Najbolji nick na IRC-u

Vasi problemi oko ulaza u chat
Poruka
Autor/ica
dinko
@ #bol-chat
Postovi: 648
Pridružen/a: 17 Sep 2006 02:00
Lokacija: C:\WINDOWS\system32\bol-chat.exe
Kontakt:

Najbolji nick na IRC-u

#1 Post Postao/la dinko »

Koji vam je najbolji nick na irc.bolchat mrezi ...

dinko
@ #bol-chat
Postovi: 648
Pridružen/a: 17 Sep 2006 02:00
Lokacija: C:\WINDOWS\system32\bol-chat.exe
Kontakt:

#2 Post Postao/la dinko »

O hvala hvala ...

Avatar
Fini_momak_81_sa
Pocetnik
Postovi: 6
Pridružen/a: 27 Okt 2006 02:00
Lokacija: Sarajevo,Bosnia and Herzegovina

#4 Post Postao/la Fini_momak_81_sa »

Ubilo se za kupus :)

DEDA_STARI
Pocetnik
Postovi: 14
Pridružen/a: 02 Nov 2009 19:44
Lokacija: usa
Kontakt:

#6 Post Postao/la DEDA_STARI »

Svaki nik ima svoju ljepotu.
Ja licno mislim da osoba sa nikom koji nosi kaze puno o sebi.
:ball:

Avatar
Alma_sa
Svakodnevni prolaznik
Svakodnevni prolaznik
Postovi: 350
Pridružen/a: 01 Apr 2006 02:00
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

#7 Post Postao/la Alma_sa »

DEDA_STARI je napisao/la:Svaki nik ima svoju ljepotu.
Ja licno mislim da osoba sa nikom koji nosi kaze puno o sebi.
:ball:
...kao na primjer tvoj nick...covjek pun iskustva i mudrosti, hehehe... :naughty:

dinko
@ #bol-chat
Postovi: 648
Pridružen/a: 17 Sep 2006 02:00
Lokacija: C:\WINDOWS\system32\bol-chat.exe
Kontakt:

#8 Post Postao/la dinko »

Ja sam neki dan naletio na nick trazim_lizalice na kanalu #bol-chat --- naravno dobio je ban sto i zasluzuje ...

Avatar
Bloodman
Ucesnik diskusija
Ucesnik diskusija
Postovi: 68
Pridružen/a: 07 Jun 2006 02:00
Lokacija: Austria

#9 Post Postao/la Bloodman »

To su ti oni ljudi sto se hoce da pokazu. Kao oni su neko!! Pametare

dinko
@ #bol-chat
Postovi: 648
Pridružen/a: 17 Sep 2006 02:00
Lokacija: C:\WINDOWS\system32\bol-chat.exe
Kontakt:

#10 Post Postao/la dinko »

A sta ces care ... nemaju pametnijeg posla nego da se zezaju s tim stvarima ... najbolji nick na irc.bolhat mrezi ima nas kalj Viper ... taj mi se nick svidja i full bi ga volio imati ...

Avatar
Fini_momak_81_sa
Pocetnik
Postovi: 6
Pridružen/a: 27 Okt 2006 02:00
Lokacija: Sarajevo,Bosnia and Herzegovina

#12 Post Postao/la Fini_momak_81_sa »

Ma raja moj je nik najbolji!!Sve se o meni haman zna!!A ¹to se tièe ostalih ne znam najbolji su po meni normalni nikovi!!Ne sad ono tipa hebaè,ili neki derpe nik i ¾enski ili mu¹ki nik svejedno to mi je ba¹ ono pravo debilski.Po meni je najbolje dati neki normala nik ili tipa mog ili imena nekog recimo linux ¹to ima na¹ haver administrator ili veper,Alma_Sa itd!!Eto toliko od mene i pozdrav!!

Avatar
Bloodman
Ucesnik diskusija
Ucesnik diskusija
Postovi: 68
Pridružen/a: 07 Jun 2006 02:00
Lokacija: Austria

#13 Post Postao/la Bloodman »

Fini_momak_81_Sa je napisao/la:Ma raja moj je nik najbolji!!Sve se o meni haman zna!!A ¹to se tièe ostalih ne znam najbolji su po meni normalni nikovi!!Ne sad ono tipa hebaè,ili neki derpe nik i ¾enski ili mu¹ki nik svejedno to mi je ba¹ ono pravo debilski.Po meni je najbolje dati neki normala nik ili tipa mog ili imena nekog recimo linux ¹to ima na¹ haver administrator ili veper,Alma_Sa itd!!Eto toliko od mene i pozdrav!!
Ali nekako nije zanimljivo takvi nik da se ima kao naprimer Fini_momak_81_S. Ja nemam nista protiv tvoga nika, ja samo pisem kako ja mislim. Ali svako svoje ima!! :heuldoch:

Avatar
Fini_momak_81_sa
Pocetnik
Postovi: 6
Pridružen/a: 27 Okt 2006 02:00
Lokacija: Sarajevo,Bosnia and Herzegovina

#14 Post Postao/la Fini_momak_81_sa »

BloodMan je napisao/la:
Fini_momak_81_Sa je napisao/la:Ma raja moj je nik najbolji!!Sve se o meni haman zna!!A ¹to se tièe ostalih ne znam najbolji su po meni normalni nikovi!!Ne sad ono tipa hebaè,ili neki derpe nik i ¾enski ili mu¹ki nik svejedno to mi je ba¹ ono pravo debilski.Po meni je najbolje dati neki normala nik ili tipa mog ili imena nekog recimo linux ¹to ima na¹ haver administrator ili veper,Alma_Sa itd!!Eto toliko od mene i pozdrav!!
Ali nekako nije zanimljivo takvi nik da se ima kao naprimer Fini_momak_81_S. Ja nemam nista protiv tvoga nika, ja samo pisem kako ja mislim. Ali svako svoje ima!! :heuldoch:
Tako je Drug!!Svak ima svoj izbor,ali ono ¹to sam htio reæi da je ljep¹e neko normalno ime ili normalni nik,a sad ono kome se to dopadne!!Ali nije meni zanimljiv nik neki Tipa evo vidim recimo na mircu on_i_on , ¹ta vam je tu zanimljivo èovjek je derpe ili neko ¾ensko ime pa nastavak les(fuj za oboje)!!Nekome se to svidja i èini normalnim,ali meni ne!!Meni je to ba fuj takvi nikovi i takvi umovi fujjj(to treba sve èekiæem u glavu udariti doslovno reèeno)!!Ali opet mi im ne mo¾emo odredjivati kako æe ko nikove davati makar to bio neko normalan ili neki poremeæen um!!Dakle blood man sla¾em se sa tobom!!

Avatar
Bloodman
Ucesnik diskusija
Ucesnik diskusija
Postovi: 68
Pridružen/a: 07 Jun 2006 02:00
Lokacija: Austria

#15 Post Postao/la Bloodman »

neznam odaklen mi BloodMan. Taj nik sam izmislio daaavnoo. Ali kako sam na to doso, .... neznam :heuldoch:

Odgovori