Pesme koje vas podsecaju na nesto ??

Sve o muzici, domaæoj i stranoj, pjevaèima, bendovima itd.
Poruka
Autor/ica
Avatar
Isolde
Svakodnevni prolaznik
Svakodnevni prolaznik
Postovi: 460
Pridružen/a: 30 Nov 2000 02:00
Lokacija: Austria/Srbija

Pesme koje vas podsecaju na nesto ??

#1 Post Postao/la Isolde »

Pitam vas da li postoju pesme koje vas podsecaju na neki trenutak ili dogadja u zivotu kad ste bili sretni/tuzni zbog necega ili neka uz koju biste mogli zaplakati jer se sjetite bivse ljubavi?

mene :
Ceca - Idelano losa al i Amadeus - Noc bez snova - podsjeca me na moj rodjendan i kako je ludo bilo tada lol :rotwerd:

April u Beogradu i Ljubav je samo rec - Zdravko Colic - bila sam u posetu kod momka i slusala sam je putem kada sam se vratila kuci, koliko pakovanje maramice mi tada trebalo... joj...lol.... (nazalost, ne zivimo u istom gradom)... :musik: :(

Avatar
Tourniquet
Zvijezda na usponu
Zvijezda na usponu
Postovi: 1204
Pridružen/a: 31 Aug 2000 02:00
Lokacija: Cuvaj me Boze, prijatelja, jer se neprijatelja cuvam sam..

#2 Post Postao/la Tourniquet »

linkin park - Numb me podsjeca na jedno dugo pjesacenje kada sam se vracao sa kampiranja....


Sako Polumenta -disem za tebe, nekad bila "nasa" pjesma ali nazalost nas vise nema .....

Avatar
Alyssa_
Zvijezda na usponu
Zvijezda na usponu
Postovi: 1199
Pridružen/a: 30 Nov 2000 02:00
Lokacija: ** U svom svijetu tame,ususkana u kolevci samoce i neostvarenih zelja,izgubljena u sopstvenom zivotu

#3 Post Postao/la Alyssa_ »

...kemal malovcic - snezana

..smrc...

Avatar
mala-plava21
Zvijezda na usponu
Zvijezda na usponu
Postovi: 1246
Pridružen/a: 04 Dec 2006 02:00
Lokacija: Zagreb bijeli / Kad ti se place ti se nasmij od srca

#5 Post Postao/la mala-plava21 »

Dragana Mirkovic- Dobro sam da kazem

kad sam bila u Svicarskoj daleko od svih i svega bilo mi je jako tesko al nisam to htjela pokazat. i kad cujem tu pjesmu sjetim se svega. :(

Avatar
leptirica-de
Hronicar foruma
Hronicar foruma
Postovi: 661
Pridružen/a: 18 Dec 2006 02:00
Lokacija: Deutschland

#7 Post Postao/la leptirica-de »

tresnjica je napisao/la:


*Zeljko Samardzic - Prava Ljubav Godine Ne Broji (ehh ona me podsjeca na moju skoraSnju ljubav, sama pjesma kaze sve..on stariji,dosta stariji,ja mlada-sve je jasno..:S )

joojjj ta pjesma kao da je pisana za mene ! a posjeca me na isto kao i tebe tresnjica !

Avatar
Goodies
Pocetnik
Postovi: 21
Pridružen/a: 01 Apr 2007 02:00
Lokacija: Bosnia

#8 Post Postao/la Goodies »

"Please Forgive Me" Bryan Adams

Podsjeca me na jednu osobu iz Zagreba koja je bila i ostace nesto najljepse u mome zivotu. :(

Avatar
Zahara
Los Korisnik/ Banovan Korisnik
Postovi: 93
Pridružen/a: 18 Nov 2006 02:00
Lokacija: SRBIJA

#9 Post Postao/la Zahara »

