 06 Sep 2006 02:00
Lokacija: USA
Kontakt:

...

#79 Post Postao/la a_m_r_a »

Da desilo se da poljubim prijatelja ali ne i da ga volim tacnije simpatije,navika,radoznalost ni sama neznam...ali nepotrebna ludost za mene jer nikada vise nije ostalo isto i danas se izbjegavamo vidjeti a bili smo vjecito zajedno zao mi je...iako neznam njegova osijecanja jesam ga povrijedila ili ne on zna,ako jesam sorry nije bila namjera,u svakom slucaju mi fale nasi dugi razgovori,poruke,ludosti ali znam da nikada nece biti ono sto je bilo,kriva sam-sorry Mirza!

Pajic
Pocetnik
Postovi: 25
Pridružen/a: 23 Okt 2006 02:00
Lokacija: Bosnia

#80 Post Postao/la Pajic »

e jbg. onda se samo provedem sa tom osobom a sutra svako svojim putem.. i sta samo malo bezopasne zabave

Avatar
mrki62
Specijalni status V.I.P
Specijalni status V.I.P
Postovi: 6413
Pridružen/a: 02 Apr 2006 02:00
Lokacija: sLOVEnija

#81 Post Postao/la mrki62 »

Prema novim istra¾ivanjima, kao ¹to jedna slika vrijedi hiljadu rijeèi, tako ¾eni jedan poljubac mo¾e znaèiti u vezi s partnerom. Analiza uraðena na 1.000 studenata je pokazala da ¾ene, mnogo vi¹e nego mu¹karci, pridaju znaèaj poljupcu. Za ¾ene je poljubac znak intimnosti dok mu¹karcima predstavlja ne¹to drugo.

Tim sa univerziteta u New Yorku ispitao je preko 1.000 studenata o tome ¹ta im znaèi poljubac te do¹ao do zakljuèka da je ¾enama ljubljenje va¾nije ego mu¹karcima, prenosi BBC.

®ene preko ljubljenja s mu¹karcem uspostavljaju odreðeni nivo intime, a ako ima "hemije" poljubac uveliko odreðuje da li æe ¾ena htjeti mu¹karca kao dugoroènog partnera.

Mu¹karcima, pak, poljubac nije toliko va¾an te ga "koriste" uglavnom kao predigru za seks. Prema tome, mu¹karci manje odluèuju s kim, na osnovu poljubca, zapoèeti ozbiljnu vezu ili imati seksualne odnose. Njima nije va¾no èak ni ako se ¾ena ne zna "dobro" ljubiti i to ih ne sprjeèava da s njom imaju seks.

Za ¾ene je to uglavnom suprotno, one na osnovu poljupca odreðuju kvalitet nastavka njihove veze. Prema rijeèima psihologa, to je i logièno jer su ¾ene odgovornije kada je rijeè o biranju partnera. Naime, u sluèaju trudnoæe, ¾ena ¾eli znati da je odabrala dobrog partnera, a poljubac joj slu¾i kao mehanizam preko kojeg odreðuje stepen intimnosti.

copy/paste
Ti si kao najudaljenija zvijezda do koje je najteže doći, ali baš zbog toga je najudaljenija zvijezda najljepša i najsjajnija!

slika

slika

Avatar
mrki62
Specijalni status V.I.P
Specijalni status V.I.P
Postovi: 6413
Pridružen/a: 02 Apr 2006 02:00
Lokacija: sLOVEnija

#83 Post Postao/la mrki62 »

bluesky je napisao/la:Ne mora odmah biti neke ljubavi prilikom,recimo,prvog poljupca.
Poljubac je nacin da se vidi da li ima kakvih vibracija, hemije medju vama =D>
Ako je mlak poljubac, nema tu nicega :huh:
Poljubac je akontacija sexa - tako ka¾u :wave:
Ti si kao najudaljenija zvijezda do koje je najteže doći, ali baš zbog toga je najudaljenija zvijezda najljepša i najsjajnija!

slika

slika

Avatar
belly_dancer
Zvijezda foruma
Zvijezda foruma
Postovi: 3472
Pridružen/a: 18 Dec 2007 02:00

#84 Post Postao/la belly_dancer »

pa nije mi se desilo..

ima ona pjesma:
ma duso kad bija usne moje lude
pustila stalno da se ljube
tad bi ja bila samo mala
varalica bez morala

to je to.. :baa: :biggrin:
..dobro je kad u životu nekoga voliš,neko te voli..

Avatar
im_ex
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 14847
Pridružen/a: 11 Dec 2007 02:00
Lokacija: Dusa mi ostade tamo

#88 Post Postao/la im_ex »

cyrus_the_virus je napisao/la:To mi nekako doðe ko neslano jelo :-k
pri cemu je polijepo osjetno zazivljavanje isteka roku trajnosti

Odgovori