Koliko vodite racuna o sebi i svom izgledu?

Savjeti kako da postenete ljepsi. Sminka.Kreme...
Poruka
Autor/ica
Avatar
Alma_sa
Svakodnevni prolaznik
Svakodnevni prolaznik
Postovi: 350
Pridružen/a: 01 Apr 2006 02:00
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Koliko vodite racuna o sebi i svom izgledu?

#1 Post Postao/la Alma_sa »

Evo, da postavim novu temu, a pitanje je, moje drage dame, koliko vodite racuna o sebi i o svom izgledu? Je li bas sve uvijek besprijekorno, pocev od izgleda kose, odjece, do cipela i sminke? Da li su Vam police pretrpane preparatima za negu kose, tijela, pocev od sampona, do losiona za tijelo, krema za stopala, za laktove, za lice, ruke, itd...Koliko vremena posvjetite sebi i svom tijelu? Da li pazite na tjelesnu tezinu, je li idete redovno na fitnes ili neki vid rekreacije, i pitanje za kraj, koliko Vam je bitno kakav cete utisak ostaviti na druge? :naughty:

Avatar
Alma_sa
Svakodnevni prolaznik
Svakodnevni prolaznik
Postovi: 350
Pridružen/a: 01 Apr 2006 02:00
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

#3 Post Postao/la Alma_sa »

...pa normalno, na pona¹anje sam i mislila, ne sreðujemo se mi za druge, nego da zadovoljmo sebe i nahranimo svoju du¹u...ba¹ mi je drago tre¹njice da posvjeæuje¹ sebi toliko vremena...i ja dosta vodim raèuna o tome, posjedujem sve ¹to jedna djevojka mo¾e imati, jedan dan obavezno odvojim za sebe i za sreðivanje, redovno idem na fitnes (tri puta sedmièno) i ne ¹minkam se ne¹to pretjerano, ali posjedujem dosta krema, losiona, mada mi police i nisu toliko pretrpane sa svim tim preparatima...ljeti plivam, a zimi idem sa rajom na rekreaciju, ali samo jedan put u nedjelji, ali je to dovoljno...uglavnom, dosta vodim raèuna o tome...

Avatar
nbeciro6
Clan u razvoju
Clan u razvoju
Postovi: 32
Pridružen/a: 29 Okt 2006 02:00
Lokacija: Croatia
Kontakt:

KOLIKO VODITE RAÆUNA O SEBI I SVOM IZLEDU

#5 Post Postao/la nbeciro6 »

TKO JO© MISLI NA SEBE TAJ JE SEBIÈAN,MISLIMO NA DRUGE PA ÆE DRUGI MISLITI O NAMA.

Avatar
Alma_sa
Svakodnevni prolaznik
Svakodnevni prolaznik
Postovi: 350
Pridružen/a: 01 Apr 2006 02:00
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: KOLIKO VODITE RAÆUNA O SEBI I SVOM IZLEDU

#6 Post Postao/la Alma_sa »

nbeciro6 je napisao/la:TKO JO© MISLI NA SEBE TAJ JE SEBIÈAN,MISLIMO NA DRUGE PA ÆE DRUGI MISLITI O NAMA.
...pa valjda je istina da koliko cjeni¹ sebe, toliko æe te cjeniti i drugi, i ne mislim da smo sebièni ako se dr¾imo toga... :naughty:

Avatar
Alyssa_
Zvijezda na usponu
Zvijezda na usponu
Postovi: 1199
Pridružen/a: 30 Nov 2000 02:00
Lokacija: ** U svom svijetu tame,ususkana u kolevci samoce i neostvarenih zelja,izgubljena u sopstvenom zivotu

#8 Post Postao/la Alyssa_ »

kao prvo alma, super tema :wein:

eh...reko da i ja kazem par stvari...ja svaki dan posvjetim sebi vremena koliko god vise mogu...pazim na kosu(a i frizerka sam), ali nevolim nesto vjestacko ipak, nego normalno ali fino, hehe....onda svaki dan koristim kremu za tijelo, eto volim:-)..onda sminke puno nekoristim, puder i mascara to je sve, treniram obavezno, jer se puno bolje osjecam...i eto, to sto sam sve napisala radim za sebe,a ne za druge. :wein:

pusica almice :dance:


Color off mod mala-plava21

Avatar
Alma_sa
Svakodnevni prolaznik
Svakodnevni prolaznik
Postovi: 350
Pridružen/a: 01 Apr 2006 02:00
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

#9 Post Postao/la Alma_sa »

Alyssa_ je napisao/la:kao prvo alma, super tema :wein:

eh...reko da i ja kazem par stvari...ja svaki dan posvjetim sebi vremena koliko god vise mogu...pazim na kosu(a i frizerka sam), ali nevolim nesto vjestacko ipak, nego normalno ali fino, hehe....onda svaki dan koristim kremu za tijelo, eto volim:-)..onda sminke puno nekoristim, puder i mascara to je sve, treniram obavezno, jer se puno bolje osjecam...i eto, to sto sam sve napisala radim za sebe,a ne za druge. :wein:

pusica almice :dance:
...pa super draga, ba¹ je divno ovako ne¹to èuti, da vodi¹ raèuna o sebi i svom izgledu, i mislim da svaka djevojka treba da posveti sebi vremena...pusica

Avatar
mala-plava21
Zvijezda na usponu
Zvijezda na usponu
Postovi: 1246
Pridružen/a: 04 Dec 2006 02:00
Lokacija: Zagreb bijeli / Kad ti se place ti se nasmij od srca

#10 Post Postao/la mala-plava21 »

