Ovde pisite vase probleme ako ne mozete u CHAT

Vasi problemi oko ulaza u chat
Poruka
Autor/ica
Avatar
Vanilla_ninja
Clan u razvoju
Clan u razvoju
Postovi: 41
Pridružen/a: 15 Feb 2004 02:00
Lokacija: In Da cLuB

#31 Post Postao/la Vanilla_ninja »

hamida_ je napisao/la:
Viper je napisao/la:pa et kada znas da taj klub ima onda garant nesta radi taj klub ... gline se ne dobija bez razloga i ako ti sa klubom nesta rade moras se kod njiha zaliti ..ako ti nemas nista sa tim zao nam je ali sta cemo
Ja sam bas nedavno dobila gline bezze.. glup razlog, jednom od @ se nije svidjeo nick koji sam koristila i odmah mi gline dao.. jos napisao da niko neskida :lol:
Hamida hamida ccc znas ti dobro da njima svasta smeta :lol: :lol: :lol: a pogotovoo nepristojni nickovii auuuu to je opasno kad stavis odmaa tee zgazee ko mrava :lol: :lol: :twisted:
DE GUSTIBUS DISPUTANDUM NON EST. :)

Avatar
Targa
Pocetnik
Postovi: 4
Pridružen/a: 09 Sep 2004 02:00

#32 Post Postao/la Targa »

Eh pa ovo stvarno nema smisla..!!!!!! Jedan dan mogu u chat ,vec sledeci imam g-line... Stvarno nemam pojma zasto too...
Zelim pomoc i iskren odgovor..zasto to tako??Zanima me do cega je..?!?!

Avatar
Targa
Pocetnik
Postovi: 4
Pridružen/a: 09 Sep 2004 02:00

#33 Post Postao/la Targa »

Ovako stoji tacnije:

Spajanje sa serverom u progresu...
Unable to connect to server.
Konekcija sa serverom je izgubljena.
Spajanje sa serverom u progresu...
Konekcija sa serverom uspijesna.
--orao.bolchat.org--**G-lined
***You are banned from this server-Clone/Flood
Closing Link:Targa[bosnachat@81.10.183.187] (Banned)

De,de Viper "molim te"...opet mi potrebna pomocc..!! a vala cu ti i dodijat :oops: ccc

Nebi ja da ne moram ;)

Avatar
Bjezba
Los Korisnik/ Banovan Korisnik
Postovi: 60
Pridružen/a: 30 Sep 2000 02:00
Lokacija: Norway

#36 Post Postao/la Bjezba »

E, hamida , kad tako dobro pricas , mogla bi i za mene koju finu reci.Doduse , radi se o onom nesretnom baxuzu(kud ja da naletim na njega).Nije mi jasno da se moze dobiti g line samo radi toga sto se malo posvadjas sa operatorom. Evo haman , da sam nesto i rekao, ali bas onako bez veze me izbacise. Sad, znam da ne vazi neko demokratsko pravilo na bolu, al ne mislite li da je to ipak pomalo prepotentno izbaciti nekg samo radi toga sto se ne slaze sa npr, operatorom u misljenju( ni u cemu u stvari , da budem posten) :). Eto Hamida draga pomagaj kako znas,znam da od Vipera nema neke fajde, onaj prije mene ga cekao godinu dana da mu se javi( slomio se jadan covjek pisajuc)
pozz

Avatar
Viper
Administrator
Administrator
Postovi: 198
Pridružen/a: 24 Sep 2008 00:16

