Snovi

Budite Psiholog Online.Pomozimo jedni drugma savjeti vezano za zivotna iskustva, problemi itd...

Poruka
Autor/ica
a_m_r_a
Pocetnik
Postovi: 28
Pridružen/a: 06 Sep 2006 02:00
Lokacija: USA
Kontakt:

Snovi

#1 Post Postao/la a_m_r_a »

Hej da li ste...?
Mozda ce neko misliti da sam prolupala ali opet cu da pitam?
Hm...da li ste nekada imali osjecaj kao da vam se neka situacija vec nekada ranije dogodila,tj npr imate jak osjecaj da ste to vec nekada ranije vidjeli,nekoga ili nesto ili uradili?
Koliko vas misli da snovi imaju vezu sa stvarnim zivotom,ovo pitam jer svi moji snovi su na neki nacin povezani sa stvarnoscu tacnije receno nekako se odraze da znam da je to to.

Avatar
Alma_sa
Svakodnevni prolaznik
Svakodnevni prolaznik
Postovi: 350
Pridružen/a: 01 Apr 2006 02:00
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

#2 Post Postao/la Alma_sa »

...uh, i te kako su mi se de¹avale takve stvari, da ne¹to ¹to se upravo odvija, veæ je viðeno...neko od nas ima tu "moæ" (ne znam kako bih drugaèije nazvala) to je neka vrsta vidovitosti, i mo¾da æu i ja sada poèeti zvuèati ludo, ali meni se to desilo, ne samo jednom, ili dva puta, nego dosta puta...

...ono ¹to ti niko ne mo¾e oduzeti, ono ¹to ni¹ta ne ko¹ta nego je potpuno besplatno i samo na¹e, jesu snovi...mo¾e¹ sanjati otvorenih oèiju, mo¾e¹ biti vjeèiti sanjar, ali opet to je tvoje...snovi su i te kako povezani sa ¾ivotom, mo¾da se to ne poka¾e odmah, ali tamo nekad, kada se zaboravi na to, i kada proðe neko vrijeme, to doðe...vjeruj mi, ja ZNAM...

Avatar
Alma_sa
Svakodnevni prolaznik
Svakodnevni prolaznik
Postovi: 350
Pridružen/a: 01 Apr 2006 02:00
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

#4 Post Postao/la Alma_sa »

...Sanjati, ne mogu ti to uskratiti,
dobro, zlo, sve ce se to jednom vratiti,
mi moramo sanjati.
Godine, vidi sta su ti uradile,
pobjeci, ne moze se od sudbine,
sanjaj neke ljepse godine.
Svako ima svoje razloge i kad razlozi ne postoje,
ti u ljubavi mojoj si, iste stvari mi smo sanjali...
Sanjati, nakon kise sunce donijeti,
igre sve i bez nas ce se igrati,
mi moramo sanjati... :huhu1:

Avatar
Tourniquet
Zvijezda na usponu
Zvijezda na usponu
Postovi: 1204
Pridružen/a: 31 Aug 2000 02:00
Lokacija: Cuvaj me Boze, prijatelja, jer se neprijatelja cuvam sam..

#5 Post Postao/la Tourniquet »

A tisucu puta mi se to desilo, kao da prozivljavam nesto sto sam prozivio vec jednom i tako se neka situacija cini poznatom da se jednostavno zamislim da li se to stalno nekad desilo ili je to pak produkt moje maste.

A kad smo vec kod ove teme da li vjerujete u reinkarnaciju, da nakon smrti se ponovo vracate ali sa drugim tjelom i kao druga osoba...

Avatar
alan_ford
Ucesnik diskusija
Ucesnik diskusija
Postovi: 158
Pridružen/a: 14 Dec 2004 02:00

#6 Post Postao/la alan_ford »

aaA tO jE menI baS cooL tO jE nestO popuT flesH bacK pA kaD tE puknE :bier: pA ondA filmovi kroz glavU kontaS eeeE stanI malO ovO mI sE veC desilO jedampuT. baS jE cudaN ovaJ ljuckI mozaK kaO svemiR :schlafen:

a_m_r_a
Pocetnik
Postovi: 28
Pridružen/a: 06 Sep 2006 02:00
Lokacija: USA
Kontakt:

...

#7 Post Postao/la a_m_r_a »

ToUrNiQuEt je napisao/la:A tisucu puta mi se to desilo, kao da prozivljavam nesto sto sam prozivio vec jednom i tako se neka situacija cini poznatom da se jednostavno zamislim da li se to stalno nekad desilo ili je to pak produkt moje maste.

