Ljepota Dushe i Vanjska Ljepota

Budite Psiholog Online.Pomozimo jedni drugma savjeti vezano za zivotna iskustva, problemi itd...

Poruka
Autor/ica
Avatar
Alma_sa
Svakodnevni prolaznik
Svakodnevni prolaznik
Postovi: 350
Pridružen/a: 01 Apr 2006 02:00
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

#3 Post Postao/la Alma_sa »

...zna¹, prvo ¹to te kod nekog privuèe jeste izgled, meðutim, to i ne treba da bude toliko bitno...sla¾em se s tobom da je ono ¹to nosimu unutar du¹e najva¾nije u svemu, to je ne¹to ¹to nas obilje¾ava, ne¹to ¹to nam niko ne mo¾e izmjeniti, ne¹to, po èemu nas prepoznaju...ljepota jeste prolazna stvar u ¾ivotu i normalno da je bitnije imati "ljepotu" iznutra, biti vedar, zraèiti nekim optimizmom...kada ti je puno srce i du¹a, onda si sretan èovjek, jer ni¹ta ti drugo i ne treba...jer ljepota nije u licu, ljepota je svjetlost u srcu... :naughty:

dinko
@ #bol-chat
Postovi: 648
Pridružen/a: 17 Sep 2006 02:00
Lokacija: C:\WINDOWS\system32\bol-chat.exe
Kontakt:

#4 Post Postao/la dinko »

Upravu ste vas dvije ... Najprije nas privuce vanjska ljepota i mislim da je do dobra stvar ali bitno je da ima i unnutrasnju ljepotu je ne zelim imati lijepu zenu po vanjskom izgledu a da je u dusi vjestica ko sto se kaze kod nas u Bosni ... Zelim kraj sebe osobu koja ima i unutrasnju i vanjsku ljepotu,to definitivno ...

Avatar
mala-plava21
Zvijezda na usponu
Zvijezda na usponu
Postovi: 1246
Pridružen/a: 04 Dec 2006 02:00
Lokacija: Zagreb bijeli / Kad ti se place ti se nasmij od srca

#5 Post Postao/la mala-plava21 »

Ne preostaje mi nista drugo vec da se slozim s vama.

dinko
@ #bol-chat
Postovi: 648
Pridružen/a: 17 Sep 2006 02:00
Lokacija: C:\WINDOWS\system32\bol-chat.exe
Kontakt:

#6 Post Postao/la dinko »

HA HA HA --- mora se stras ---

Avatar
Alyssa_
Zvijezda na usponu
Zvijezda na usponu
Postovi: 1199
Pridružen/a: 30 Nov 2000 02:00
Lokacija: ** U svom svijetu tame,ususkana u kolevci samoce i neostvarenih zelja,izgubljena u sopstvenom zivotu

#7 Post Postao/la Alyssa_ »

kao prvo ja kad nekog gledam ja prvo gledam oci a ljepota mi nije vazna, mislim izgled mi nije bitan ako ochi ima fine i mile...
ochi kazu sve o covjeku, a ja volim sviju koji vole mene, bezobzira kako izgledaju, jer izgled je prolazan mislim ljepota dodje i ode...a ako si ti ljep/a ko slika, a nemash corbe u tintari onda se chiftaj vala, to meni netreba.. :P

po mome bez obzira na prijateljstvo ili ljubav, najvaznija mi je dusha u covjeka..to najvishe cijenim i poshtujem..

Avatar
ra-ja
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 13216
Pridružen/a: 21 Maj 2007 02:00
Lokacija: pod suncem

#10 Post Postao/la ra-ja »

cao commi!!

SVAKA CAST ZA KOMENTAR ZAISTA SESLAZEM U POTPUNOSTI SA TOBOM:Kiss :D

Avatar
mala-plava21
Zvijezda na usponu
Zvijezda na usponu
Postovi: 1246
Pridružen/a: 04 Dec 2006 02:00
Lokacija: Zagreb bijeli / Kad ti se place ti se nasmij od srca

#12 Post Postao/la mala-plava21 »

Za mene je ljepota duse najbitnija stvar kod decka, prijatelja ili kolega.
Ona odreduje kakav je tko kao osoba. Po meni oni koji posjeduju ljepotu duse su iskreni, posteni,vrijedni puni razumijevanja i uvijek spremni pomoci. A kada je netko lijep izvana ne garantira da posjeduje bilo koju od tih osobina. Naravno kad usporedim jedno s drugim da cu uvijek vise postovati i zeljeti oko sebe osobe s unutarnjom ljepotom koja je najljepsa vrlina :wave:
Ljubav je... drugi zivot, ona urasta u dusu, unosi toplinu u svaku zilu i titra zivotom sa svakim otkucajem srca.

Odgovori