Net prijateljstva?...................

Ponasanje.Bonton.Prijateljstvo.
Poruka
Autor/ica
Avatar
Zmixa
Los Korisnik/ Banovan Korisnik
Postovi: 96
Pridružen/a: 18 Nov 2007 02:00
Lokacija: Beograd

#31 Post Postao/la Zmixa »

Ja sam upoznala jednu fenomenalni osobu preko neta! Pravi drug sa kojim mozes da pricas o svemu, sa njim mi jednostavno nikad nije dosadno! Kad smo se videli uzivo ja sam imala ogromnu tremu! Iskreno psihicki skroz odgovaramo jedno drugom, fizicki smo se dopali jedan drugom, a i povrh svega i kod njega, a i kod mene smisao za humor je dosta izrazajan! Tako da smo se skoz pronasli! Jedino eto razlika je sto sam ja veoma impulsivna osoba, a on je neki primereni tip. Ali brate i to mi odgovara! Meni i treba neki muskarac koji ce da me smiri, a ne neki sto ce i sam dolivati ulje na vatru. Dovoljno je sto sam ja sama po sebi vatra. Ja sam molila Boga da nista ne pokusa i stvarno decko je bio jako fin, em to je bio prvi put da smo se uzivo videli, pa mu je i bilo glupo da me odma spopada! Kad sam dosla kuci bilo mi je jako krivo sto me nije cak ni poljubio, pa mi se svasta mantalo po glavi.
Ali posle sto smo vise komunicirali on mi je dao do znanja koji su njegovi planovi samnom i ako mu nije bilo ni malo lako da mi to sve pretoci. Tad sam ja poslusala mozak po prvi put, a ne srce i morala da ga odbijem! Jer ipak ja sam ovde u Bg, tu mi je porodica, svi prijatelji. Neki moj uobicajeni zivot i sav moj mali svet koji me okruzuje! A on zivi u inostranstvu eh, a ja sam alergicna na inostranstvo! :huh: Secam se devedesetih godina moji su hteli da palimo za inostransrvo, ali ja sam bila najveci protivnik te sulude ideje! Jednostavno ne mogu da zamislim da zivim negde drugde sem u Beogradu!!!
I sad smo u kontaktu ali vise ne pricamo o nama, mislim pricamo ali samo kao o najboljim drugovima do groba, sto se kaze! :)
Isli smo nekoliko puta zajedno na more, docekali neke nove godine zajedno, cestitamo rodjendane i verske praznike jedan drugom. Svaki put kad je neko od nas u bedaku obavezno se cujemo da se izalimo i moram da priznam odma mi je bolje!
Tako da sam internet jako zavolela, jer eto da nema neta nikat ne bi upoznala po predivno bice!!! [smilie=heart fill with love.gif]

Avatar
dare__71
Zvijezda na usponu
Zvijezda na usponu
Postovi: 1286
Pridružen/a: 12 Dec 2007 02:00
Lokacija: tuzla

#37 Post Postao/la dare__71 »

Da vjerujem u net prijateljstva i moram priznati da to znaju biti lijepa iskustva,ne u onom smislu virtualnog sexa ili nesto slicno vec na prijatelja kome se mozes povjeriti,cak je mnogo lakse nego to uraditi nekome pokraj sebe.Bosman mi je poslao poruku nesto kao mogu li ti i ja biti prijatelj na netu ili ganjas samo zenske?
Zao mi je onih koji su me shvatili kao takvog...da vise cijenim osobe suprotnog pola i njihovo misljenje nego muskaraca ali vjerujte vec mi je dosta muskog preseravanja i dokazivanja ko je bolji,izgleda da sam ostario za tako nesto :angry:
I da upoznao sam uzivo prijatelje sa neta,cak skoro neki dan jednu i moram priznati da je zaista onakva kakva se predstavila i kakvom sam je zamisljao i nazalost kratko je trajalo to druzenje jer nije ni blizu Tuzle ali nisam zalostan dok god imam net i sansu da iste osobe cujem

Avatar
sabinax
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 16414
Pridružen/a: 31 Jan 2008 02:00
Lokacija: Croatia

#38 Post Postao/la sabinax »

sabinaM je napisao/la:Ima jedno mjesto gdje imam puno net prijatelja...mogu vam cak reci, iskreno, da ih skoro smatram kao neku obitelj...
Citiram sebe...sad imam jos vise net prijatelja i svako novo poznanstvo mi je vrlo dragocjeno, siri se krug i svako je osobit na svoj nacin, upoznajem druge kulture, obicaje, narjecja....prekrasno

PS.dare samo da napomenam da je bosman veliki saljivdija i da mu ne uzmes za zlo, on se tako sali :) a uz to mi je i drag prijatelj
Zadnja izmjena: sabinax, dana/u 31 Aug 2008 15:32, ukupno mijenjano 1 put.
Kad ti zivot donese limune, uzmi tekilu i sol i nazovi me
slika Make my day!

