Kad vas policija zaustavi:)

Teme koje nisu vezane za druge podforume ...
Poruka
Autor/ica
Avatar
Bijesanpuz
Zvijezda na usponu
Zvijezda na usponu
Postovi: 1463
Pridružen/a: 18 Apr 2008 02:00

#32 Post Postao/la Bijesanpuz »

Sabah je napisao/la:
BijesanPuz je napisao/la:..........ali nigdje me jos nisu ustavili osim ispred moje kuce.... i to skoro svako drugu noc :D :D :D
eX ToUrNiQuEt mozda hoce da ih pocastih, mozda te zbog toga i zaustavljaju :D :D :D

Ama nema kod mene cascenja... Kad sam kriv neka naplate....


A naplatili su mom bratu.. hehe .. prebrza voznja... Mozda su mislili da sam ja posto smo slicni dosta :D :D :D :D
It's nice to be important but is more important to be nice!
Zivot je samo crtica izmedju dva datuma na nadgrobnoj ploci

Avatar
mrki62
Specijalni status V.I.P
Specijalni status V.I.P
Postovi: 6413
Pridružen/a: 02 Apr 2006 02:00
Lokacija: sLOVEnija

#36 Post Postao/la mrki62 »

BijesanPuz je napisao/la:Ja mogu samo reci da skoro gore prodju oni sto skoro nikad ne prave prekrsaje i onda bas u nekom trenutku slucajno ili ne znam na koji nacin uhvati ih za prekrsaj i odma moraju platit kaznu..

Uglavnom sve to prolazi.. imam veezu u policiji, nemoram se ovdje vezati.. pa dok izadje u drugi grad veze se.. dok tu u svom gradu nije potrebno.. isto tako i za ogranicenje brzine... voze svi tu ko ludi, i onda kad odu negdje drugo gdje ne znaju policiju.. onda normalno uspore i vrlo striktno paze na propise..

JA uvijek vozim po propisima... ali jos uvijek me gnjave zbog voznje posle 23 sata...

Nisu jos kazne naplatili jer nemaju osnov.. ali vole me muciti.. :D :D

I vjerujte... evo vozim cijelu ovu 2008, godinu, putovao i u sarajevo, kljuc, bihac, cazin, bos.krupa i svugdje.. i stalno negdje idem..

ali nigdje me jos nisu ustavili osim ispred moje kuce.... i to skoro svako drugu noc :D :D :D
Nikad se nemoj vezati zbog policije, ve¾i se prvenstveno zbog sebe - evo i za¹to : Sigurnost putnika je jako va¾an i nisubudale izmislile pojas .
Prije par godina je direktor slovenaèkog Petrola sjedio na zadnjim sjedalama i nije bio privezan ,............ desio se sudar , direktor je silom inercije odletio u ¹oferovu glavu , ¹ofer potres mozga a direktor mrtav .
Ti si kao najudaljenija zvijezda do koje je najteže doći, ali baš zbog toga je najudaljenija zvijezda najljepša i najsjajnija!

slika

slika

irma26
Hronicar foruma
Hronicar foruma
Postovi: 658
Pridružen/a: 13 Mar 2007 02:00

#39 Post Postao/la irma26 »

U panici okrecem i pozivam jedan broj :) (naravno da se salim)
ali cika policajci me nisu mozda tri puta u zivotu kontrolisali ( u saobracaju naravno) :P

Avatar
pasa74
Zvijezda foruma
Zvijezda foruma
Postovi: 2589
Pridružen/a: 29 Nov 2007 02:00
Lokacija: France

#40 Post Postao/la pasa74 »

IrMa26 je napisao/la:U panici okrecem i pozivam jedan broj :) (naravno da se salim)
ali cika policajci me nisu mozda tri puta u zivotu kontrolisali ( u saobracaju naravno) :P

joj teta IRma,pa zar i ti koristis veze :lol: :lol: :lol:
xxx...

irma26
Hronicar foruma
Hronicar foruma
Postovi: 658
Pridružen/a: 13 Mar 2007 02:00

#41 Post Postao/la irma26 »

pasa74 je napisao/la:
IrMa26 je napisao/la:U panici okrecem i pozivam jedan broj :) (naravno da se salim)
ali cika policajci me nisu mozda tri puta u zivotu kontrolisali ( u saobracaju naravno) :P

joj teta IRma,pa zar i ti koristis veze :lol: :lol: :lol:
ma neee to sam koristila u Bosni
dok nisam dobila one crne table onda nista imas slobodan put
a ovde u nemackoj toga nema jedanput su me uslikali sa trenutnom naplatom
Cika policajac je rekao da bi mi oprostio al propis je propis

Avatar
pasa74
Zvijezda foruma
Zvijezda foruma
Postovi: 2589
Pridružen/a: 29 Nov 2007 02:00
Lokacija: France

#42 Post Postao/la pasa74 »

IrMa26 je napisao/la:
pasa74 je napisao/la:
IrMa26 je napisao/la:U panici okrecem i pozivam jedan broj :) (naravno da se salim)
ali cika policajci me nisu mozda tri puta u zivotu kontrolisali ( u saobracaju naravno) :P

joj teta IRma,pa zar i ti koristis veze :lol: :lol: :lol:
ma neee to sam koristila u Bosni
dok nisam dobila one crne table onda nista imas slobodan put
a ovde u nemackoj toga nema jedanput su me uslikali sa trenutnom naplatom
Cika policajac je rekao da bi mi oprostio al propis je propis

a povlastice si koristila samo u Bosni,kako je to lijepo teta Irma :lol: :lol: :lol:
pa vidis da su i cika policajci dobri ljudi,oprostio bi ti da j e mogao [smilie=to funny.gif] [smilie=to funny.gif]
xxx...

irma26
Hronicar foruma
Hronicar foruma
Postovi: 658
Pridružen/a: 13 Mar 2007 02:00

#43 Post Postao/la irma26 »

pa nije bio sam bilo je tu 5 -6
ali ipak lep gest od njega

Avatar
vornevljev
Zvijezda foruma
Zvijezda foruma
Postovi: 2338
Pridružen/a: 04 Jun 2008 02:00
Lokacija: ukraina

#44 Post Postao/la vornevljev »

Ej mo¾ete misliti mene jedan te i isti policajac tri puta u sedam dana zaustavio u mom gradu i pitao me odakle sam,pa ¹ta da odgovorim idiotu?Nisam pametan!!!
U SLUŽBI DOBRA I ZLA

Avatar
diisaaa
Zvijezda foruma
Zvijezda foruma
Postovi: 2663
Pridružen/a: 28 Maj 2008 02:00
Lokacija: Bosnia

#45 Post Postao/la diisaaa »

vornevljev je napisao/la:Ej mo¾ete misliti mene jedan te i isti policajac tri puta u sedam dana zaustavio u mom gradu i pitao me odakle sam,pa ¹ta da odgovorim idiotu?Nisam pametan!!!
sto mu ne rece odakle smo svi odakle drugo :P
najljepše mjesto na svijetu...je biti pored tebe

Odgovori