Zasto su djevojke/zene zle?????

Teme koje nisu vezane za druge podforume ...
Odgovori
Poruka
Autor/ica
Avatar
pasa74
Zvijezda foruma
Zvijezda foruma
Postovi: 2589
Pridružen/a: 29 Nov 2007 02:00
Lokacija: France

Re: cccc

#61 Post Postao/la pasa74 »

fikra je napisao/la:eto to ti je cisti dokaz za kakva zla su muski spremni, u pakao da idu, da ubiju ma i zivot da za zene dadu. pa kakvo je to onda zlo pitam ja njih. hehehe :P

nuzno zlo Fikra :chuckel: :chuckel: :chuckel:
xxx...

Avatar
danjel
Svakodnevni prolaznik
Svakodnevni prolaznik
Postovi: 605
Pridružen/a: 11 Dec 2006 02:00
Lokacija: Bosnia

#63 Post Postao/la danjel »

Ma nisu one zle ali ako im da¹ srce onda ti i du¹u opi¹e hehe...Ma svi smo mi u neku ruku isti ima nas i tamo i ovamo svakakvih tak da nisu samo ¾ene zle....Ma ebe¹ ¾ivot bez ¾ene....
©ta bi mi mu¹ki radili da nema ¾ena,nebi se spremali,sreðivali,kupovali sebi auta,trudili se biti neko i ne¹to,na neki naèin to i jest bit na¹eg postajanja,¾ena...Kao i bit njihovog Mu¹karac,da nebi zaboravile,hehe....

Avatar
ra-ja
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 13216
Pridružen/a: 21 Maj 2007 02:00
Lokacija: pod suncem

#65 Post Postao/la ra-ja »

Cmok za komentar... :P

Zene nisu zle... Zao moze biti samo onaj ko ima snagu i oruzje.. pa se okurazi da ga upotrebi.....a to i jedno i drugo nemaju zene.... :-k

Avatar
sabinax
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 16414
Pridružen/a: 31 Jan 2008 02:00
Lokacija: Croatia

#67 Post Postao/la sabinax »

Zlih po tom obrascu ima i zena i muskaraca...sponzoruse treba otkriti i imati posebnu crtu da bi se shvatilo koja je namjera kojoj netko tezi, ako ¾ena bolje pogleda tvoje vozilo nego tvoje oèi, vjerojatno je sponzorusa....za to treba imati osjecaj...a ne slazem se s konstatacijom tko jako voli da ne moze mrziti, mrziti ne moze onaj tko je ravnodu¹an prema toj osobi...od ljubavi do mrznje je vrlo mali korak
a to da zene nisu zle jer nemaju oruzja...to po meni nije istina, jer ima oruzja koja mogu jace ubosti od svakog noza...a to po meni nije sex nego.... ruzna rijec ili ruzno pona¹anje
Kad ti zivot donese limune, uzmi tekilu i sol i nazovi me
slika Make my day!

Avatar
ra-ja
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 13216
Pridružen/a: 21 Maj 2007 02:00
Lokacija: pod suncem

#68 Post Postao/la ra-ja »

sabinaX je napisao/la:Zlih po tom obrascu ima i zena i muskaraca...sponzoruse treba otkriti i imati posebnu crtu da bi se shvatilo koja je namjera kojoj netko tezi, ako ¾ena bolje pogleda tvoje vozilo nego tvoje oèi, vjerojatno je sponzorusa....za to treba imati osjecaj...a ne slazem se s konstatacijom tko jako voli da ne moze mrziti, mrziti ne moze onaj tko je ravnodu¹an prema toj osobi...od ljubavi do mrznje je vrlo mali korak
a to da zene nisu zle jer nemaju oruzja...to po meni nije istina, jer ima oruzja koja mogu jace ubosti od svakog noza...a to po meni nije sex nego.... ruzna rijec ili ruzno pona¹anje
Eto nas troje pa se neslazemo...bas u misljenju....

Necu ni da govorim o sponzorusama...to je posebna tema...na takve osobe mi se muci.....Naravno treba imati slifa pa otkriti prave zelje i namjere takvih osoba...Zato ljudi koji su vani jako se plase stupiti u pravu vezu da nebih bili samo iskoristeni....sto je masovna pojava....
Od ljubavi do mrznje ...nema te solucije,,,Kod mene postoji ljubav ...ravnodusnost....
Nemogu ja nikoga da mrzim...neznam zasto..ali za svaku losu stvar,losu namjeru ili rijeci upucene meni .. postoji razlog ...nije opravdam, ali je ja opravdam ...
Da ruzne rijeci i ruzno ponasanje muskaraca ili zena ...moze da boli vise nego udarac...slazem se....Ali to je znak kulture svakog pojedinca , i to da praktikuje primjenu teorije koju je naucio....
A sada je stvar sta ti ..ili ja ,...ili on smatramo...da je neka osoba...ZLA.....
Za mene je osoba zla...koja moze ubiti oduzeti nekome zivot....koja moze ukrasti..osoba kojoj vidis na licu mrzi.... koja u svakoj prilici zeli da ti zabije noz u ledja.....itd....