Avatar
dare__71
Zvijezda na usponu
Zvijezda na usponu
Postovi: 1286
Pridružen/a: 12 Dec 2007 02:00
Lokacija: tuzla

#39 Post Postao/la dare__71 »

pozz sabina,ma da shvatio sam oki je bosman ali doza nepovjerenja malcice se umijesala dok ga ne upoznam bolje :D

Avatar
maida_20
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 6068
Pridružen/a: 05 Maj 2008 02:00
Lokacija: Bosnia

Re: Net prijateljstva?...................

#40 Post Postao/la maida_20 »

Misim da se mogu stvarati prijateljstva preko interneta ali je to ipak ograniceno ako se ljudi ne mogu druziti licno.
Ojseti se i kroz ovakvu komunikaciju neciji karakter koji moze da ti se svidi pa da pozelis da se sa tom osobom bolje upoznas, mozda i vidis i tako steknes jos jednog prijatelja.
Kroz slova, stil pisanja mogu se i te kako izraziti osobine neke lichnosti.
Naprosto ,puno osoba ovdje su divni ljudi ,pa vjerovatno zato i visim ovdje :mrgreen:

Avatar
Bijesanpuz
Zvijezda na usponu
Zvijezda na usponu
Postovi: 1463
Pridružen/a: 18 Apr 2008 02:00

Re: Net prijateljstva?...................

#42 Post Postao/la Bijesanpuz »

ja se sve cudim kako ja dosad nisam napisao post na ovu temu....

Moj se posao usko veze sa internetom.. i najveci dio vremena provedem na netu.. Za neka stvarna prijateljstva nemam vremena..mislim.. ono da idemo na kafu i slicno.. tako da sam vecinom ogranicen na net prijateljstva..
al mogu reci da sam stekao stvarno dobrih prijatelja i prijateljica.. imam par prijateljica koje me zovu starijim bracom...(slatko :D )..
i jednu stvarno super prijateljicu... sa njom sam se i upoznao licno i cesto se onako dogovorimo da se nadjemo i odemo na kolac i ispricamo se... stvarno je super imati nekog takvog...

I sto neko vec rece.. nekad je stvarno lakse se otvorit nekome tako nego uzivo... Neznam zbog cega...

A ovdje na forumu smatram sviju za prijatelje... Opet naravno se izdvaju neki koji su malo blizi i oni "samo" prijatelji... Mada samo sa par njih sam u nekom blizem odnosu.. ovo sve ostalo je samo ono preko tema na forumu i po balkonu.... :D
It's nice to be important but is more important to be nice!
Zivot je samo crtica izmedju dva datuma na nadgrobnoj ploci

Avatar
ra-ja
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 13216
Pridružen/a: 21 Maj 2007 02:00
Lokacija: pod suncem

Re: Net prijateljstva?...................

#43 Post Postao/la ra-ja »

Prije nego sto sam dosla u tu imala sam jako mnogo prijtelja...
Ali ovdje sam zbog par iskustava tudjih i svojih ,postala veoma obazriva po odabiru prijatelja.......
Imam dvije prijateljice koje su prije zivjele tu...sada su daleko odavde i cujemo se povremeno telefonom....kao sto se i povremeno posjecujemo....

Avatar
sabinax
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 16414
Pridružen/a: 31 Jan 2008 02:00
Lokacija: Croatia

Re: Net prijateljstva?...................

#44 Post Postao/la sabinax »

Kao i realna prijateljstva...tako i net prijateljstva znaju da zabole :(
Kad ti zivot donese limune, uzmi tekilu i sol i nazovi me
slika Make my day!

Avatar
maida_20
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 6068
Pridružen/a: 05 Maj 2008 02:00
Lokacija: Bosnia

Re: Net prijateljstva?...................

#45 Post Postao/la maida_20 »

sabinaX je napisao/la:Kao i realna prijateljstva...tako i net prijateljstva znaju da zabole :(
E Bino sami sebi to dozvolimo...mozda grijesim ali mislim da mozemo sprijeciti da budemo povrijedeni,barem u ovom virtualnom svijetu...

Odgovori