Zubar

Sve o Zdravlju vasa licna misljenja i iskustva
Poruka
Autor/ica
Avatar
Bijesanpuz
Zvijezda na usponu
Zvijezda na usponu
Postovi: 1463
Pridružen/a: 18 Apr 2008 02:00

#2 Post Postao/la Bijesanpuz »

Zadnji pregled kod zubara sam imao u 1. razredu srednje skole.. I to kolektivni za cijelu skolu...

A mislim da u bosni nema nikakvih pravila.. Ides kad zelis, i naravno od svoj trosak.. Mislim da nema tih besplatnih pregleda...
It's nice to be important but is more important to be nice!
Zivot je samo crtica izmedju dva datuma na nadgrobnoj ploci

Avatar
Bijesanpuz
Zvijezda na usponu
Zvijezda na usponu
Postovi: 1463
Pridružen/a: 18 Apr 2008 02:00

#5 Post Postao/la Bijesanpuz »

EdeLa67_ je napisao/la:
BijesanPuz je napisao/la:Zadnji pregled kod zubara sam imao u 1. razredu srednje skole.. I to kolektivni za cijelu skolu...

A mislim da u bosni nema nikakvih pravila.. Ides kad zelis, i naravno od svoj trosak.. Mislim da nema tih besplatnih pregleda...
ii jeli sada ikad imas problema sa zubima?

hehe pa da imam problema.. posjetio bi zubara :D
It's nice to be important but is more important to be nice!
Zivot je samo crtica izmedju dva datuma na nadgrobnoj ploci

Avatar
becanka
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 8666
Pridružen/a: 25 Apr 2007 02:00
Lokacija: VieNNa

#14 Post Postao/la becanka »

Nebojim se zubara...
Ali mrzim onaj zvuk od oni sprava... :D Ono ZzZzZz

Avatar
sabinax
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 16414
Pridružen/a: 31 Jan 2008 02:00
Lokacija: Croatia

#15 Post Postao/la sabinax »

Ja idem redovito svakih 6 mjeseci...i najdraze mi je kad nista se ne popravlja, a nema sta...ako mi padne plomba odmah stavim drugu
Ja sam kao mala imala kvarne zube pogotovo kutnjake (nisam voljela jesti i drzala hranu u ustima a nije me ni mama nesto puno tjerala da perem...stare pedagoske metode :D )
I ja jednog dana, a bila sam pametno dijete, nema sta...dosla nova zubarica..i velim ja sama sebi "Cim je nova bit ce dobra...pa bar na pocetku" i krenem ja samostalno (bila mozda 5.-ti osnovne) da sve popravim...i tako svaki mjesec jedan...sredila sve i od tada redovito odrzavam...jer mi je zubobolja bila nocna mora
Kad sam bila mala trebala sam nositi i aparatic...nisu to bili ovi moderni, vec neko komad plastike koji gurnes u usta, nabijes na zube...joj sto je mene to boljelo i nisam mogla nocu da spavam...tako da sam to preskocila, sad mi je zao jer mi je malo gornja vilica naprijed (kao zeko) ali zubi su mi lijepi i svi moji :D
Kod nas se to ne placa, vec samo ciscenje kamenca i ako stavljas umjetne zube ili protezu (bar kod socijalnog zubara)
Kad ti zivot donese limune, uzmi tekilu i sol i nazovi me
slika Make my day!

Odgovori