brzina

Automobili, motori... Oldtajmeri i najnoviji...

Odgovori
Poruka
Autor/ica
dinko
@ #bol-chat
Postovi: 648
Pridružen/a: 17 Sep 2006 02:00
Lokacija: C:\WINDOWS\system32\bol-chat.exe
Kontakt:

#6 Post Postao/la dinko »

Radite offtopic pa vas molim da se vratite na temu Brzina ...
Brzina, trebas doro kontrolirati auto na cesti i voziti nekom umjerenom brzinom ... do 20 preko ogranicenja mada ima dosta slucajeva pa vozr i 100 preko ogranicenja kao sto se desava na semaforima u Sarajevu ispred vladine zgrade ...

Najveci krivac za saobracajne nesrece jest alkohol i brza voznja ...

Anonymous

#7 Post Postao/la Anonymous »

A ponekad i spora - gu¾ve u gradu...

dinko
@ #bol-chat
Postovi: 648
Pridružen/a: 17 Sep 2006 02:00
Lokacija: C:\WINDOWS\system32\bol-chat.exe
Kontakt:

#8 Post Postao/la dinko »

Nazovimo to nepaznja u voznji ... licno znam da kad je guzva da i ne pazim bas kako vozim i ne pazim auto ispred sebe ...

Avatar
alan_ford
Ucesnik diskusija
Ucesnik diskusija
Postovi: 158
Pridružen/a: 14 Dec 2004 02:00

#9 Post Postao/la alan_ford »

mA joJ imA tU dostA uzrokA i brzinA i nepaznjA neznanjE rukovoditI sA autoM vozajU sE i starA autA pO dvadeseT i kusuR godinA i gdjE idE sA takviM autoM dA sE preticE ilI dA gA shamarasH pO gasU :)

dinko
@ #bol-chat
Postovi: 648
Pridružen/a: 17 Sep 2006 02:00
Lokacija: C:\WINDOWS\system32\bol-chat.exe
Kontakt:

#10 Post Postao/la dinko »

Tako je ... nije sve u gasu i preticanju ... recimo najnoviji slucaj koji se desio u Rijeci jest na autoputu tip telefonirao i isao sa drugom trakom i zabio se u kamion i na njegovu zalost preminuo.Auto put Zagreb Rijeka nije u potpunosti zavrsen pa se na nekim dijelovima nailazi i na poluautoput sto znaci da se jednom cestom vozi u dvije trake i covjek se zbunio i otisao u drugi kolknik jer nije pazio saobracajne znakove dok je telefonirao.

Avatar
mala-plava21
Zvijezda na usponu
Zvijezda na usponu
Postovi: 1246
Pridružen/a: 04 Dec 2006 02:00
Lokacija: Zagreb bijeli / Kad ti se place ti se nasmij od srca

#11 Post Postao/la mala-plava21 »

Definitivno smatram da je alkohol krivac za nesrece ljudi se zanesu izgube osjecaj i sudar.

dinko
@ #bol-chat
Postovi: 648
Pridružen/a: 17 Sep 2006 02:00
Lokacija: C:\WINDOWS\system32\bol-chat.exe
Kontakt:

#15 Post Postao/la dinko »

E pa ne mozes tako ... nije moj tatica kriv sto ja uzmem passat V8 , 180 KS i ograqnicenje 50 a ja vozim 100 km/h ili autoputem ogranicenje 80 a vozim 230km/h ... on nije sa mnom kad tako vozim i ne zna uopce da vozim tim brzinama

Odgovori