A kad smo vec kod ove teme da li vjerujete u reinkarnaciju, da nakon smrti se ponovo vracate ali sa drugim tjelom i kao druga osoba...
...da...mozda se zato i desavaju takve stvari,da imamo osijecaj da smo vec ranije nesto dozivjeli...no neznam... :bussi:

Avatar
Bloodman
Ucesnik diskusija
Ucesnik diskusija
Postovi: 68
Pridružen/a: 07 Jun 2006 02:00
Lokacija: Austria

Re: ...

#8 Post Postao/la Bloodman »

a_m_r_a je napisao/la:
ToUrNiQuEt je napisao/la:A tisucu puta mi se to desilo, kao da prozivljavam nesto sto sam prozivio vec jednom i tako se neka situacija cini poznatom da se jednostavno zamislim da li se to stalno nekad desilo ili je to pak produkt moje maste.

A kad smo vec kod ove teme da li vjerujete u reinkarnaciju, da nakon smrti se ponovo vracate ali sa drugim tjelom i kao druga osoba...
...da...mozda se zato i desavaju takve stvari,da imamo osijecaj da smo vec ranije nesto dozivjeli...no neznam... :bussi:
Tako nesta se i meni dogadja. Samo dosta kasnije. Kad se to dogodi onda malo promislim: "Sacekaj malo. To mi je poznato, kako to...???"

Ja sam milsio da se to samo kod mene ima!!

Avatar
Alma_sa
Svakodnevni prolaznik
Svakodnevni prolaznik
Postovi: 350
Pridružen/a: 01 Apr 2006 02:00
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

#9 Post Postao/la Alma_sa »

...malo smo zanemarili ovu temu, a zanimljiva je dosta...jer, to se zaista svima de¹ava, da pre¾ivljavamo ne¹to ¹to veæ jednom jesmo, zar ne?... :naughty:

Avatar
Amara
Pocetnik
Postovi: 14
Pridružen/a: 15 Jan 2007 02:00
Lokacija: Austria

#10 Post Postao/la Amara »

dejavu -> greska u matrix :naughty:

Avatar
Bebuskaa
Svakodnevni prolaznik
Svakodnevni prolaznik
Postovi: 382
Pridružen/a: 29 Feb 2000 02:00
Lokacija: Usa & Krajina...

#12 Post Postao/la Bebuskaa »

Ne sanjam..skoro niakd...ali kad promjneim vrstu posla ili nesto radim sto nisam nikad prvi par noci to me u snu proganja...sta ja znam sto ...patnja ziva... :biggrin:

Avatar
Tourniquet
Zvijezda na usponu
Zvijezda na usponu
Postovi: 1204
Pridružen/a: 31 Aug 2000 02:00
Lokacija: Cuvaj me Boze, prijatelja, jer se neprijatelja cuvam sam..

#13 Post Postao/la Tourniquet »

Neki su masili temu :D :D


BIt je o tome da nesto radite ili negdje idete i onda vam proleti kroz glavu da vam je to sve poznato, kao da vec to radili.. i onda se zamislite da li ste to stvarno radili ili vam se samo cini... Meni se to cesto desi.. I tako ti bude to poznato sve sto radis da je prosto zacudjujuce kako...

:-k :-k :-k put u nepoznato

Avatar
mala-plava21
Zvijezda na usponu
Zvijezda na usponu
Postovi: 1246
Pridružen/a: 04 Dec 2006 02:00
Lokacija: Zagreb bijeli / Kad ti se place ti se nasmij od srca

#15 Post Postao/la mala-plava21 »

vidovita_dzemila je napisao/la:
ToUrNiQuEt je napisao/la:Neki su masili temu :D :D


BIt je o tome da nesto radite ili negdje idete i onda vam proleti kroz glavu da vam je to sve poznato, kao da vec to radili.. i onda se zamislite da li ste to stvarno radili ili vam se samo cini... Meni se to cesto desi.. I tako ti bude to poznato sve sto radis da je prosto zacudjujuce kako...

:-k :-k :-k put u nepoznato


pa to ti je deja vu

Tako je u pravu si i da kazem da mi se cesto to dogada zaista neobican
osjecaj bar za mene.
Ljubav je... drugi zivot, ona urasta u dusu, unosi toplinu u svaku zilu i titra zivotom sa svakim otkucajem srca.

Odgovori