Korner navijacki

Svjetsko Prvenstvo,Liga prvaka,Cup UEFA,Premijer lige i ostale lige ...
Poruka
Autor/ica
ADMIN_BOL-CHAT.DE

#3 Post Postao/la ADMIN_BOL-CHAT.DE »

Meni jedan dobar prijatelj kaze (bosnjak)
Kada me drugi stemplaju da sam Turcin onda cu i da navijam za njih
Hmmm Potpuno je u pravu

Avatar
Bijesanpuz
Zvijezda na usponu
Zvijezda na usponu
Postovi: 1463
Pridružen/a: 18 Apr 2008 02:00

#4 Post Postao/la Bijesanpuz »

Ima istine laffe u toj tvojoj recenici...

A i vecina nasih, bosnjackih obicaja potice od turske, sa turskom smo uvijek bili u dobrim odnosim, za razliku od cro ili srb.

I naravno da ce uvijek biti podijeljeni navijaca, a vidimo kad igra BIh-Hrvatska (bez obzira koji sport)... cijela skoro Hercegovina navija za hrvate, dok mali dio za bosnu... Rep. srpska ne navija ni za jedne.. oni ce jos malo traziti svoju reprezentaciju u okviru BiH...

Licno ja Hrvate nekako ne volim, a sto jes jes, al ne volim previshe ni nasu reprezentaciju.. ZAvisi sve skim igraju..

Za tursku sam navijao iz vishe razloga..
Volim ih, i svidja mi se sto su borbeni i sto se ne predaju... Pokazali to i protiv ceha i protiv hrvata....
A drugi razlog je Hamit Altintop.. Jedan od mojih omiljeni igraca.. NAravno igrac Bayern Munchena.. mog omiljenog kluba..

AL ipak... U susretu Njemacka -Turska.. Navijat cu za Njemacku..

jednostavno za njih navijam u bilo kom sportu i otkako pratim ikako sport oni su mi omiljeni...

Jasno i glasno... Njemacka je sampio...
It's nice to be important but is more important to be nice!
Zivot je samo crtica izmedju dva datuma na nadgrobnoj ploci

Avatar
sabinax
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 16414
Pridružen/a: 31 Jan 2008 02:00
Lokacija: Croatia

#5 Post Postao/la sabinax »

Jeste....hehhehhe Njemacka je sampion..... :lol:
Ja bih navijala za Bosnu, ali ne znam u kojem sportu....za sada samo u pravljenju bureka...kada Indeks bude nastupala :D
Kad ti zivot donese limune, uzmi tekilu i sol i nazovi me
slika Make my day!

Avatar
Bijesanpuz
Zvijezda na usponu
Zvijezda na usponu
Postovi: 1463
Pridružen/a: 18 Apr 2008 02:00

#6 Post Postao/la Bijesanpuz »

sabinaX je napisao/la:Jeste....hehhehhe Njemacka je sampion..... :lol:
Ja bih navijala za Bosnu, ali ne znam u kojem sportu....za sada samo u pravljenju bureka...kada Indeks bude nastupala :D

Bosna je visestruki svjetski i evropski prvak u sjedecoj odbojci... I tu nam nemoze niko parirati... najbolji smo...
BIlo kao reprezentacija bilo kao klub...
U oba polja smo sampioni...
i to je jedino gdje smo bas dobri..
Za njih mozes navijati :D :D
It's nice to be important but is more important to be nice!
Zivot je samo crtica izmedju dva datuma na nadgrobnoj ploci

Avatar
ra-ja
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 13216
Pridružen/a: 21 Maj 2007 02:00
Lokacija: pod suncem

#7 Post Postao/la ra-ja »

Bosna bih bila visestruki prvak u mnogim sportovima...ali nema novaca da zadrzi sportase kod sebe........

Mnogo kvalitetnih sportasa je napustilo i prijasnju Jugoslaviju .a i sadasnju Bosnu...Tako mala zemlja sa velikim kapacitetima....

Zalosno ali istinito..... :-k

Sada mozemo samo pricati...sta bih bilo... kad bih bilo.... :)
Zadnja izmjena: ra-ja, dana/u 21 Jun 2008 13:02, ukupno mijenjano 1 put.

