Kocka - Igre na srecu

Budite Psiholog Online.Pomozimo jedni drugma savjeti vezano za zivotna iskustva, problemi itd...

Poruka
Autor/ica
Avatar
ra-ja
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 13216
Pridružen/a: 21 Maj 2007 02:00
Lokacija: pod suncem

#20 Post Postao/la ra-ja »

vidovita_dzemila je napisao/la:evo ja opet dobila dva puta po jednu knjigu. ljudi nemojte biti pohlepni i pucati na bingo i loto 8)
igrajte na male dobitke :)
:D :D Vidi se po tebi kako je covjek sretan sa malim stvarima....hajde ba .Ko igra on se i nada da ce nesto dobiti...... :D :D

Ja neigram ali knjige dobijam djaba...Meni veoma drago kada dobijem knjigu...jer volim da citam.......

Avatar
paparaci
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 5054
Pridružen/a: 08 Jan 2003 02:00
Lokacija: Putnik Bez Adrese

#21 Post Postao/la paparaci »

ma ne pucam uvijek na velike stvari. sudjelovao sam u dosta nagradnih igara, gdje nagrade nisu bile Bog zna sta. jednom sam dobio televizor. moje dragosti :D i kao, vasem dobitku ne stoji nista na putu, ocekujte ga u narednih 14 dana, bla bla. nisam mogao da vjerujem. medjutim, prodje i tih 14 dana, 140, 1400... televizora nigdje :lol:

kao sto rekoh, vecinom igram loto zbog sanjarenja :baa:
volim da razradjujem plan i mastam, sta bi sve s tolikim parama uradio...

Avatar
becanka
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 8666
Pridružen/a: 25 Apr 2007 02:00
Lokacija: VieNNa

#23 Post Postao/la becanka »

paparaci je napisao/la:ma ne pucam uvijek na velike stvari. sudjelovao sam u dosta nagradnih igara, gdje nagrade nisu bile Bog zna sta. jednom sam dobio televizor. moje dragosti :D i kao, vasem dobitku ne stoji nista na putu, ocekujte ga u narednih 14 dana, bla bla. nisam mogao da vjerujem. medjutim, prodje i tih 14 dana, 140, 1400... televizora nigdje :lol:

kao sto rekoh, vecinom igram loto zbog sanjarenja :baa:
volim da razradjujem plan i mastam, sta bi sve s tolikim parama uradio...
Jesi vidjeo kako su bezobrazni, ukrali tv... [-(

:lol: :lol:

Avatar
paparaci
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 5054
Pridružen/a: 08 Jan 2003 02:00
Lokacija: Putnik Bez Adrese

#24 Post Postao/la paparaci »

ma bjezi. znas kako mi je bilo krivo. a tad sam imao nekih 14 god mozda. znas kako je kad se djete raduje. poslali mi umjesto tv-a, praznu kasetu za kasetofon i neke slusalice. ja im sve to vratim i nazvao ih da pitam za tv. nisam mogao doci do odgovorne osobe za to. nego sam nest lagali i petljali i na kraju sam pustio kraju....

Avatar
becanka
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 8666
Pridružen/a: 25 Apr 2007 02:00
Lokacija: VieNNa

#25 Post Postao/la becanka »

paparaci je napisao/la:ma bjezi. znas kako mi je bilo krivo. a tad sam imao nekih 14 god mozda. znas kako je kad se djete raduje. poslali mi umjesto tv-a, praznu kasetu za kasetofon i neke slusalice. ja im sve to vratim i nazvao ih da pitam za tv. nisam mogao doci do odgovorne osobe za to. nego sam nest lagali i petljali i na kraju sam pustio kraju....
Ccc... bas su bezobrazni...
trabao si za kasetu i tamo licno otici i od glavu im mlatnuti... :mad:

Avatar
ra-ja
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 13216
Pridružen/a: 21 Maj 2007 02:00
Lokacija: pod suncem

#26 Post Postao/la ra-ja »

Neigram igre na srecu...ali zato imam srece da naprimjer za 1eu...dobijem u Denisch -ladenu kao nagradu komodu od 70eu

ili komlet krevet..koji kosta 150 eu....ili djecije biciklo 60 eu..itd..jedino sto moram poraniti kada je to izvlacenje......jednom godisnje....
Ako uspijes poraniti...sigurno dobijas nesto od vrednih stvari a platis samo 1eu.... :)

Avatar
paparaci
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 5054
Pridružen/a: 08 Jan 2003 02:00
Lokacija: Putnik Bez Adrese

#28 Post Postao/la paparaci »

BeCaNkA je napisao/la:
paparaci je napisao/la:ma bjezi. znas kako mi je bilo krivo. a tad sam imao nekih 14 god mozda. znas kako je kad se djete raduje. poslali mi umjesto tv-a, praznu kasetu za kasetofon i neke slusalice. ja im sve to vratim i nazvao ih da pitam za tv. nisam mogao doci do odgovorne osobe za to. nego sam nest lagali i petljali i na kraju sam pustio kraju....
Ccc... bas su bezobrazni...
trabao si za kasetu i tamo licno otici i od glavu im mlatnuti... :mad:

ma cekam ja na televizor :baa: pa kad ga dobijem, oticu i njega im od glavu lupiti. nema efekta s kasetom :lol:

zivinicannn
Svakodnevni prolaznik
Svakodnevni prolaznik
Postovi: 611
Pridružen/a: 02 Nov 2008 00:20
Lokacija: zivi

Re: Kocka - Igre na srecu

#29 Post Postao/la zivinicannn »

to nikad nikome nebi preporucio kocka to je nesto najgore sto se moze desiti nekome poker aparati,slotovi.slot5,ice slots,joker2,hot slots,jump.piramyds.gyro poker za stolom to dovodi covjeka do propasti jer ko se zarazi time tesko se vadi iz toga uvijek ide do zadnje pare u dzepu nemisli uopste na posljedice....jer to sve znam iz svog licnog iskustva al izcupao sam se nekako uz pomoc prijatelja...ali jedvaa

Odgovori