Tetovaze...

Savjeti kako da postenete ljepsi. Sminka.Kreme...
Odgovori
Poruka
Autor/ica
Avatar
Isolde
Svakodnevni prolaznik
Svakodnevni prolaznik
Postovi: 460
Pridružen/a: 30 Nov 2000 02:00
Lokacija: Austria/Srbija

Tetovaze...

#1 Post Postao/la Isolde »

sta mislite o tetovazama?? Dali ima ko tetova¾u?? Dali bi hteli imati??


Ja nemam Tetovazu al moj momak i to ukupno tri lol... svidja mi se al zavisi gde i nesme biti previse kao sto poneki sto imaju po celom telom to mi se nikako ne svidja... ja zelim neku malu,slatku tetovazu,ali malo me strah... :oops: [/b]

Avatar
Alma_sa
Svakodnevni prolaznik
Svakodnevni prolaznik
Postovi: 350
Pridružen/a: 01 Apr 2006 02:00
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

#2 Post Postao/la Alma_sa »

...zna¹ kako, u kakvo ludom vremenu ¾ivimo, vi¹e me ni¹ta ne iznenaðuje...ja nemam tetu, niti je ¾elim, niti æu ikad to staviti...ako ti ima¹ ¾elju to uraditi, pa onda to i napravi...mada, bolje da napravi¹ onu ¹to se skida, ne trajnu, jer nikad ne zna¹ ¹to i zbog èega...kiss :naughty:

dinko
@ #bol-chat
Postovi: 648
Pridružen/a: 17 Sep 2006 02:00
Lokacija: C:\WINDOWS\system32\bol-chat.exe
Kontakt:

#3 Post Postao/la dinko »

Recimo meni je ova dobra:

slika

Nemam nista protiv da tko ima tetovazu,nasuprot tome,drago mi je kad vidim dobru tetovazicu ...

dinko
@ #bol-chat
Postovi: 648
Pridružen/a: 17 Sep 2006 02:00
Lokacija: C:\WINDOWS\system32\bol-chat.exe
Kontakt:

#4 Post Postao/la dinko »

Isto tako bi volio da moja cura ima ovakvu tetovazicu:

slika

Avatar
Alyssa_
Zvijezda na usponu
Zvijezda na usponu
Postovi: 1199
Pridružen/a: 30 Nov 2000 02:00
Lokacija: ** U svom svijetu tame,ususkana u kolevci samoce i neostvarenih zelja,izgubljena u sopstvenom zivotu

#5 Post Postao/la Alyssa_ »

..ehhh ja se slazem sa alma_sa , upravu si ovo ssu i neka luda vremena....hmm...ja nemam tetovazu niti bi zeljela da imam niti osoba skojom sam, neznam ali ja sam jako obicna cura i nestoji mi to ::): volim da sam prirodna i to je to...


ps!...ali onako ali to je samo san, svidja mi se tetovaza koju Selma Bajrami ima:-)...jednom sam je vidjela uzivo i pokazala mi je citavu, hehe...ali to uzima duuuuuugo vremena a i skupo je:-)...
...ali to ja smo onako kazem....shhhhhhhh:-)

dinko
@ #bol-chat
Postovi: 648
Pridružen/a: 17 Sep 2006 02:00
Lokacija: C:\WINDOWS\system32\bol-chat.exe
Kontakt:

#6 Post Postao/la dinko »

A nije skupo ... U rijeci je 1 cm kvadratni kosta 54 kune to je oko 7 eura ... ja cu sebi napraviti jednu dobru preko ledja ako bog da ...

Avatar
leptirica-de
Hronicar foruma
Hronicar foruma
Postovi: 661
Pridružen/a: 18 Dec 2006 02:00
Lokacija: Deutschland

#7 Post Postao/la leptirica-de »

..bjezii bolan . sta ce ti to ?!
bezveze hoces sam sebi da kvaris tjelo ! c,c,c !

ali dobro , nije bas lose ako momak ima neku manju tetovazu ...ali preko ledjaa?? joojj nedo bog ! hehe ! a uopste nebi nikad ni pomislila da se ja tetoviram!! fujj

Avatar
Tourniquet
Zvijezda na usponu
Zvijezda na usponu
Postovi: 1204
Pridružen/a: 31 Aug 2000 02:00
Lokacija: Cuvaj me Boze, prijatelja, jer se neprijatelja cuvam sam..

#8 Post Postao/la Tourniquet »

nemam tatoo niti zelim imat, prvenstveno mi vjera to zabranjuje a s druge strane i bas mi se ne svidja to.. Kao sto rekose vec volim prirodno a ne sarat tijelo nekim tetovazama.. mada ima neke koje lijepo stoje ali opet ja sam protiv toga....

dinko
@ #bol-chat
Postovi: 648
Pridružen/a: 17 Sep 2006 02:00
Lokacija: C:\WINDOWS\system32\bol-chat.exe
Kontakt:

#9 Post Postao/la dinko »

E ovakvu bi sebi stavio nize vrata:

slika

Avatar
Isolde
Svakodnevni prolaznik
Svakodnevni prolaznik
Postovi: 460
Pridružen/a: 30 Nov 2000 02:00
Lokacija: Austria/Srbija

#10 Post Postao/la Isolde »

Alma_sa je napisao/la:...zna¹ kako, u kakvo ludom vremenu ¾ivimo, vi¹e me ni¹ta ne iznenaðuje...ja nemam tetu, niti je ¾elim, niti æu ikad to staviti...ako ti ima¹ ¾elju to uraditi, pa onda to i napravi...mada, bolje da napravi¹ onu ¹to se skida, ne trajnu, jer nikad ne zna¹ ¹to i zbog èega...kiss :naughty:
ma ovako zelim imati i stojim iza toga al ne neku nalepnicu to mi je detinjast nekako al svako ima svoje misljenje oko toga :) al ipak ja znam da nikad necu da napravim jer nemam ja toliko hrabrosti... hehe lol :rotwerd:

Avatar
mala-plava21
Zvijezda na usponu
Zvijezda na usponu
Postovi: 1246
Pridružen/a: 04 Dec 2006 02:00
Lokacija: Zagreb bijeli / Kad ti se place ti se nasmij od srca

#12 Post Postao/la mala-plava21 »

Ja imam tri tetovaze na ramenu,ledima i sisi. Imam ih vec tri godine i nisam se pokajala ako ne zelim da se vide obucem majicu kratkih rukava i ne vidi se ni jedna a ima sad novi korektor za tijelo koji pokriva tetovaze i madeze kad odlucim obuci svecanu haljinu. Ne boli nista specijalno skroz malo jedino na dijelovima gdje je tanka koza. Ali to je nesto sto moras sama odlucit i radi sebe a ne zato sto ima tvoj momak. kiss sretno s odlukom. :biggrin:

Avatar
Isolde
Svakodnevni prolaznik
Svakodnevni prolaznik
Postovi: 460
Pridružen/a: 30 Nov 2000 02:00
Lokacija: Austria/Srbija

#13 Post Postao/la Isolde »

ma znam al ja to nikad nebi radela zbog momka vec sto ja zelim za mene licno i zelela bi neku malu, slatku imati al eto strah me jer mislim da boli :( ma ne smem ne usudim se stacu priznajem ja sam mala kukavica... lol.... hahahaha :biggrin: :P
Zadnja izmjena: Isolde, dana/u 22 Feb 2007 22:44, ukupno mijenjano 1 put.

Odgovori