Biti zaljubljen

Komentari Diskusije
Poruka
Autor/ica
Avatar
ra-ja
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 13216
Pridružen/a: 21 Maj 2007 02:00
Lokacija: pod suncem

#31 Post Postao/la ra-ja »

papaya je napisao/la:
Ra-Ja je napisao/la:
papaya je napisao/la:dubok naklon ekranka, konacno
Posto mi se tajno nabadas...da ti kazem i tebi i @ekranki..ja cu da vam pricam od sada pa nadalje o normalnom braku ili vezi...breeeeeee!!!!!!!!!!


Posto sam imala dugu vezu...i znaj od sada pa nadaklje i ubuduce...ne samo ti Beogradjanko nego svi na forumu....nikada mi nije pala ideja da pomislim na nekoga drugog u takvom smislu rijeci kako ti mislis....Jer sam bila zauzeta...i nedostupna..... :stupid:

Dali si ti musko...imas li ti savjesti...koliko si koga povredio...promisli malo....Mislim da bih to za tebe pametno bilo.....Breeeeeeeeeeeee...!!!!!!!
Bobane.....
:P
Drago ti ....pa neka...

Ja sam imala idealnu vezu...to je sada proslost...Mi vise nikada necemo biti skupa....
Ali kako se voli partner...kako se pazi partner ...kako se njeguje partner...
Kako se cijeni partner.....Kako se postuje partner ...i sve uz to sto dolazi...o tome vam mogu pisati...samo ja ..jer samo ja znam da je ljubav smisao zivota.....nema interesa...nema lazi....nema prevara...Do toga nikada nece doci ako postoji ljubav.....Ako imam ono sto sam po svojoj zelji odabrala...zasto bih mislila na druge ...bas mi nije jasno...???
i flertovala sa drugima...Da osvezim vezu.???..hahahahha

Znas jos nesto...mozda nikada necu imati vise vezu niti brak...Ali ako se desi tako nesto...ja cu se ponasati isto kao i uvijek...Jer me svemu o tome niko nije naucio..a posebno ne partner....jer kada sam se srela s njim sve sam vec znala....Znas imala sam vec procitane necije dobre knjige zivota...... :-k

ADMIN_BOL-CHAT.DE

#33 Post Postao/la ADMIN_BOL-CHAT.DE »

haha gde vam tema ode....
Ja se slazem s papayom da treba biti zaljubljen :inlove:
barem je dobro po zdravlje @ra-ja :wave: gledaj

Prvo kad si zaljubljen mnogo vise vodis racuna o svom izgledu
pa svi odjednom primjete kako si se proljepsao 8) (mozda posjetis fitnes ili solarium)
Drugo Kad si sam nije ti dosadno jer imas puno materijala za sanjarenje i mastanje :lol:
Trece hodas po oblacima a nisi napusen

Avatar
ra-ja
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 13216
Pridružen/a: 21 Maj 2007 02:00
Lokacija: pod suncem

#35 Post Postao/la ra-ja »

LAFF je napisao/la:haha gde vam tema ode....
Ja se slazem s papayom da treba biti zaljubljen :inlove:
barem je dobro po zdravlje @ra-ja :wave: gledaj

Prvo kad si zaljubljen mnogo vise vodis racuna o svom izgledu
pa svi odjednom primjete kako si se proljepsao 8) (mozda posjetis fitnes ili solarium)
Drugo Kad si sam nije ti dosadno jer imas puno materijala za sanjarenje i mastanje :lol:
Trece hodas po oblacima a nisi napusen
Sta ti meni svasta naprica za kratko vrijeme.... :-k

Nego kako to sve znas...dali si ti u nekoj od ove tri situacije....???

Avatar
ra-ja
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 13216
Pridružen/a: 21 Maj 2007 02:00
Lokacija: pod suncem

#36 Post Postao/la ra-ja »

papaya je napisao/la:eto ra-ja, ti Laffovo misljenje cijenis, pa prihvati (mada je isto sto sam i ja napisala, al mene ne lolis :huh: )
Kako mislis da te nevoli....vidis kakav ti je maleni sladak isti ti...orginal...ako nemam nikakvog drugog razloga onda je razlog sto veoma volim djecu.... :)

Vidis kako ja tebe znam a nikada te nisam vidjela....

Avatar
becanka
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 8666
Pridružen/a: 25 Apr 2007 02:00
Lokacija: VieNNa

#38 Post Postao/la becanka »

Kako je lijepo biti zaljubljen... :inlove: :inlove:

Odgovori