*Eh..ta Amerika..*

Sta nam donosi buduænost?Da li je to nauka i obrazovanje ...
Poruka
Autor/ica
Avatar
belly_dancer
Zvijezda foruma
Zvijezda foruma
Postovi: 3472
Pridružen/a: 18 Dec 2007 02:00

#76 Post Postao/la belly_dancer »

ma za razliku od francuza i jos nekih ameri jos se i trude pricat neke jezike,ono,njima strane..
ali stvarno pretjeruju..zasto mi recimo,nebi gledali filmove iz bolivuda??koji zaradjuje puno vise neg holivud..
sljivis ti to!
..dobro je kad u životu nekoga voliš,neko te voli..

Avatar
belly_dancer
Zvijezda foruma
Zvijezda foruma
Postovi: 3472
Pridružen/a: 18 Dec 2007 02:00

#79 Post Postao/la belly_dancer »

pa dobro ok..al meni su recimo i taki filmovi interesantni..

samo da ubace jos stagod..ne samo ona sr**ja..
..dobro je kad u životu nekoga voliš,neko te voli..

Avatar
vornevljev
Zvijezda foruma
Zvijezda foruma
Postovi: 2338
Pridružen/a: 04 Jun 2008 02:00
Lokacija: ukraina

#80 Post Postao/la vornevljev »

Nije Amerika samo holivudski film,i nisu Ameri svi za Bush-a,nisam bio,ali znam da mi ne bi bilo lo¹e tamo.
U SLUŽBI DOBRA I ZLA

Avatar
sabinax
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 16414
Pridružen/a: 31 Jan 2008 02:00
Lokacija: Croatia

#82 Post Postao/la sabinax »

Opa...ova tema mi promakla

Amerika i amerikanci...nadam se da si mislila na drzavu SAD a ne na kontinent....
Iskreno Amerika mi nikada nije bila neka zemlja iz snova, voljela bih mozda vidjeti neke znamenitosti kao sto je Grande Canjon ili indijanske planine, Nijagaru, New York i sl. ali da bih voljela zivjeti u Americi, bogme ne bih, s druge strane...amerikanci nadljudi :lol: :lol: :lol: jedino po opsegu svojih trbuha :lol: :lol: , ne mogu govoriti opcenito ali vecina amera je vrlo slabo obrazovana dosta su povrsni i materijalni a to sto televizija i filmovi prikazuju Ameriku i amerikance kao neke super sile to se moze okaciti macku o rep, ja sam realna i znam da u americi ima vise sirotinje nego igdje drugdje

Amerika kao kontinent mi je zanimljiva pogotovo Juzna i srednja Amerika ali SAD je napuhana drzava kao i vecina njenih stanovnika 8)
Kad ti zivot donese limune, uzmi tekilu i sol i nazovi me
slika Make my day!

Odgovori