Pravila u vezi

Komentari Diskusije
Poruka
Autor/ica
Avatar
ra-ja
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 13216
Pridružen/a: 21 Maj 2007 02:00
Lokacija: pod suncem

#31 Post Postao/la ra-ja »

Sa svime se ovdje slazem sto si napisao...nemam nista dodati...Ja sam to vec odavno sve to rekla.....

Najvaznije je za pocetak da se svide jedno drugom.... :-k

Avatar
ra-ja
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 13216
Pridružen/a: 21 Maj 2007 02:00
Lokacija: pod suncem

#33 Post Postao/la ra-ja »

Nisam ja nikakvo velicanstvo...samo jedna zena.... :)

Avatar
sabinax
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 16414
Pridružen/a: 31 Jan 2008 02:00
Lokacija: Croatia

#34 Post Postao/la sabinax »

zlatni_ljiljan je napisao/la:Po meni prava ljubavna veza moze se postici postivanjem nekih odredjenih pravila kojih se trebamo pridrzavati kako bi se ostvario zdrav i postojan odnos sa svojim partnerom.
Prije nego odlucim zapoceti ozbiljnu ljubavnu vezu preispitujem njen karakter, zivotne vrijednosti, razmisljanja, odnos izmedju onoga sto govori i cini i odnos prema drugim ljudima.
Prvo i osnovno za mene je kako gleda na vezu i brak.Zasigurno se ne zelim zaljubiti u neku kojoj vjernost i iskrenost u vezi ne predstavljaju bitnu stavku.
Bitno mi je da osoba prihvati otvorenu komunikaciju,da se ne boji
reci sta upravo zeli i da ne potiskuje svoje potrebe,plaseci se pri tom da bude shvacena kao prezahtjevna i komplikovana.
Kao kljuc uspjesne ljubavne veze za mene je: iskrenost, postovanje i prihvatanje razlicitosti.
Razilazenje u misljenjima meni ne predstavlja problem za kvalitetnu vezu jer prihvatam i postujem njeno misljenje,svadja ispunjena ruznim rijecima i vrijedjanje partnera ne opravdavam i netolerisem i povlacim se.Ponekad se takav vid svadje opravdava da se nije mislilo ozbiljno al izreceno zauvijek ostaje i odzvanjat ce u glavi do kraja zivota.
Ta stalna i otvorena komunikacija kojoj dajem veliki znacaj odnosi se na to da uvijek pitam ako mi nisu jasni neki njeni postupci jer ne zelim na svoju ruku pretpostavljati i donositi zakljucke.
Sto vise bliskosti,mazenja,razgovora o svim svojim snovima, nadama, strahovima i ocekivanjima.
Dobra veza nije krajnji cilj vec dozivotni proces koji zahtjeva konstantni rad i trud..hehehehe....
hehhehehe Ljiljane...vrlo iscrpan odgovor...pitati i biti pitan, govoriti i slusati, postovanje, iskrenost i tolerancija.... =D> =D> =D>
Moje postovanje :)
Kad ti zivot donese limune, uzmi tekilu i sol i nazovi me
slika Make my day!

Avatar
Bijesanpuz
Zvijezda na usponu
Zvijezda na usponu
Postovi: 1463
Pridružen/a: 18 Apr 2008 02:00

#39 Post Postao/la Bijesanpuz »

hypnose je napisao/la:Veza i pravila nekako ne ide skupa.
Ljubav,povjerenje,tolerancija iskreni rezgovori i ne dopustiti da se uvuce monotonija.To je moj recept za dugu i sretnu vezu. :D
ja upravo mislim suprotno...

vEza bez pravila.. kao auto bez tockova :
It's nice to be important but is more important to be nice!
Zivot je samo crtica izmedju dva datuma na nadgrobnoj ploci

Avatar
selma24
Moderator
Moderator
Postovi: 16863
Pridružen/a: 09 Mar 2008 02:00
Lokacija: Holandija

#40 Post Postao/la selma24 »

BijesanPuz je napisao/la:
hypnose je napisao/la:Veza i pravila nekako ne ide skupa.
Ljubav,povjerenje,tolerancija iskreni rezgovori i ne dopustiti da se uvuce monotonija.To je moj recept za dugu i sretnu vezu. :D
ja upravo mislim suprotno...

vEza bez pravila.. kao auto bez tockova :

=D> =D> =D> =D> =D> Tvoje misljenje mise mnogo dopada....svaka cast Puzicu.....!!!! =D> =D>

ADMIN_BOL-CHAT.DE

Re: Pravila u vezi

#42 Post Postao/la ADMIN_BOL-CHAT.DE »

kristalina je napisao/la:



Za ljubav je potrebno dvoje .
Jos malo...... Pa.... eto da si prije!
Otkrila bi ameriku :wave:
a sta je s pravilima @Kristalina

Odgovori