Avatar
ra-ja
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 13216
Pridružen/a: 21 Maj 2007 02:00
Lokacija: pod suncem

#69 Post Postao/la ra-ja »

Ra-Ja je napisao/la:
sabinaX je napisao/la:Zlih po tom obrascu ima i zena i muskaraca...sponzoruse treba otkriti i imati posebnu crtu da bi se shvatilo koja je namjera kojoj netko tezi, ako ¾ena bolje pogleda tvoje vozilo nego tvoje oèi, vjerojatno je sponzorusa....za to treba imati osjecaj...a ne slazem se s konstatacijom tko jako voli da ne moze mrziti, mrziti ne moze onaj tko je ravnodu¹an prema toj osobi...od ljubavi do mrznje je vrlo mali korak
a to da zene nisu zle jer nemaju oruzja...to po meni nije istina, jer ima oruzja koja mogu jace ubosti od svakog noza...a to po meni nije sex nego.... ruzna rijec ili ruzno pona¹anje
Eto nas troje pa se neslazemo...bas u misljenju....

Necu ni da govorim o sponzorusama...to je posebna tema...na takve osobe mi se muci.....Naravno treba imati slifa pa otkriti prave zelje i namjere takvih osoba...Zato ljudi koji su vani jako se plase stupiti u pravu vezu da nebih bili samo iskoristeni....sto je masovna pojava....
Od ljubavi do mrznje ...nema te solucije,,,Kod mene postoji ljubav ...ravnodusnost....
Nemogu ja nikoga da mrzim...neznam zasto..ali za svaku losu stvar,losu namjeru ili rijeci upucene meni .. postoji razlog ...nije opravdam, ali je ja opravdam ...
Da ruzne rijeci i ruzno ponasanje muskaraca ili zena ...moze da boli vise nego udarac...slazem se....Ali to je znak kulture svakog pojedinca , i to da praktikuje primjenu teorije koju je naucio....
A sada je stvar sta ti ..ili ja ,...ili on smatramo...da je neka osoba...ZLA.....
Za mene je osoba zla...koja moze ubiti oduzeti nekome zivot....koja moze ukrasti..osoba kojoj vidis na licu mrzi.... koja u svakoj prilici zeli da ti zabije noz u ledja.....itd....
Da te iskoristi kao poligon za slijetanje svojih pokvarenih avijona namjera ...za ostvarenje svojih prljavih zelja.... :(

Na takve ljude sam jako losa ...U zivotu nisam ih puno susretala...ali sada znam da ih ima..... :( :( :(
----------------------------------------------------------------------------

Pitate se zasto se desio rat u B-H ...Zbog ekstrema.... :baa:

Avatar
ra-ja
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 13216
Pridružen/a: 21 Maj 2007 02:00
Lokacija: pod suncem

#70 Post Postao/la ra-ja »

SA RIJECIMA ILI BEZ RIJECI......DJELA SU DOKAZ DA JE NEKO ZAO ....

BIO MUSKARAC ILI ZENA....... :huh:

Pa valjda to znas @sabina.......

Avatar
ra-ja
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 13216
Pridružen/a: 21 Maj 2007 02:00
Lokacija: pod suncem

#72 Post Postao/la ra-ja »

xxx_dusan je napisao/la:Ne mogu se sloziti s prethodnim komentarom.Zene imaju izuzetno mocno oruzje-sexualnost,sto ne znaci da su zle.Takva pretpostavka dolazi,uglavnom,od lako zaljubljivih muskaraca koji,po nepisanom pravilu,nalete na sponzoruse.Najvaznije je nauciti kontrolisati emocije,jer samo ko ludacki zavoli moze tako i mrziti.Moja preporuka je da procitate 5 knjiga Jove Tosevskog.
Nije mi bas jasno o cemu pises...ali eto ...

Kazes ako je zene imaju mocno oruzje sexsualnost..... VI TO NAZIVAS ORUZJE....??? Za moje misljenje je za mene takva zena seksi igracka..sto neznaci da su zle....slazem se 100%
I ko ludacki zavoli...moze da i mrzi...neslazem se sa tobom....
Ko ludacki zavoli ...on voli...nebih trebao mrziti.....
A o knjigama koje mi navodis...nebih se upustala u to jer ti govorim ono sto osjecam...Znaci razni ljudi ...razne cudi..... :-k

Avatar
sabinax
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 16414
Pridružen/a: 31 Jan 2008 02:00
Lokacija: Croatia

#75 Post Postao/la sabinax »

xxx_dusan je napisao/la: Sabina,pogresno si me razumjela.Napisao sam da samo onaj ko jako zavoli moze jako i zamrziti,jer su ljubav i mrznja 2 obrnuto proporcionalne emocije istog intenziteta(nadam se da cemo se u ovom sloziti.
Da slazemo se .... oprosti ako sam krivo procitala, ponekad sam brzopleta, priznajem :D
Kad ti zivot donese limune, uzmi tekilu i sol i nazovi me
slika Make my day!

Odgovori