Tko bi trebao djetetu dati ime?

Poruka
Autor/ica
Avatar
becanka
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 8666
Pridružen/a: 25 Apr 2007 02:00
Lokacija: VieNNa

#31 Post Postao/la becanka »

paparaci je napisao/la:ja licno nikom necu dati da mi se mijesa u to kako ce mi se djete zvati. to se tice samo mene i zene i nikog vise. nemam nista protiv prijedloga, mada je i to suvisno ako licno ne zatrazim. svako sebi neka napravi/rodi, pa nek' izvoli :baa: :D
a sto se tice prednosti, pa ne znam. mislim da je sve u dogovoru i prici. jer kako god ona nosila bebu, ne bi mogla da je on nije "napravio" :D -sala mala- hahahaha. mogu zamisliti reakcije ljepseg spola kako ovo procitase :P
ma bit ce sigurno "blicko" :D

Avatar
paparaci
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 5054
Pridružen/a: 08 Jan 2003 02:00
Lokacija: Putnik Bez Adrese

#32 Post Postao/la paparaci »

pasa74 je napisao/la:
LiEn je napisao/la:Ja sam ona koja ce djete nositi 9 mjeseci pos srcem,ja sam ona koja ce ga roditi kroz joooj..pa znate gdje, ja cu ga dojiti - meni ce zbog toga visiti sise a ne njemu... znaci - ja odabirem ime a njemu kako pase... :mad:

sise ce ti na kraju visiti i u slucaju da ne rodis bebu LiEn jer ce godine uciniti svoje...
mada majka nosi djete 9 mjeseci i rodiga,ipak se sve to nebi desilo da nije oca,zar ne? :)

tek sad ovo procitah. vidis kako se ja i komso razumijemo :baa: ;)

Avatar
paparaci
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 5054
Pridružen/a: 08 Jan 2003 02:00
Lokacija: Putnik Bez Adrese

#33 Post Postao/la paparaci »

BeCaNkA je napisao/la:
paparaci je napisao/la:ja licno nikom necu dati da mi se mijesa u to kako ce mi se djete zvati. to se tice samo mene i zene i nikog vise. nemam nista protiv prijedloga, mada je i to suvisno ako licno ne zatrazim. svako sebi neka napravi/rodi, pa nek' izvoli :baa: :D
a sto se tice prednosti, pa ne znam. mislim da je sve u dogovoru i prici. jer kako god ona nosila bebu, ne bi mogla da je on nije "napravio" :D -sala mala- hahahaha. mogu zamisliti reakcije ljepseg spola kako ovo procitase :P
ma bit ce sigurno "blicko" :D
hahaah. zavisi, ako bude zeMsko onda ..... blicusa mozda?! :lol:

Avatar
becanka
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 8666
Pridružen/a: 25 Apr 2007 02:00
Lokacija: VieNNa

#35 Post Postao/la becanka »

paparaci je napisao/la:
BeCaNkA je napisao/la:
paparaci je napisao/la:ja licno nikom necu dati da mi se mijesa u to kako ce mi se djete zvati. to se tice samo mene i zene i nikog vise. nemam nista protiv prijedloga, mada je i to suvisno ako licno ne zatrazim. svako sebi neka napravi/rodi, pa nek' izvoli :baa: :D
a sto se tice prednosti, pa ne znam. mislim da je sve u dogovoru i prici. jer kako god ona nosila bebu, ne bi mogla da je on nije "napravio" :D -sala mala- hahahaha. mogu zamisliti reakcije ljepseg spola kako ovo procitase :P
ma bit ce sigurno "blicko" :D
hahaah. zavisi, ako bude zeMsko onda ..... blicusa mozda?! :lol:
bljicka... :lol:

Avatar
Bijesanpuz
Zvijezda na usponu
Zvijezda na usponu
Postovi: 1463
Pridružen/a: 18 Apr 2008 02:00

#37 Post Postao/la Bijesanpuz »

LiEn je napisao/la:Ja sam ona koja ce djete nositi 9 mjeseci pos srcem,ja sam ona koja ce ga roditi kroz joooj..pa znate gdje, ja cu ga dojiti - meni ce zbog toga visiti sise a ne njemu... znaci - ja odabirem ime a njemu kako pase... :mad:
zar ovo nije sebicno razmisljanje ??? ...
o slicnom sam dolazio u sukob a svojom djevojkom...
Izbacivate muskarca kao da on ne postoji i znaci nije vam bitno njegovo misljenje..
Onda.. mislim da vam muz nije ni potreban.. nadjite nekog dobrovoljnog da vam napravi dijete.. a vi radite ostalo bez muza...
sto ce vam... ionako je samo potrosna roba.....
It's nice to be important but is more important to be nice!
Zivot je samo crtica izmedju dva datuma na nadgrobnoj ploci

Avatar
diisaaa
Zvijezda foruma
Zvijezda foruma
Postovi: 2663
Pridružen/a: 28 Maj 2008 02:00
Lokacija: Bosnia

#39 Post Postao/la diisaaa »

ja mislim da oba roditelja trebaju o tome da se dogovore

Avatar
selma24
Moderator
Moderator
Postovi: 16863
Pridružen/a: 09 Mar 2008 02:00
Lokacija: Holandija

#40 Post Postao/la selma24 »

Oba roditelja......... Samo dobar razgovor :baa: !!!!!!!!!!

ADMIN_BOL-CHAT.DE

#43 Post Postao/la ADMIN_BOL-CHAT.DE »

aaa TAHIRA meni jako drago ime :chuckel:

Odgovori