Iza uspješnog muškarca stoji uspješna žena?

Poruka
Autor/ica
Avatar
sabinax
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 16414
Pridružen/a: 31 Jan 2008 02:00
Lokacija: Croatia

#31 Post Postao/la sabinax »

Iza uspjesnog muskarca...misim da stoji uspjesna zena (u smislu domacica, ona koja se brine o djeci, muzu, kuhanju, spremanju) ponekad podredujuci sama sebe da bi on bio uspjesan...normalan muskarac ce to priznati svojoj supruzi a nenormalan ce reci da to nije posao, a ako zena zeli biti uspjesna rijetko kada da ce iza nje stati (na isti nacin uspjesan muskarac....netko ce ga mozda nazvati papak).
Po meni trebalo bi sve trebalo biti umjereno, niti uspjeh pod cijenu obitelji, niti podrzavanje necijeg uspjeha pod cijenu vlastitog neuspjeha, oboje da rade, da privreduju, jednako da se brinu o djeci i o obitelji...u slucaju da samo jedno radi a drugo se bezpostedno predaje obitelji...tada i to drugo treba imati jednaka prava kao i ovaj "uspjesan" partner....jer po meni je veliko blago imati zdravu i ispravnu porodicu...to je itekako uspjeh.
Kad ti zivot donese limune, uzmi tekilu i sol i nazovi me
slika Make my day!

Avatar
senadix
Svakodnevni prolaznik
Svakodnevni prolaznik
Postovi: 409
Pridružen/a: 22 Mar 2008 02:00
Lokacija: Sandzak

#32 Post Postao/la senadix »

sabinaX je napisao/la:Iza uspjesnog muskarca...misim da stoji uspjesna zena (u smislu domacica, ona koja se brine o djeci, muzu, kuhanju, spremanju) ponekad podredujuci sama sebe da bi on bio uspjesan...normalan muskarac ce to priznati svojoj supruzi a nenormalan ce reci da to nije posao, a ako zena zeli biti uspjesna rijetko kada da ce iza nje stati (na isti nacin uspjesan muskarac....netko ce ga mozda nazvati papak).
Po meni trebalo bi sve trebalo biti umjereno, niti uspjeh pod cijenu obitelji, niti podrzavanje necijeg uspjeha pod cijenu vlastitog neuspjeha, oboje da rade, da privreduju, jednako da se brinu o djeci i o obitelji...u slucaju da samo jedno radi a drugo se bezpostedno predaje obitelji...tada i to drugo treba imati jednaka prava kao i ovaj "uspjesan" partner....jer po meni je veliko blago imati zdravu i ispravnu porodicu...to je itekako uspjeh.
Slazem se u potpunosti, mada je to postalo nemoguce, rijetki su primeri na zalost ...
Treba obostrano davati od sebe maksimum da bi to funkcionisalo.

Avatar
ra-ja
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 13216
Pridružen/a: 21 Maj 2007 02:00
Lokacija: pod suncem

#33 Post Postao/la ra-ja »

senadix je napisao/la:
sabinaX je napisao/la:Iza uspjesnog muskarca...misim da stoji uspjesna zena (u smislu domacica, ona koja se brine o djeci, muzu, kuhanju, spremanju) ponekad podredujuci sama sebe da bi on bio uspjesan...normalan muskarac ce to priznati svojoj supruzi a nenormalan ce reci da to nije posao, a ako zena zeli biti uspjesna rijetko kada da ce iza nje stati (na isti nacin uspjesan muskarac....netko ce ga mozda nazvati papak).
Po meni trebalo bi sve trebalo biti umjereno, niti uspjeh pod cijenu obitelji, niti podrzavanje necijeg uspjeha pod cijenu vlastitog neuspjeha, oboje da rade, da privreduju, jednako da se brinu o djeci i o obitelji...u slucaju da samo jedno radi a drugo se bezpostedno predaje obitelji...tada i to drugo treba imati jednaka prava kao i ovaj "uspjesan" partner....jer po meni je veliko blago imati zdravu i ispravnu porodicu...to je itekako uspjeh.
Slazem se u potpunosti, mada je to postalo nemoguce, rijetki su primeri na zalost ...
Treba obostrano davati od sebe maksimum da bi to funkcionisalo.
Nije vazno uopste ko vise a ko manje daje ili dali daje....Vazno je da partnerima tako stanje odgovara....jer i nemoze biti drugacije....
Znam porodicu ...On mjesecima nije dobijao ili dobijao je minimum novca za taj rad...Zena je postala uspjesna i angazovala se do maksimuma...jer je tako moralo biti....Jedno drugom se nisu mijesali u posao...I sta sad... :-k

Avatar
ra-ja
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 13216
Pridružen/a: 21 Maj 2007 02:00
Lokacija: pod suncem

Re: Iza uspje¹nog mu¹karca stoji uspje¹na ¾ena?

