Vinjeta (Vignette) za Sloveniju !!!

Teme koje nisu vezane za druge podforume ...
Poruka
Autor/ica
Avatar
mrki62
Specijalni status V.I.P
Specijalni status V.I.P
Postovi: 6413
Pridružen/a: 02 Apr 2006 02:00
Lokacija: sLOVEnija

#31 Post Postao/la mrki62 »

Sabah je napisao/la:
mrki62 ta vremena su prosla kada su nas za svaku sitnicu kaznjavali
a najvise auta iz inostranstva a sada je Slovenija u EU-u usla i nema mrdanja
kao i bezveznog naplacivanja tj. taj radar sto ti spominjes.
a radi se o tome da Slovenija nema 10 dana vinjete jer ipak nije fer
kada neko za pola godine ide 4 puta preko slovenije a neko samo
jedanput u pola godine a plati i jedan i drugi isto :huh:
Nemoj se èuditi ako bude¹ plaæao razno - razne kazne ,......... pa Slovenija bila u EU ili ne - cilj je da se osigura sigurna vo¾nja i mrdanja æe biti :D
Primjer , èak æe postaviti radar ( koji æe biti povezan sa PC ) , koji æe slikati svaèiji auto na ulazu autoputa i kasnije na izlazu - na taj naèin æe ti izraèunati tvoju brzinu reciproènost i ako bude¹ vozio velikom brzinom , stigne te kazna :lol:

Eto , toliko od mene , pa shvatite po ¾elji :ballbounce:
Ti si kao najudaljenija zvijezda do koje je najteže doći, ali baš zbog toga je najudaljenija zvijezda najljepša i najsjajnija!

slika

slika

Avatar
Bijesanpuz
Zvijezda na usponu
Zvijezda na usponu
Postovi: 1463
Pridružen/a: 18 Apr 2008 02:00

#32 Post Postao/la Bijesanpuz »

slika

necu nista reci... slika sve govori :D
It's nice to be important but is more important to be nice!
Zivot je samo crtica izmedju dva datuma na nadgrobnoj ploci

Avatar
becanka
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 8666
Pridružen/a: 25 Apr 2007 02:00
Lokacija: VieNNa

#33 Post Postao/la becanka »

slika

:D :D

Avatar
sabinax
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 16414
Pridružen/a: 31 Jan 2008 02:00
Lokacija: Croatia

#34 Post Postao/la sabinax »

Joj dobre su vam ove Slovenske zlobe :D
Kad ti zivot donese limune, uzmi tekilu i sol i nazovi me
slika Make my day!

Avatar
mrki62
Specijalni status V.I.P
Specijalni status V.I.P
Postovi: 6413
Pridružen/a: 02 Apr 2006 02:00
Lokacija: sLOVEnija

#39 Post Postao/la mrki62 »

ekranka1 je napisao/la:pametni su slovenci,sta drugo reci..

ali moje misljenje je da ako i skinu vinjetu na 7 dana bit ce samo za clanice EU,sto nama Hrvatima i ostalima nece bas puno znaciti..

ali gledala sam izvjesce haka-da bi ovu sezonu trebalo proc 18 milijuna vozila ,sto zaista nije mala svota novaca za njihov proracun..

ja ,jesam za vinjetu ali je smatram preskupom..
Haj sad ti budi realna i postavi mi konaènu cijenu vo¾nje od Zg - ST i nazad , al te molim da pretvori¹ u € .

To je samo jedno putovanje , za razliku od vinjete , koja ti omoguæava da se vozi¹ pola godine za 35 € .

Izraèunaj pa vidi razlike :wave:
Ti si kao najudaljenija zvijezda do koje je najteže doći, ali baš zbog toga je najudaljenija zvijezda najljepša i najsjajnija!

slika

slika

Avatar
mrki62
Specijalni status V.I.P
Specijalni status V.I.P
Postovi: 6413
Pridružen/a: 02 Apr 2006 02:00
Lokacija: sLOVEnija

#41 Post Postao/la mrki62 »

Cijena je 35 € .

Ekranka, samo da napomenem da ni jedna dr¾ava nema idealnog rje¹enja za sve a vinjete su svakako rje¹enje za veæinu ljudi a manjina i ionako ne pita :D

Primjer ; svi oni koji putuju iz Austrije , Njemaèke , Italije i inih dr¾ava a prolaze kroz Sloveniju ,............... i tako par puta godi¹nje , svakako je vinjeta gratis za njih .
A oni koji putuju od prilike do prilike, za njih to nije ugodno.
Vraæajuæi se u Subotu ( pro¹li tjedan ) iz Hrvatske Istre , imao sam priliku vidjeti kilometarske kolone na cestninjenju a sunce upeklo i mogu misliti kako je onima bilo èekati u autu i vjerovatno su kontali kako je ipak vinjeta ugodno rje¹enje - nema zastoja :wave:
Ti si kao najudaljenija zvijezda do koje je najteže doći, ali baš zbog toga je najudaljenija zvijezda najljepša i najsjajnija!

slika

slika

Avatar
mrki62
Specijalni status V.I.P
Specijalni status V.I.P
Postovi: 6413
Pridružen/a: 02 Apr 2006 02:00
Lokacija: sLOVEnija

#43 Post Postao/la mrki62 »

ekranka1 je napisao/la:
mrki62 je napisao/la:Cijena je 35 € .

Ekranka, samo da napomenem da ni jedna dr¾ava nema idealnog rje¹enja za sve a vinjete su svakako rje¹enje za veæinu ljudi a manjina i ionako ne pita :D

Primjer ; svi oni koji putuju iz Austrije , Njemaèke , Italije i inih dr¾ava a prolaze kroz Sloveniju ,............... i tako par puta godi¹nje , svakako je vinjeta gratis za njih .
A oni koji putuju od prilike do prilike, za njih to nije ugodno.
Vraæajuæi se u Subotu ( pro¹li tjedan ) iz Hrvatske Istre , imao sam priliku vidjeti kilometarske kolone na cestninjenju a sunce upeklo i mogu misliti kako je onima bilo èekati u autu i vjerovatno su kontali kako je ipak vinjeta ugodno rje¹enje - nema zastoja :wave:

slazem se i ja sam za vinjetu u hr,ali mislim da bi bila preskupa za pola godine ,pa iz tog razloha hrvatska jos nije na tom programu
Preskupa je vinjeta za one koji se jednom godi¹nje upute na putovanje .
Ti si kao najudaljenija zvijezda do koje je najteže doći, ali baš zbog toga je najudaljenija zvijezda najljepša i najsjajnija!

slika

slika

Odgovori