Salijevanje strave

Sve o Astrologiji Horoskopu Numerologiji
Prorocanstva
Poruka
Autor/ica
ADMIN_BOL-CHAT.DE

Salijevanje strave

#1 Post Postao/la ADMIN_BOL-CHAT.DE »

Jeste li kad za to culi i sta je to jel pomaze

Avatar
im_ex
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 14847
Pridružen/a: 11 Dec 2007 02:00
Lokacija: Dusa mi ostade tamo

Re: Salijevanje strave

#3 Post Postao/la im_ex »

LAFF je napisao/la: jel pomaze
[-X
Kuda idu ljudi kao ja ...

ADMIN_BOL-CHAT.DE

#6 Post Postao/la ADMIN_BOL-CHAT.DE »

Znaci mogao bi biti turisticki bum

Avatar
vornevljev
Zvijezda foruma
Zvijezda foruma
Postovi: 2338
Pridružen/a: 04 Jun 2008 02:00
Lokacija: ukraina

#8 Post Postao/la vornevljev »

Meni je ono tako nesto cool za gledati,onako darkerski,dok poluglasno izgovara one nekakve molitve,i onda preko ma¹ica ne¹to,pa ¾eravica,pa kad ono olovo pukne,pa onda voda koju pije "pacijent",a ona je jedan od èetiri elementa kao i vatra (¾eravica).
K'o neki balkanski voodoo.

Mo¾e se od toga dobra neka mistièna prièica iskombinirati.

Da u to vjerujem,ma jok,ja ne vjerujem nekad ni u ono ¹to vidim,kamoli u ono ¹to ne vidim.
U SLUŽBI DOBRA I ZLA

Avatar
bosman
Zvijezda foruma
Zvijezda foruma
Postovi: 2316
Pridružen/a: 10 Nov 2007 02:00
Lokacija: Germany-München

#10 Post Postao/la bosman »

Profesija se zove:salijevac! :D

Avatar
vornevljev
Zvijezda foruma
Zvijezda foruma
Postovi: 2338
Pridružen/a: 04 Jun 2008 02:00
Lokacija: ukraina

#11 Post Postao/la vornevljev »

papaya je napisao/la:a ko to praktikuje, mislim ko to vrsi nad tom uplasenom osobom?
Kako se zove ta "profesija"?
Ne znam kako se zove ta profesija,ali znam da su obièno dobro stare ¾ene,koje su privr¾ene vjeri.

Mislim i meni je jasno da je to u islamu zabranjeno,ali te zene ne smatraju to zabranjenim,vjerovatno da ima onih koje to naplaæuju po nekim cijenovnicima,(zavisi koliko si se prep'o),ali koliko ja znam obièaj da toj ¾eni da¹ onoliko koliko ti ima¹ koliko mozes izdvojiti.

Nikad nisam èuo,barem ovdje kod nas da mu¹ko nekome salijeva strahu.
U SLUŽBI DOBRA I ZLA

Avatar
bosman
Zvijezda foruma
Zvijezda foruma
Postovi: 2316
Pridružen/a: 10 Nov 2007 02:00
Lokacija: Germany-München

#13 Post Postao/la bosman »

vornevljev je napisao/la:
papaya je napisao/la:a ko to praktikuje, mislim ko to vrsi nad tom uplasenom osobom?
Kako se zove ta "profesija"?
Ne znam kako se zove ta profesija,ali znam da su obièno dobro stare ¾ene,koje su privr¾ene vjeri.

Mislim i meni je jasno da je to u islamu zabranjeno,ali te zene ne smatraju to zabranjenim,vjerovatno da ima onih koje to naplaæuju po nekim cijenovnicima,(zavisi koliko si se prep'o),ali koliko ja znam obièaj da toj ¾eni da¹ onoliko koliko ti ima¹ koliko mozes izdvojiti.

Nikad nisam èuo,barem ovdje kod nas da mu¹ko nekome salijeva strahu.

Ni ja nisam! Zadnji put sam to gledao kad je to moja rahmetli (pokojna) Nana to nekom radila, a ja bio skroz mali (oko 12) pa sam se igrao sa tim olovom, bilo kao neka loptica!

Avatar
im_ex
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 14847
Pridružen/a: 11 Dec 2007 02:00
Lokacija: Dusa mi ostade tamo

#14 Post Postao/la im_ex »

vornevljev je napisao/la: Nikad nisam èuo,barem ovdje kod nas da mu¹ko nekome salijeva strahu.
Ni ja.

Meni je, u duuuubooookoj zalosti nametnuto da mi se taj cini sprovede. Bila sam totalno slomljena ... znas kad brzo izgubis ono sto je tvoja zelja zivota ... eto, misim da sam krajnje jasna.
U takvom stanju kad zivjeh od kafe i cigara, nije tesko zamisliti me u kakvom sam stanju bila .. dakle, pojam opiranja mi nije bio na umu a kamo li sam cin ... totalno odsutna ... tamo negdje sam ...

Ne pitajte me jel sta pomoglo .... ne znam a ipak znam ... znam da sam trebala vremena i vremena.
Dakle, salivanje strave tad i NIKAD VISE ... niti cu to ikom da predlazem

(kasnije cu jos nesto reci na ovu temu.
Kuda idu ljudi kao ja ...

Odgovori