#35 Post Postao/la ra-ja »

kristalina je napisao/la:
maida_20 je napisao/la:Mislite da zene imaju veliki uticaj na partnerov uspjeh?
Ja mislim da DA...bez podr¹ke nema ni¹ta!

Jesu li ¾ene samim tim ugrozene,bivaju li zapostavljene?

Moje mi¹ljene je da iza uspjesnog mu¹karca stoji uspje¹na ¾ena i obrnuto!
©ta mislite o ovome? :-k :)


Uzreèica vrlo zgodno zvuèi ... ali to je sve ¹to ona jest .
Obostrano podr¾avanje i poticanje izmeðu partnera u poslovnom smislu , potrebna je i dobrodo¹la , ali je ipak , vrlo relativna stvar ...
Za svoje uspjehe i neuspjehe , sami smo zaslu¾ni . Uspje¹nost pojedinca osvisi samo o njemu samome , ali ne i od utjecaja sa strane , pa bio to i vlastiti partner ...
Kada bi uspjeh èovjeka ovisio samo o podr¹ci partnera ... bio bi to vrlo upitan uspjeh .
Ne mislim da ¾ene ovise o partnerovoj podr¹ci u poslu , niti obrnuto . Podr¹ka je ugodna , mo¾e biti i poticajna .... ali ne i odluèujuæa ili presudna za bilo èiji uspjeh .
=D> =D> =D>

samo da dodam....partneri mogu samo razmjenjivati misljenje i davati savjete jedno drugom...A najveci dio fizickog i psihickog napora pripada
poslovnoj zeni ...ili poslovnom covjeku pojedinacno.....

Nekome su ponekada ili vrlo cesto i savjeti kao takvi suvisni.... :-k

Avatar
andro
Specijalni status V.I.P
Specijalni status V.I.P
Postovi: 10034
Pridružen/a: 11 Apr 2007 02:00
Lokacija: BiH

Re: Iza uspješnog muškarca stoji uspješna žena?

#37 Post Postao/la andro »

Bajka na moderan način


KRALJ ŽABA

Žena je igrala golf, ali je izgubila loptu negdje u šumi. Pošla je u šumu da nađe loptu, ali je tamo vidjela žabu uhvaćenu u klopku.
Žaba reče: "Ako me oslobodiš, ispunit ću ti tri želje."
I žena oslobodi žabu.
Žaba reče: "Hvala. Ali moram ti reći nešto o željama. Što god zaželiš za sebe, isto će se dogoditi i tvome mužu, samo deset puta više."
Žena odgovori: "Nema problema."

Njezina prva želja je bila da postane najljepša žena na svijetu.
Žaba ju je upozorila: "Tvoj muž će biti najzgodniji muškarac na svijetu, Adonis. I sve žene će ga željeti."
Žena odgovori: "To je OK jer ću ja biti najzgodnija žena na svijetu i samo će mene gledati!"
I tako je ona postala najljepša žena na svijetu...

Njezina druga želja je bila da postane najbogatija žena na svijetu.
Žaba reče: "Tvoj muž će biti 10 puta bogatiji od tebe."
Ona odgovori: "Nema problema, Å¡to je moje je i njegovo i Å¡to je njegovo je i moje."
I tako je ona postala najbogatija žena na svijetu!

Žaba je upita za njezinu treću želju.
Ona reče: "Želim jedan mali blagi... SRČANI UDAR!!!!!"

Pouka ove priče: Žene su vrlo pametne! Nikad im ne vjeruj!
slika
slika

Avatar
string
Hronicar foruma
Hronicar foruma
Postovi: 1054
Pridružen/a: 08 Dec 2008 16:45

Re: Iza uspješnog muškarca stoji uspješna žena?

#38 Post Postao/la string »

andro je napisao/la:Bajka na moderan način


KRALJ ŽABA

Žena je igrala golf, ali je izgubila loptu negdje u šumi. Pošla je u šumu da nađe loptu, ali je tamo vidjela žabu uhvaćenu u klopku.
Žaba reče: "Ako me oslobodiš, ispunit ću ti tri želje."
I žena oslobodi žabu.
Žaba reče: "Hvala. Ali moram ti reći nešto o željama. Što god zaželiš za sebe, isto će se dogoditi i tvome mužu, samo deset puta više."
Žena odgovori: "Nema problema."