#37 Post Postao/la Viper »

bjezBa je napisao/la:E, hamida , kad tako dobro pricas , mogla bi i za mene koju finu reci.Doduse , radi se o onom nesretnom baxuzu(kud ja da naletim na njega).Nije mi jasno da se moze dobiti g line samo radi toga sto se malo posvadjas sa operatorom. Evo haman , da sam nesto i rekao, ali bas onako bez veze me izbacise. Sad, znam da ne vazi neko demokratsko pravilo na bolu, al ne mislite li da je to ipak pomalo prepotentno izbaciti nekg samo radi toga sto se ne slaze sa npr, operatorom u misljenju( ni u cemu u stvari , da budem posten) :). Eto Hamida draga pomagaj kako znas,znam da od Vipera nema neke fajde, onaj prije mene ga cekao godinu dana da mu se javi( slomio se jadan covjek pisajuc)
pozz

stavis log o cemu se radi .... kada si dobila gline i onda cemo viditi

Avatar
Bjezba
Los Korisnik/ Banovan Korisnik
Postovi: 60
Pridružen/a: 30 Sep 2000 02:00
Lokacija: Norway

#39 Post Postao/la Bjezba »

Evo mene opet. Skidaj mi g line vise!!!!!!!
Ti ne znas sta radi onaj sto mi uvaljuje g line, on nece da se javi , ovaj treci nema pojma o cemu se radi.
De ziv bio provjeri sta se to desava. Nije vise fora, ako je i od vas operatora previse je. Mislim ovo i dalje stoji, nista se nije promjenilo:
[22:00] Greska : Closing Link: bjezBa[71.84-48-49.nextgentel.com] (User has been banned from BOLCHAT (reko sam da se ovaj gline ne skida!)) .
hajd vozdra , pa se nadam i odgovoru kakvom . Nisam zensko ali opet, red bi bio

dinko
@ #bol-chat
Postovi: 648
Pridružen/a: 17 Sep 2006 02:00
Lokacija: C:\WINDOWS\system32\bol-chat.exe
Kontakt:

Re: POMOZITE

#40 Post Postao/la dinko »

all_what_you_need je napisao/la:Sinoc sam kontaktirao preko prijateljice jednog od @ tourniquet, jer sam banovan bez razloga.Rekao je da cu danas biti aktiviran,ali nisam.
Ja nikada nisam opsovao ili nesto rekalmirao,tourniquet kaze da sam greskom banovan,ali ima nastavak:
Otisao sam do jarana koji koristi istog kablovskog operatera i pokusao uci na bolchat kanal bosnia i njemu je pisala ista poruka kao i meni:
[20:05] Spajanje...
[20:05] Prijavljivanje...
[20:05] -majmun.bolchat.org- *** Looking up your hostname...
[20:05] -majmun.bolchat.org- *** Couldn't resolve your hostname; using your IP address instead
[20:05] -majmun.bolchat.org- *** If you are having problems connecting due to ping timeouts, please type /quote pong 956717E7 or /raw pong 956717E7 now.
[20:05] -majmun.bolchat.org- *** You are banned from BOLCHAT ( ne skidaj)
[20:05] Greska : Closing Link: all_what_you_need[89.111.251.65] (User has been banned from BOLCHAT ( ne skidaj))
[20:05] Veza sa irc.msn-chat.com je prekinuta

On nikada nije pristupio chatu,pa sam skontao iz ovoga da niko ne moze pristupiti ko ima naseg ioperatera HS-Kablovska,Sarajevo.Sve je radilo normalno do jucer,od jucer ide uvjek ova poruka.
Sta da radim,a treba mi veceras chat???Pomozite


Razgovarao sam sa IRC@ o tebi i rekli su da nece skinuti jer postoji razlog zasto si dobio G-line ... razlog ne znam jer ne znam koji je IRC@ ti dao G-line ---

[20:05] Greska : Closing Link: all_what_you_need[89.111.251.65] (User has been banned from BOLCHAT ( ne skidaj))

Zbog ovog ne skidaj nece da skinu dok ne dodje IRC@ koji ti je dodo G-line pa pokusaj doznati koji je pa cemo nesto napraviti ako se mogne

dinko
@ #bol-chat
Postovi: 648
Pridružen/a: 17 Sep 2006 02:00
Lokacija: C:\WINDOWS\system32\bol-chat.exe
Kontakt:

