21. 12. 2012. Kraj vremena ili astronomski fenomen???

Sve o Astrologiji Horoskopu Numerologiji
Prorocanstva
Poruka
Autor/ica
Avatar
vornevljev
Zvijezda foruma
Zvijezda foruma
Postovi: 2338
Pridružen/a: 04 Jun 2008 02:00
Lokacija: ukraina

#2 Post Postao/la vornevljev »

Ma to je kao i onaj "kolaps" sto se trebao dogoditi 2000g.za novu godinu,ja se napio,pa rekoh ako nesto treba biti valjda cu lakse podnijeti.A zanimljiv mi je ovaj dio "odbacivanje tehnologije i novca",ne¹to mi miri¹e kao na onaj svijet iz filma "Mad Max".
U SLUŽBI DOBRA I ZLA

Avatar
vornevljev
Zvijezda foruma
Zvijezda foruma
Postovi: 2338
Pridružen/a: 04 Jun 2008 02:00
Lokacija: ukraina

#4 Post Postao/la vornevljev »

papaya je napisao/la:ja sam ozbiljno mislila upisati katasrofologiju, al pala na ispitu, dzbg

znas moj stav baustelac, kakav smak svijeta...on bio vec kad je poceo Fazlija da pjeva
Ali ipak Papaya mo¾da smo i veoma blizu tom smaku svijeta,jer kad pogleda¹ nesto nije u redu:
Bijelac najjaèi reper na svijetu (Eminem),
crnac najbolji igraè golfa (Tiger Woods),
pjevaèi narodne muzike odreda svi na drogama,
a rokeri piju rakiju,k'o didovi....sve nesto naopako!!!
U SLUŽBI DOBRA I ZLA

Avatar
vornevljev
Zvijezda foruma
Zvijezda foruma
Postovi: 2338
Pridružen/a: 04 Jun 2008 02:00
Lokacija: ukraina

#9 Post Postao/la vornevljev »

Ma ok je to bustelac i ne mora¹ meni prevoditi rijeè ©am kao sto mi ne moras objasnjavati ko i sta su bile Maye,znam ja da je to cijela Sirija i dio Iraka,ali kako sada stvari stoje za 4 godine da nestane Izraela malo mi tesko za povjerovati.Ali mene brine i ona stvar koja se desavala dosad nebrojeno puta da su astrofizièari i ini apokaliptièni matematièari nesto izracunali oslanjajuæi se na razlièite religiozne spise ili spise drevnih civilizacija,i kad se to nije desilo oni se ograde kako su pogrijesili u raèunu i kako ce se to o cemu oni prièaju desiti za xy godina.
Zadnja izmjena: vornevljev, dana/u 13 Aug 2008 15:42, ukupno mijenjano 1 put.
U SLUŽBI DOBRA I ZLA

Avatar
vornevljev
Zvijezda foruma
Zvijezda foruma
Postovi: 2338
Pridružen/a: 04 Jun 2008 02:00
Lokacija: ukraina

#11 Post Postao/la vornevljev »

baustelac-de je napisao/la:
vornevljev je napisao/la:
papaya je napisao/la:ja sam ozbiljno mislila upisati katasrofologiju, al pala na ispitu, dzbg

znas moj stav baustelac, kakav smak svijeta...on bio vec kad je poceo Fazlija da pjeva
Ali ipak Papaya mo¾da smo i veoma blizu tom smaku svijeta,jer kad pogleda¹ nesto nije u redu:
Bijelac najjaèi reper na svijetu (Eminem),
crnac najbolji igraè golfa (Tiger Woods),
pjevaèi narodne muzike odreda svi na drogama,
a rokeri piju rakiju,k'o didovi....sve nesto naopako!!!
Zaboravio si jos jednu pojavu!!Zene se sisaju kratko,a muskarci pustaju kose :lol: :lol:
Eh brko to da muskarci pustaju kosu je odavno,znas i sam da se prenosi kako je i Muhammed imao dugu kosu.
U SLUŽBI DOBRA I ZLA

Avatar
vornevljev
Zvijezda foruma
Zvijezda foruma
Postovi: 2338
Pridružen/a: 04 Jun 2008 02:00
Lokacija: ukraina

#14 Post Postao/la vornevljev »

Ne bih ja bas bio siguran,golem je svijet,te¹ko da nije bilo kratko o¹i¹anih ¾ena.
U SLUŽBI DOBRA I ZLA

Odgovori