Kakvi ste kad se veza priblizi kraju?

Sve o Astrologiji Horoskopu Numerologiji
Prorocanstva
Poruka
Autor/ica
Avatar
pasa74
Zvijezda foruma
Zvijezda foruma
Postovi: 2589
Pridružen/a: 29 Nov 2007 02:00
Lokacija: France

#21 Post Postao/la pasa74 »

JARAC
Te¹ko donose odluke o prekidu jednako kao ¹to se te¹ko odluèe i na ulazak u nju. Kad se jednom naðu u ozbiljnoj ljubavnoj vezi, svu svoju snagu, strpljenje i osjeæaje ula¾u u nju. Ipak, spremni su odustati kad osjete da im je neophodna samoæa, ali i ako se moraju odluèiti izmeðu ljubavi i karijere, koja im je najva¾nija. Buduæi da po temperamentu nisu skloni otvaranju srca i priznavanju najdubljih osjeæaja, radije odlaze tiho i bez velikih obja¹njenja. To ne znaèi da æe nestati u vidu magle, veæ æe svoje namjere, kojih ponekad nisu odmah ni svjesni, pokazivati indirektno kroz odsutnost i nervozu. Kroz to vrijeme iskristalizirat æe im se i sama odluka koja i ne mora neminovno biti fatalna po vezu. Najosjetljiviji su na svoj posao pa ne toleriraju uplitanje privatnog u profesionalni ¾ivot. Odbija ih i ogovaranje i izvlaèenje prljavog rublja. Zadr¾ati ih se mo¾e uz odreðivanje zajednièkih ciljeva i interesa i pristanak na kompromis.


tako nekako je kod mene....
xxx...

Avatar
studenac
Clan u razvoju
Clan u razvoju
Postovi: 42
Pridružen/a: 30 Maj 2008 02:00
Lokacija: Bosnia

#22 Post Postao/la studenac »

Hmmm pola istine ima tu za ribice. [-X =D>

Avatar
nella26
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 7486
Pridružen/a: 19 Apr 2009 02:49

Re: Kakvi ste kad se veza priblizi kraju?

#23 Post Postao/la nella26 »

Kod njih razlozi za prekid mogu biti neutemeljeni drugoj strani, ali Blizanci ih znaju tako obrazlo¾iti da æete se i sami sebi zaèuditi. Prekidaju iz dosade, iz znati¾elje, da vide ¹to æe se dogoditi, zbog potrebe za slobodom ili pak ako su bacili oko na nekog drugog. Ako se dobro osjeæaju i ne namjeravaju prekinuti vezu, partner od njih mo¾e èiniti ¹to ga je volja. Prekidaju razgovorom i dugim monologom te s pokojom dramatiènom reèenicom. Potom nestaju bez traga. Ipak, djeèji ¹arm ih spa¹ava od bijesa ostavljenog partnera kojem najèe¹æe ostaju u sjeæanju s izvjesnim simpatijama.


:lol: ma ludi blizanac - ta sam :lol:
Vezite me cim pocnem sanjati vinograde, zna se ko sam kad se pogase ljeta...

Avatar
maida_20
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 6068
Pridružen/a: 05 Maj 2008 02:00
Lokacija: Bosnia

Re: Kakvi ste kad se veza priblizi kraju?

#24 Post Postao/la maida_20 »

VODENJAK
Ne mora postojati odreðeni razlog, dovoljno im je probuditi se jednog jutra i zakljuèiti da veza u kojoj se nalaze nema vi¹e smisla. No na to se odluèe kad osjete pritisak i teret obaveza na koje nisu spremni. Prekidaju direktno u glavu, ili bla¾e, prihvaæajuæi poslovne ponude zbog kojih æe se morati odseliti. Èak i kad padnu te¹ke rijeèi, Vodenjaci æe poku¹ati razumno objasniti svoje razloge s namjerom da odr¾e prijateljski kontakt. Na prekid ih navodi forsiranje braka i obveza, kritiziranje njihovih prijatelja i obitelji i nepo¹tivanje njihovih snova i ideja. Idealan prekid je ipak razgovorom nakon kojeg ni¹ta neæe ostati nerazrije¹eno i nakon kojeg æe u potpunosti shvatiti razloge i motive partnera koji je odluèio prekinuti vezu. Zadr¾ati ih se, pak, mo¾e tako da ih se iznenadi uvijek novim idejama i nikako ne pokazujuæi ljubomoru.
[eusa_clap.gif] baš odgovara...

Avatar
Bebana_de
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 6786
Pridružen/a: 11 Jan 2009 21:27
Lokacija: put u Ljubicastom

Re: Kakvi ste kad se veza priblizi kraju?

#25 Post Postao/la Bebana_de »

ahhh kad je kraj onda je kraj,,,
jos malo pogurnem da ide brze,,, [Happy.gif]
Jedan Zivot gde,prestajem Ja,gde pocinjes Ti
jedna Ljubav,gde stali smo Mi gde sad su Drugi


http://www.youtube.com/watch?v=BpgmT9u0fDM

Avatar
venecija
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 7782
Pridružen/a: 09 Feb 2009 15:31
Lokacija: medju zvijezdama

Re:

#28 Post Postao/la venecija »

pasa74 je napisao/la:JARAC
Te¹ko donose odluke o prekidu jednako kao ¹to se te¹ko odluèe i na ulazak u nju. Kad se jednom naðu u ozbiljnoj ljubavnoj vezi, svu svoju snagu, strpljenje i osjeæaje ula¾u u nju. Ipak, spremni su odustati kad osjete da im je neophodna samoæa, ali i ako se moraju odluèiti izmeðu ljubavi i karijere, koja im je najva¾nija. Buduæi da po temperamentu nisu skloni otvaranju srca i priznavanju najdubljih osjeæaja, radije odlaze tiho i bez velikih obja¹njenja. To ne znaèi da æe nestati u vidu magle, veæ æe svoje namjere, kojih ponekad nisu odmah ni svjesni, pokazivati indirektno kroz odsutnost i nervozu. Kroz to vrijeme iskristalizirat æe im se i sama odluka koja i ne mora neminovno biti fatalna po vezu. Najosjetljiviji su na svoj posao pa ne toleriraju uplitanje privatnog u profesionalni ¾ivot. Odbija ih i ogovaranje i izvlaèenje prljavog rublja. Zadr¾ati ih se mo¾e uz odreðivanje zajednièkih ciljeva i interesa i pristanak na kompromis.


tako nekako je kod mene....
bas,,,bas,,, [thumbup.gif]
http://www.youtube.com/watch?v=e_F6IEPH ... ure=relate


slika

I nikad nikom nemoj ih dati
ako ne ume da ti ih vrati
toplije, mekše, mladje i sladje.
Jer usne samo zato postoje
da osmeh po tvome osmehu skroje .....

Avatar
ra-ja
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 13216
Pridružen/a: 21 Maj 2007 02:00
Lokacija: pod suncem

Re: Kakvi ste kad se veza priblizi kraju?

#29 Post Postao/la ra-ja »

Po ovome gore ...ZNAM... ni u jednoj maloj nijansi da se mogu naci tu.... :!:

Svi znakovi su u svojoj vrsti isti...

Riba ima puno vrsta boja i dezena kao i velicina...Tako da sve ribe po horoskop nemozes deklerisati pod isto....

O samo da znate koliko se ribe po horoskopu razlikuju jedna od druge...bas onako kao i ribe koje zive u svim vodama na svijetu... :!:

Odgovori