Sony Ericsson

Sve o mobilnim telefonima ...
Odgovori
Poruka
Autor/ica
dinko
@ #bol-chat
Postovi: 648
Pridružen/a: 17 Sep 2006 02:00
Lokacija: C:\WINDOWS\system32\bol-chat.exe
Kontakt:

Sony Ericsson

#1 Post Postao/la dinko »

Sony Ericsson , Prednosti i nedostatci Sony Ericsson-a ... sve sto znamo o njemu ...

Avatar
Alyssa_
Zvijezda na usponu
Zvijezda na usponu
Postovi: 1199
Pridružen/a: 30 Nov 2000 02:00
Lokacija: ** U svom svijetu tame,ususkana u kolevci samoce i neostvarenih zelja,izgubljena u sopstvenom zivotu

#2 Post Postao/la Alyssa_ »

nema nista negativno sa s.e. ja ga imam i puno sam zadovoljna, merak brete... :motz:

dinko
@ #bol-chat
Postovi: 648
Pridružen/a: 17 Sep 2006 02:00
Lokacija: C:\WINDOWS\system32\bol-chat.exe
Kontakt:

#3 Post Postao/la dinko »

Ja imam k510i a sad planiram kupitu k800i koji ima kameru 3.4 Mp i to ce biti ludnica ... mislim da se zove k800i ali nisam siguran

Avatar
Bloodman
Ucesnik diskusija
Ucesnik diskusija
Postovi: 68
Pridružen/a: 07 Jun 2006 02:00
Lokacija: Austria

#5 Post Postao/la Bloodman »

I ja sebi isto planiram da kupim K800i. Ima 3,2MP, XENON-Svijetlo (Blic), 16x se moze kod slikanja pribliziti. Nisam siguran, ali se moze memorija da pojaca do 1 ili 2GB. to znaci: NE LOSE!! :heuldoch: :D

Avatar
Alyssa_
Zvijezda na usponu
Zvijezda na usponu
Postovi: 1199
Pridružen/a: 30 Nov 2000 02:00
Lokacija: ** U svom svijetu tame,ususkana u kolevci samoce i neostvarenih zelja,izgubljena u sopstvenom zivotu

#6 Post Postao/la Alyssa_ »

tresnjica: bolje ti je uzmi k810i, on je puno bolji od k750i. Ja imam k750i, i ono dobar je ali vec mi je na popravku, hehe. Planiram da sebi kupim k810i bijeli ili crni, ljep je na izgledu a ima sve moguce, supericka je. Eto to ti je bio samo jedan mali savjet od mene:-)

Avatar
Mala_selmica_
Svakodnevni prolaznik
Svakodnevni prolaznik
Postovi: 503
Pridružen/a: 31 Aug 2000 02:00
Lokacija: Jamaica

#8 Post Postao/la Mala_selmica_ »

Sony Ericsson 810i je dosad najjbolji mobitel kojeg sam dosad imala, a slike su haos, cak ni aparat nemoze bolje uslikat, nebitno slika li se unutra ili vani, slike su super i u tome je SOny E najjbolji od sviju mobitela cak i od Nokie :biggrin: meny mu je super ama sve :chuckel:

Avatar
PIRAT_SA_KARIBA
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 4009
Pridružen/a: 03 Dec 2008 23:37
Lokacija: Na moru

Re:

#9 Post Postao/la PIRAT_SA_KARIBA »

Sony Ericsson :arrow: koristim tu marku dugo godina meni se sviđa [smile.gif]
slikaslikaslika

Odgovori