Njezina prva želja je bila da postane najljepša žena na svijetu.
Žaba ju je upozorila: "Tvoj muž će biti najzgodniji muškarac na svijetu, Adonis. I sve žene će ga željeti."
Žena odgovori: "To je OK jer ću ja biti najzgodnija žena na svijetu i samo će mene gledati!"
I tako je ona postala najljepša žena na svijetu...

Njezina druga želja je bila da postane najbogatija žena na svijetu.
Žaba reče: "Tvoj muž će biti 10 puta bogatiji od tebe."
Ona odgovori: "Nema problema, Å¡to je moje je i njegovo i Å¡to je njegovo je i moje."
I tako je ona postala najbogatija žena na svijetu!

Žaba je upita za njezinu treću želju.
Ona reče: "Želim jedan mali blagi... SRČANI UDAR!!!!!"

Pouka ove priče: Žene su vrlo pametne! Nikad im ne vjeruj!
ANDRO!! [thumbup.gif]
Sve bude i prodje...sve dodje pa bude...i opet prodje....pa dodje...

Avatar
nella26
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 7486
Pridružen/a: 19 Apr 2009 02:49

Re: Iza uspješnog muškarca stoji uspješna žena?

#39 Post Postao/la nella26 »

:lol: Andro ovo je odlično
Vezite me cim pocnem sanjati vinograde, zna se ko sam kad se pogase ljeta...

Avatar
ra-ja
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 13216
Pridružen/a: 21 Maj 2007 02:00
Lokacija: pod suncem

Re: Iza uspješnog muškarca stoji uspješna žena?

#40 Post Postao/la ra-ja »

Posto mislim da sve sto se desava u zivotu nezavisi od nas licno nego od Boga...

Tako da u svemu imamo ramnotezu...Iza uspjesnog muskarca nestoji uspjesna zena i obrnut..Bog u svemu hoce pravo....

Znam jednu pricu ali neznam da li cu je pravilno ispricati....

Bile dvije sestre ..jedna jako nemarna, lijena ,nezadivoljna ,neuredna, nije htjela nista raditi..
Druga sestra lijepa ,pametna,uredna ,cista ,dotjerana ,blista..voljela je red u kuci pa je tako sve poslove obavljala ....
Bog preobrazen u dobru vilu...

Ovoj prvoj sestri je podarila loseg muza...a drugoj veoma dobrog i pametnog ...

Kada su je upitali zasto je to tako uradila...Pa jednostavno zato sta ako bi ona vrijedna sestra dobila isto tako vrijevog muza sa istim osobinama kao ona ,kud bi oni od izobilja svega...
Ova druga onako ohola lijena ..da dobije istog takvog..od tog zivota bih pocrkali od gladi...Ovako neka se bore da jedno od drugog nesto nauce..... :!:
Zadnja izmjena: ra-ja, dana/u 10 Okt 2009 11:21, ukupno mijenjano 1 put.

Avatar
beca
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 16187
Pridružen/a: 29 Dec 2009 08:38
Lokacija: Sarajevo

Re: Iza uspješnog muškarca stoji uspješna žena?

#41 Post Postao/la beca »

Ra-Ja je napisao/la:Posto mislim da sve sto se desava u zivotu nezavisi od nas licno nego od Boga...

Tako da u svemu imamo ramnotezu...Iza uspjesnog muskarca nestoji uspjesna zena i obrnut..Bog u svemu hoce pravo....

Znam jednu pricu ali neznam da li cu je pravilno ispricati....

Bile dvije sestre ..jedna jako nemarna, lijena ,nezadivoljna ,neuredna, nije htjela nista raditi..
Druga sestra lijepa ,pametna,uredna ,cista ,dotjerana ,blista..voljela je red u kuci pa je tako sve poslove obavljala ....

Jedva roditelji natjerali ovu lijenu kcer da ode u sumu da donese vode sa bunara...
[To funny.gif]

Avatar
beca
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 16187
Pridružen/a: 29 Dec 2009 08:38
Lokacija: Sarajevo

Re: Iza uspješnog muškarca stoji uspješna žena?

#43 Post Postao/la beca »

vidovita_dzemila je napisao/la:možda je priča u nastavcima

ja jedva čekam dalje...jer me ovo podsjeća na mene i moju seku, samo što moju nikad ne natjeraše po vodu na bunar [laugh.gif]

Odgovori