Album Dina Merlina iz 99'-Sredinom podseca me na period kad je bilo bombardovanje. Moje drugarice i ja smo ga non stop preslusavale, a sve smo tad bile ludo zaljubljene u najbolje smekere iz kraja! Tako da neki cudan osecaj je tad kroz telo prolazio! Ono rat je svi u strahu i panici, a tebi lepo! Ja ne znam gde si ti, ja ne znam s'kime si ti u ovoj noci kad se sve deli na pola osim bola... Ja ne znam gde si ti i nikad necu saznati dal si nasao skloniste,kucicu i dvoriste zivota svoga... EH DA JE TUGA SNEG... Ne dozvoli da provedem sam jos jednu noc ili dodji ili zovi HITNU u pomoc-ja bez tebe ni na kopnu nisam siguran! ... Ti budi daleko, ti samo budi daleko zelena reko davnih devojackih snova...SVE JE LAZ, samo pusta laz sto se oko nas u krug vrti. Sve je laz, samo pusta las sve je laz osim smrti!!!... Sve mi je to darovao Bog, da probam strah i nemir koju nosi strast! UMRI PRIJE SMRTI dok vole te ljudi... Svremena na vreme tvoje ime spomenem...nocas budi dobra ko sto nikad bila nisi ti znas da... MOJ JE ZIVOT SVICARSKA skoro pa savrsen, ko blistavi brilijant vestom rukom izbrusen, imam sve sto pozelim samo jedno ne, da me neko bar na tren voli zbog mene... Okraca ljubav kao sve druge velike stvari- naviknu covek da sve vremenom izgubi sjaj, naviknu cevek da sve ima pocetak i kraj! BASKA TI baska sve sto su oci gledale po svetu...Kao kroz san nadolaze ti slike- to je moj grad uglavnom bez svetla...SAM sam sam na svetu sam si uglavnom, sam sam sam u masi sam... Ti nikad nisi ni u sali o ljubavi samnom probala, al ko sem Boga zna kada gvozdje postaje grozdje!KAD SI REKLA DA ME VOLIS da ti telo gori kao sto nikad nije gorelo...Ovo je vreme kad se uci, slovo po slovo rec po rec! Sad si mali tu na raskrscu, ti ne veruj nikome na rec svaki korak sam moras prec!FURAJ MALI SAM SREDINOM Bog te cuva ti pazi ljude, pa sta bude neka bude!...Ti prosto zadrhtim kad te ugledam u dah mi se pretvori glas...Ostalo je jos malo KREMENa...Ti sve se pokrene kad te ugledam u dan mi se pretvori mrak...Bices ti nekom drugom verna postena kao sto si bila meni otrov za sva vremena! U sjenama, u venama ostavices trag ali ja vise nikada necu na tvoj prag! ESMA, Esma bices pesma...Ja verujem u Boga i Bozija odredjenja i verujem da nista nije prividjenje! Ne nista nije bilo, a da nije moralo!Qu' est ce que tu vens tu es le voyogeur...PUTNICI ... Nesto je u nama do pola sveto, a od pola prokleto nema puta od tela do tela duse jedna drugoj putuju!GODINAMA varao si me znam kad i skim i kako vatreno ... HALIMA, Halima... To je bilo leto 99'... Boze, samo kad se setim... :( :listen: :rolleyes:

Avatar
Alma_sa
Svakodnevni prolaznik
Svakodnevni prolaznik
Postovi: 350
Pridružen/a: 01 Apr 2006 02:00
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Pesme koje vas podsecaju na nesto ??

#10 Post Postao/la Alma_sa »

[quote="IsoLde"]Pitam vas da li postoju pesme koje vas podsecaju na neki trenutak ili dogadja u zivotu kad ste bili sretni/tuzni zbog necega ili neka uz koju biste mogli zaplakati jer se sjetite bivse ljubavi?


Ðorðe Bala¹eviæ - Provincijalka (doba mog studiranja i zabavljanja)
Drugi naèin - Pi¹i mi (svirke uz gitaru, moje staro dru¹tvo rasuto po svijetu)
Grupa Time - Makedonija (jednog deèka s najljep¹im oèima na svijetu)
Van Gogh - Mama (¹to ti je ¾ivot, prolaznost, gubitak najdra¾e osobe u ¾ivotu)
Parni Valjak - Sve jo¹ miri¹e na nju (no coment)

Avatar
Isolde
Svakodnevni prolaznik
Svakodnevni prolaznik
Postovi: 460
Pridružen/a: 30 Nov 2000 02:00
Lokacija: Austria/Srbija

#13 Post Postao/la Isolde »

sabrina_ika je napisao/la:
Ima i onih koje me podsjecaju na preruzne trenutke..Tako da vam
te i necu pisat..
Volim vas svih..PozzZZ
i mi tebe lolimo :biggrin: cmok :P

Odgovori