Dali podrzavate SAD u ratu protiv "terorizma"?

Diskusije o politici sa prostora ExYu ...
Odgovori
Poruka
Autor/ica
Avatar
Dino_at
Ucesnik diskusija
Ucesnik diskusija
Postovi: 66
Pridružen/a: 31 Jan 2000 02:00
Lokacija: BiH/USA

Dali podrzavate SAD u ratu protiv "terorizma"?

#1 Post Postao/la Dino_at »

Da vidim vase misljenje o ratu koji se navodno vodi protiv terorizma.:)):
Evo kako to izlgeda :chilli:

<Bush>Are you a muslim?
<Musliman>::):
<Bush> :bier:
<Musliman> :?(:
<Bush> :ball:
<Muslimani> :huhu:

dinko
@ #bol-chat
Postovi: 648
Pridružen/a: 17 Sep 2006 02:00
Lokacija: C:\WINDOWS\system32\bol-chat.exe
Kontakt:

#3 Post Postao/la dinko »

Ne podrzavam ni ja jer je sve to Americka politika.Zele samo ratovati i dokazivati da su najjaci u cvijetu.U afganistanu su navodno zbog Bin Ladena , u Iraku su navodno zbog Sadama Huseina a u biti u Iraku su zbog nafte ... ima dosta toga jos za reci ali kad se sjetim cu vam reci ...

Avatar
Dino_at
Ucesnik diskusija
Ucesnik diskusija
Postovi: 66
Pridružen/a: 31 Jan 2000 02:00
Lokacija: BiH/USA

#5 Post Postao/la Dino_at »

Muslimani nesmiju nijedan sud podrzati sem serijatskog suda. Jer smatranje bilo kojeg drugog zakon legitimnim pored Allaha je sirk.

Avatar
mala-plava21
Zvijezda na usponu
Zvijezda na usponu
Postovi: 1246
Pridružen/a: 04 Dec 2006 02:00
Lokacija: Zagreb bijeli / Kad ti se place ti se nasmij od srca

#8 Post Postao/la mala-plava21 »

Ne podrzavam, po meni to vise nema veze s zdravim mozgom.

Avatar
Merima_14_sa
Pocetnik
Postovi: 18
Pridružen/a: 02 Jun 2007 02:00
Lokacija: Bosnia

#9 Post Postao/la Merima_14_sa »

Ma naravno da ne podrzavam, na svijetu ima vise stvari koje bi amerika mogla finansirati umjesto da trosi novac na rat i te gluposti. Vlada glad u svijetu a oni nasli trositi milijarde na snage protiv Iraka. To meni nema nikakvog smisla.

Avatar
belly_dancer
Zvijezda foruma
Zvijezda foruma
Postovi: 3472
Pridružen/a: 18 Dec 2007 02:00

#11 Post Postao/la belly_dancer »

mislim da ovdje nebi trebali pricat o bin ladenu i bushu,tu bi trebali pricat o svim onim jadnim zarobljenim i poginulim ljudima..ali da se razumijemo krive su obje strane.

ameri jer su pohlepni.a muslimani jer se usudjuju ic na neke aerodrome i javna mjesta sa bombama na sebi.to mi je krajnje bolesno i glupo.

ali sta su i jednoj i drugoj strani kriva ona mala djecica koja pate jer mame i tate vise nemaju,i nece ih vise vidit..jeli??
to mi odgovorite..
..dobro je kad u životu nekoga voliš,neko te voli..

Avatar
mrki62
Specijalni status V.I.P
Specijalni status V.I.P
Postovi: 6413
Pridružen/a: 02 Apr 2006 02:00
Lokacija: sLOVEnija

#12 Post Postao/la mrki62 »

Dino_AT je napisao/la:Muslimani nesmiju nijedan sud podrzati sem serijatskog suda. Jer smatranje bilo kojeg drugog zakon legitimnim pored Allaha je sirk.
Najgluplja izjava koju sam proèitao na ovom forumu .


©to se tièe teme ,.............pa svo ovo vrijeme ja pi¹em o vehabizmu i opasnosti od njega.
Opasnost od bradonja, koji hodaju podkraæenih hlaèa, , koji napadaju sve koji ne podr¾avaju vehabizam.

©ta to sad pi¹em , pitat æe se neki .
Pi¹em ono ¹to nije u javnosti a to je da AMERIKA NIKAD ne bi napala Irak da nema izravnu podr¹ku vehabija - sauda iz S. Arabije.
Jel se kad S. Arabija bunila zbog napada na Irak ?
To je samo pokazatelj da Amerika nije sama u tom napadu a ne zaboravite da su Kraljva porodica iz S.Arabije veæ generacijski u dobrim odnosima sa BU©OVIMA ( porodicom Bush ).
Ti si kao najudaljenija zvijezda do koje je najteže doći, ali baš zbog toga je najudaljenija zvijezda najljepša i najsjajnija!

slika

slika

Avatar
mrki62
Specijalni status V.I.P
Specijalni status V.I.P
Postovi: 6413
Pridružen/a: 02 Apr 2006 02:00
Lokacija: sLOVEnija

#15 Post Postao/la mrki62 »

pipo je napisao/la:Nije to rat protiv terorizma to je rat za naftu.
A oni dole u Iraku il Afganistanu nisu teroristi, to su borci za svoju slobodu.
Jeste , samo nisi proèitao moj post - ili ti je te¹ko priznati èinjenièno stanje.
Kad sam bio tvojih godina je postojala Arapska liga pod nazivom OPEC i oni su odluèivali o cijeni nafte , koja je bila jako jeftina a u dana¹nje vrijeme se je borza nafte preselila u NewYork ,............ jesam li ja to dozvolio ?
Ti si kao najudaljenija zvijezda do koje je najteže doći, ali baš zbog toga je najudaljenija zvijezda najljepša i najsjajnija!

slika

slika

Odgovori