#41 Post Postao/la dinko »

bjezBa je napisao/la:Evo mene opet. Skidaj mi g line vise!!!!!!!
Ti ne znas sta radi onaj sto mi uvaljuje g line, on nece da se javi , ovaj treci nema pojma o cemu se radi.
De ziv bio provjeri sta se to desava. Nije vise fora, ako je i od vas operatora previse je. Mislim ovo i dalje stoji, nista se nije promjenilo:
[22:00] Greska : Closing Link: bjezBa[71.84-48-49.nextgentel.com] (User has been banned from BOLCHAT (reko sam da se ovaj gline ne skida!)) .
hajd vozdra , pa se nadam i odgovoru kakvom . Nisam zensko ali opet, red bi bio

Viper ti je objasnio na temi g line kao pokazivanje (ne)moci operatora ...

Avatar
Viper
Administrator
Administrator
Postovi: 198
Pridružen/a: 24 Sep 2008 00:16

Re: POMOZITE

#42 Post Postao/la Viper »

all_what_you_need je napisao/la:Sinoc sam kontaktirao preko prijateljice jednog od @ tourniquet, jer sam banovan bez razloga.Rekao je da cu danas biti aktiviran,ali nisam.
Ja nikada nisam opsovao ili nesto rekalmirao,tourniquet kaze da sam greskom banovan,ali ima nastavak:
Otisao sam do jarana koji koristi istog kablovskog operatera i pokusao uci na bolchat kanal bosnia i njemu je pisala ista poruka kao i meni:
[20:05] Spajanje...
[20:05] Prijavljivanje...
[20:05] -majmun.bolchat.org- *** Looking up your hostname...
[20:05] -majmun.bolchat.org- *** Couldn't resolve your hostname; using your IP address instead
[20:05] -majmun.bolchat.org- *** If you are having problems connecting due to ping timeouts, please type /quote pong 956717E7 or /raw pong 956717E7 now.
[20:05] -majmun.bolchat.org- *** You are banned from BOLCHAT ( ne skidaj)
[20:05] Greska : Closing Link: all_what_you_need[89.111.251.65] (User has been banned from BOLCHAT ( ne skidaj))
[20:05] Veza sa irc.msn-chat.com je prekinuta

On nikada nije pristupio chatu,pa sam skontao iz ovoga da niko ne moze pristupiti ko ima naseg ioperatera HS-Kablovska,Sarajevo.Sve je radilo normalno do jucer,od jucer ide uvjek ova poruka.
Sta da radim,a treba mi veceras chat???Pomozite

Danas nema nista od toga tek sutra ce biti skinjen 16.02. oko 19 sati ako ne opet se javi ovde ...

dinko
@ #bol-chat
Postovi: 648
Pridružen/a: 17 Sep 2006 02:00
Lokacija: C:\WINDOWS\system32\bol-chat.exe
Kontakt:

#44 Post Postao/la dinko »

Zacijelo je cijelo podrucje dobilo ban zbog nekakvog S**** sto ste raditi ... pricekaj koji dan i sve ce ti biti rjeseno

Avatar
Tourniquet
Zvijezda na usponu
Zvijezda na usponu
Postovi: 1204
Pridružen/a: 31 Aug 2000 02:00
Lokacija: Cuvaj me Boze, prijatelja, jer se neprijatelja cuvam sam..

#45 Post Postao/la Tourniquet »

NE znam zasto mene ubacujes tu, jednostavno sam ja otisao na kanal upomoc i pitao zasto imas ban oni su rekli da ce biti sutra skinut da je Alma stavila i da nje trenutno nema (to je bilo sinoc). I ja ne znam jeli greskom ili nije i zbog cega ti je ban dala, posto ti sto su bili na kanalu nista vise nisu rekli..... i ja ti ne mogu pomoci jer ja nisam bolchat operator.... sorry

Odgovori