Evo da se i ja ukljucim. Ja sam kao i Alyssa frizerka tako da frizuru imam uvijek. Kad radim ne sminkam se previse:puder,maskara i sjajilo. Kad idem na kavicu, van i tako onda se malo jace nasminkam. Volim se lijepo obuc. svaki dan se mazem mlijekom za tijelo i cistim lice od sminke tonikom. Jednom tjedno nanosim glinenu masku za lice koje ga super cisti i nikad nemam pristice. Obrve isto jednom tjedno cupam ne podnosim kad vidim kod nekog zarasle. Jako su mi bitni nokti i uvijek ih nalakiram prozirnim lakom jer kad radim od vode ode a prozirni se ne kuzi toliko. Idem s frendom u teretanu tri puta u tjednu. svaki dan dva puta secem psa i sad po zimi klizem. Proljece/ljeto trcim umjesto klizanja i malo rolam. Kad smo vani stalno plesem po 5h sto je u principu odlicno jer cijelo tijelo radi. Smatram da cure trebaju drzat do svog izgleda prvenstveno radi nas samih i ako necemo mi same tko ce onda. I skoro zaboravih najbitnije: moram uvijek imati parfem po tome sam prepoznatljiva. I to se svima svida. Sto se tice kakav utisak ostavljam na druge. Ne opterecujem se time uvijek nastojim biti ono sto jesam bez ikakvog pretvaranja i otvorena za sve teme i uglavnom se velikoj vecini to svidi. Vecina me prihvaca ovakvu i voli, malo je onih koji ne pa mi to nije nesto sto mi je na pameti kad nekog upoznam.


Moj moto: Budi ono sto jesi i budi prema drugima onakav kako bi htio da drugi budu prema tebi.
Pozdrav ljepsem spolu :welle:

Avatar
Alma_sa
Svakodnevni prolaznik
Svakodnevni prolaznik
Postovi: 350
Pridružen/a: 01 Apr 2006 02:00
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

#11 Post Postao/la Alma_sa »

mala-plava21 je napisao/la:Evo da se i ja ukljucim. Ja sam kao i Alyssa frizerka tako da frizuru imam uvijek. Kad radim ne sminkam se previse:puder,maskara i sjajilo. Kad idem na kavicu, van i tako onda se malo jace nasminkam. Volim se lijepo obuc. svaki dan se mazem mlijekom za tijelo i cistim lice od sminke tonikom. Jednom tjedno nanosim glinenu masku za lice koje ga super cisti i nikad nemam pristice. Obrve isto jednom tjedno cupam ne podnosim kad vidim kod nekog zarasle. Jako su mi bitni nokti i uvijek ih nalakiram prozirnim lakom jer kad radim od vode ode a prozirni se ne kuzi toliko. Idem s frendom u teretanu tri puta u tjednu. svaki dan dva puta secem psa i sad po zimi klizem. Proljece/ljeto trcim umjesto klizanja i malo rolam. Kad smo vani stalno plesem po 5h sto je u principu odlicno jer cijelo tijelo radi. Smatram da cure trebaju drzat do svog izgleda prvenstveno radi nas samih i ako necemo mi same tko ce onda. I skoro zaboravih najbitnije: moram uvijek imati parfem po tome sam prepoznatljiva. I to se svima svida. Sto se tice kakav utisak ostavljam na druge. Ne opterecujem se time uvijek nastojim biti ono sto jesam bez ikakvog pretvaranja i otvorena za sve teme i uglavnom se velikoj vecini to svidi. Vecina me prihvaca ovakvu i voli, malo je onih koji ne pa mi to nije nesto sto mi je na pameti kad nekog upoznam.


Moj moto: Budi ono sto jesi i budi prema drugima onakav kako bi htio da drugi budu prema tebi.
Pozdrav ljepsem spolu :welle:
...svaka èast draga, ti ba¹ vodi¹ raèuna o sebi, i samo tako nastavi...veliki pozdrav za tebe... :bestw:

Avatar
Bebuska
Clan u razvoju
Clan u razvoju
Postovi: 42
Pridružen/a: 31 Jan 2000 02:00
Lokacija: USA

#13 Post Postao/la Bebuska »

Tusiranje svaki dan.heheh...Frizura kako kad...radim puno sati pa bas i nemam vremena da uvijam sredjivam kosu...sminka....maskara..obavezno..lagana sjena na oke...to je to... :P

Avatar
Alma_sa
Svakodnevni prolaznik
Svakodnevni prolaznik
Postovi: 350
Pridružen/a: 01 Apr 2006 02:00
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

#14 Post Postao/la Alma_sa »

...treba uvijek naæi vremena za sebe i posvetiti pa makar ono minimalno vrijeme...znam da je tempo ¾ivota brz, i da nekad nemamo vremena jesti, a ne za sreðivanje, ali sve te kupke, masa¾e, losioni, kreme, kakvo bilo opu¹tanje uvijek prija...sve treba raditi za sebe, odmoriti i tijelo i du¹u... 8)

Avatar
Tourniquet
Zvijezda na usponu
Zvijezda na usponu
Postovi: 1204
Pridružen/a: 31 Aug 2000 02:00
Lokacija: Cuvaj me Boze, prijatelja, jer se neprijatelja cuvam sam..

#15 Post Postao/la Tourniquet »

Sve je to uredu i lijepo da se uredjujete, ipak ste vi ljepsi pol i treba tako...

ali pitanje sad, pored tog vanjskog uredjivanja i sminkanja.... kako uredjujete svoju unutrasnjost, mislim vas razum, razmisljanje... i kako odmorit psihu od svega sto vas muci.... koji najbolji nacin?

Odgovori