Avatar
vornevljev
Zvijezda foruma
Zvijezda foruma
Postovi: 2338
Pridružen/a: 04 Jun 2008 02:00
Lokacija: ukraina

#9 Post Postao/la vornevljev »

mislim nisam sinoæ navijao ni za koga jer ja volim autsajdere,a sinoæ su obje to bile,pa mi bilo svejedno ko ce proæi
ali ima jedna dobra provala na netu

PORCIJA ÆEVAPA 5 KM,PUTOVANJE U TURSKU 500 KM,GLEDATI ÆORLUKU KAKO PLAÈE-NEPROCJENJIVO

Avatar
sabinax
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 16414
Pridružen/a: 31 Jan 2008 02:00
Lokacija: Croatia

#10 Post Postao/la sabinax »

hehhhe dobra fora....iako mi zao Èorluke


Samo da napomenem da veceras navijam za Nizozemsku :mir: Uh sto su mi talijani...bljak (mislim njihov nacin igre, umisljenost i previjanje po terenu) :mad:
Kad ti zivot donese limune, uzmi tekilu i sol i nazovi me
slika Make my day!

ADMIN_BOL-CHAT.DE

#11 Post Postao/la ADMIN_BOL-CHAT.DE »

Nakon zavr¹etka utakmice Turska - Hrvatska sinoæ u Mostaru do¹lo do navijaèkih nereda u kojima je povrijeðeno 16 policajaca...
21.06.2008. 17:57
Glasnogovornik kantonalnog MUP-a Sreæko Bo¹njak kazao je kako su inicijalni neredi zapoèeli na dva lokaliteta, prvenstveno na Trgu Rondo, gdje su se okupili navijaèi hrvatske reprezentacije i gdje je neposredno nakon utakmice do¹lo do bacanja suzavca na pripadnike policije te do poku¹aja da se ode prema ©panskom trgu.

Na Trgu Musala navijaèi turske reprezentacije takoðer su poèeli s izazivanjem nereda i krenuli prema ©panskom trgu.

"Policija je nastojala da ne dozvoli navijaèkim skupinama da doðu u neposrednu konfrontaciju i potiskivala je i jedne i druge u kontra smjerovima. Mo¾emo reæi da je u neredima sudjelovalo oko 2000 osoba na obje strane", kazao je Bo¹njak.

On je dodao kako je policija dobila odobrenje za upotrebu sile, hemijskih sredstava i borbenog vozila u cilju potiskivanja mase.

Na podruèju Mostara povrijeðeno je 16 policajaca i èetiri izgrednika, o¹teæena su èetiri policijska vozila i jedno specijalno borbeno policijsko vozilo, a prièinjena je velika materijalna ¹teta. ©esnaest osoba je privedeno. Zabilje¾ena su i dva poku¹aja ditrektnog nasrtaja vozilom na policijske slu¾benike. Oba sluèaja su dokumentirana, identificirani su napadaèi i oni æe biti procesuirani.

Neredi su zabiljeni i u Èapljini, Stocu, Neumu i Èitluku.

Na podruèju Èapljine povrijeðen je jedan policajac, a privedeno je pet osoba, dok su na podruèju Stoca povrijeðena tri policajca i privedeno osam osoba, od èega i jedan pripadnik Oru¾anih snaga koji je predat Vojnoj policiji.

Na podruèju Neuma registrirano je devet o¹teæenja vozila u svojini graðana, dok su u Èitluku èetiri osobe privedene, a povrijeðen je i jedan vlasnik ugostiteljskog objekta.

ADMIN_BOL-CHAT.DE

#13 Post Postao/la ADMIN_BOL-CHAT.DE »

vidovita_dzemila je napisao/la: a vidi¹ niko ne spominje kako su policajci nogama izgazali jednog hrvatskog navijaèa.
A zasto

Avatar
vornevljev
Zvijezda foruma
Zvijezda foruma
Postovi: 2338
Pridružen/a: 04 Jun 2008 02:00
Lokacija: ukraina

#15 Post Postao/la vornevljev »

LAFF je napisao/la:
vidovita_dzemila je napisao/la: a vidi¹ niko ne spominje kako su policajci nogama izgazali jednog hrvatskog navijaèa.
A zasto


zato sto je bio pametan i fin i sjedio kod kuæe i gledao utakmicu

Odgovori