Smijesni dogadaji u vasem zivotu

Sve sta je smijesno na internetu...
Poruka
Autor/ica
Avatar
dugi_74
Hronicar foruma
Hronicar foruma
Postovi: 856
Pridružen/a: 05 Mar 2008 02:00
Lokacija: Pristina,Kosovo
Kontakt:

#4 Post Postao/la dugi_74 »

pa ima mnogo ali trenutno mi pada napamet ovaj:

dolazi drug od mog brata da zove mog starijeg brata ne znam zbog cega, i zvoni na vrata....kad moj brat kaze "idi ti otvaraj vrata i ako je N.N. reci mu da nisam tu...jes cuo"...on mislio to ozbiljno...otvaram ja vrta kad bas taj...kaze "jel brat tu"...ja mu kazem "rekao moj brat da nije tu" :lol: ...ali ne da sam zeznuo nego nekako sam bio pod stresom jer brat mi sve to nekako na brzinu rekao...a ja jos i mali...i zejabavao stvar....kad onaj njegov drug pocne da se smeje...a sdruge strane i brat moj, koji je cuo moju glupost...i pocinje sve to da pretvara kao u zajebanciju... :lol: :lol: :lol:

Avatar
vornevljev
Zvijezda foruma
Zvijezda foruma
Postovi: 2338
Pridružen/a: 04 Jun 2008 02:00
Lokacija: ukraina

#5 Post Postao/la vornevljev »

Ja se sjeæam kad sam jednom do¹ao po prijatelja kuæi da idemo na basket (mo¾da sam bio sedmi razred) i zvonim ja njemu na vrata,la¾em kucam na vrata jer je bio rat i nije bilo elektrike,i on iziðe i ja ga pitam kad æemo na basket,a on meni odgovara:"Pola sata s.rem,pola sata jedem,to je znaèi za sat vremena."Ja sam se komad'o od smijeha ,a njemu tek kasnije postalo jasno ¹ta je rekao.
U SLUŽBI DOBRA I ZLA

Avatar
dugi_74
Hronicar foruma
Hronicar foruma
Postovi: 856
Pridružen/a: 05 Mar 2008 02:00
Lokacija: Pristina,Kosovo
Kontakt:

#7 Post Postao/la dugi_74 »

papaya je napisao/la:U kolima moj zet, zena mu (moja sestra) i ja , sjedim iza. Stali na benzinskoj, sestra je istrcala da kupi cigare, a zet je izasao da malo opere sajbu, taman se bio vratio sa odmora i prljava je bila.

Cisti on tako, ja sama u kolima ko neka gospoJa na zadnjem sjedistu i rovim nesto po taskici.
I nesto mi tako dodje, a cesto meni to tako dodje, izvadim 1 euro kucnem na prozor, zet prilazi, ja otvaram prozor i dam mu novac i kazem, hvala momak.

Meni nije nesto smjesno ludnica bilo, al se on kocio sat vremena od smijeha
:lol: :lol: :lol:

Avatar
maida_20
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 6068
Pridružen/a: 05 Maj 2008 02:00
Lokacija: Bosnia

#9 Post Postao/la maida_20 »

ovaj dogadaj se desio mozda nekada u petom razredu,mama poslala sestru i mene da kupimo sok u prodavnici(onaj gusti-za razmucivanje) i na povratku kuci ugledamo mi na malom brdu koji vodi nasoj kuci jednog djecaka i naseg rodaka(imao je tada mozda 8,9 godina a ovaj drugi djecak bio je malo stariji)
Vidjele smo kako naseg rodaka,djecak gurka,toliko da ga je skoro stjerao u kanal pored puta.
Kada sam to vidjela,potrcala sam prema njima i i udarila sa flasom djecaka po prsima,toliko jako da je flasa pukla i sav onaj narand¾asti sok prolio se po djecakovoj jakni(a jakna je bila bijela poput snijega a moj sok narandzast :lol: )
Mali se prepao i poceo da plaèe,trèeæi kuci i dozivajuci mamu... :lol:
A jaaaa...dosla kuci bez soka,ali vrijedilo je,spasila sam rodaka... :D

Avatar
zapisnicar
Zvijezda foruma
Zvijezda foruma
Postovi: 2167
Pridružen/a: 28 Jul 2008 02:00
Lokacija: Burma

#12 Post Postao/la zapisnicar »

Jesi li ti sigurna da je to kod njega bila greska? :)

Avatar
zapisnicar
Zvijezda foruma
Zvijezda foruma
Postovi: 2167
Pridružen/a: 28 Jul 2008 02:00
Lokacija: Burma

#14 Post Postao/la zapisnicar »

Ma pitao sam jer mi se ovo dopalo kao ideja :)

Nazoves tako prijateljicu, kazes joj da si za seks i da se spremi, pa ako se naljuti pocnes joj se izvinjavati :)

Odgovori