Koliko cipela je dovoljno zeni?

Savjeti kako da postenete ljepsi. Sminka.Kreme...
Odgovori
Poruka
Autor/ica
Avatar
sabinax
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 16414
Pridružen/a: 31 Jan 2008 02:00
Lokacija: Croatia

#61 Post Postao/la sabinax »

Sto vise...to manje slobodnog prostora u kuci, sta ce mi nagomilavanje cipela koje mozda nikada necu obuci
Kad ti zivot donese limune, uzmi tekilu i sol i nazovi me
slika Make my day!

Avatar
_ramayana_
Hronicar foruma
Hronicar foruma
Postovi: 654
Pridružen/a: 09 Sep 2008 02:00

#64 Post Postao/la _ramayana_ »

vala su mi slaba tacka posebno stikle

Avatar
ra-ja
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 13216
Pridružen/a: 21 Maj 2007 02:00
Lokacija: pod suncem

#66 Post Postao/la ra-ja »

Imam ih puno vise nego sto treba..jer su moja opsesija...

Ali najbolje da zena ide bosa..hem sto ce izlijeciti dustaban....a inece morati trositi novac na cipele.... :-k

ADMIN_BOL-CHAT.DE

#67 Post Postao/la ADMIN_BOL-CHAT.DE »

Ra-Ja je napisao/la:Imam ih puno vise nego sto treba..jer su moja opsesija...

Ali najbolje da zena ide bosa..hem sto ce izlijeciti dustaban....a inece morati trositi novac na cipele.... :-k
hajd sad proctaj pethodne svoje upise na ovoj temi i reci jesi li normalna ili nisi kontradiktorna ili nisi

Avatar
ra-ja
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 13216
Pridružen/a: 21 Maj 2007 02:00
Lokacija: pod suncem

#68 Post Postao/la ra-ja »

LAFF je napisao/la:
Ra-Ja je napisao/la:Imam ih puno vise nego sto treba..jer su moja opsesija...

Ali najbolje da zena ide bosa..hem sto ce izlijeciti dustaban....a inece morati trositi novac na cipele.... :-k
hajd sad proctaj pethodne svoje upise na ovoj temi i reci jesi li normalna ili nisi kontradiktorna ili nisi

Zar nije ovo je na kraju zakljucak...Moja stvar zasto to pisem.... :-k

Cipela imam mnogo..puno... a zasto imam puno ...posebna prica....Zena treba da ima 365 pari cipela pa da svaki dan mijenja...Ovo je samo sala....Smatram da covjek treba da ima sezonski po jedne.....
A dobro je hodati i bos ako bih neko mogao sebi to dozvoliti...Vidjam ljude koji tako hodaju....A u tome ima dvije prednosti.....
ZNAM STA SAM PRIJE PISALA I BEZ CITANJA.......Ne samo po ovoj temi nego i po svim drugim....

Eto nacrtala sam ti..... :-k

Avatar
ra-ja
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 13216
Pridružen/a: 21 Maj 2007 02:00
Lokacija: pod suncem

#71 Post Postao/la ra-ja »

Ra-Ja je napisao/la:
LAFF je napisao/la:
Ra-Ja je napisao/la:Imam ih puno vise nego sto treba..jer su moja opsesija...

Ali najbolje da zena ide bosa..hem sto ce izlijeciti dustaban....a inece morati trositi novac na cipele.... :-k
hajd sad proctaj pethodne svoje upise na ovoj temi i reci jesi li normalna ili nisi kontradiktorna ili nisi

Zar nije ovo je na kraju zakljucak...Moja stvar zasto to pisem.... :-k

Cipela imam mnogo..puno... a zasto imam puno ...posebna prica....Zena treba da ima 365 pari cipela pa da svaki dan mijenja...Ovo je samo sala....Smatram da covjek treba da ima sezonski po jedne.....
A dobro je hodati i bos ako bih neko mogao sebi to dozvoliti...Vidjam ljude koji tako hodaju....A u tome ima dvije prednosti.....
ZNAM STA SAM PRIJE PISALA I BEZ CITANJA.......Ne samo po ovoj temi nego i po svim drugim....

Eto nacrtala sam ti..... :-k
Jos samo da dodam...Neke zene su veoma fleksibilne....Vrlo lako se adaptira situaciji u momentu...nemoze je nista iznenaditi...
Pa zato sa razlogom odgovaraju joj mnoge solucije ali ne sve bas......po temama.....
Zato ponekada izgleda da je kontradiktorna.......
A ponekada ubacim malo i humora...sto da ne ...dozvoljena je valjda i to u zivotu.....
Ovdje je samo teorija ...a prakticno licnim kontaktom saznajes o kome je rijec ...i dali je to tako kako se predstavljamo..... :-k

Avatar
paparaci
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 5054
Pridružen/a: 08 Jan 2003 02:00
Lokacija: Putnik Bez Adrese

#73 Post Postao/la paparaci »

....taj broj jos se nije "rodio", kojim bi se to moglo izraziti :D :lol: :P

Avatar
indeks
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 4246
Pridružen/a: 01 Feb 2008 02:00
Lokacija: Bosnia

#74 Post Postao/la indeks »

Ja bas i nemam toliko cipela,u stvari,mrzi me kupovati ,mrzi me isprobavati,nekako nikad da naidjem na model koji mi se svidja,ma ono,jako sam `teska` u izboru obuce..... :baa:

Avatar
ra-ja
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 13216
Pridružen/a: 21 Maj 2007 02:00
Lokacija: pod suncem

#75 Post Postao/la ra-ja »

EdeLa67_ je napisao/la:
Ra-Ja je napisao/la: Jos samo da dodam...Neke zene su veoma fleksibilne....Vrlo lako se adaptira situaciji u momentu...nemoze je nista iznenaditi...
Pa zato sa razlogom odgovaraju joj mnoge solucije ali ne sve bas......po temama.....
Zato ponekada izgleda da je kontradiktorna.......
A ponekada ubacim malo i humora...sto da ne ...dozvoljena je valjda i to u zivotu.....
Ovdje je samo teorija ...a prakticno licnim kontaktom saznajes o kome je rijec ...i dali je to tako kako se predstavljamo..... :-k
J

Ja sam skoro pocela raditi u prodavnici sportske obuce, ali ono samo subotom i nekada jos nedjeljom i navece i tak :)
Sada, imam problem zato sto svake sedmice sebi moram kupiti nove patike. I jos veci problem je, da ja ne dobijevam
popust samo kod njih, nego i kod drugih prodavnica koje su ukljucene u tom savezu.. I u tim prodavnicama sada ima
stikli, papuca, cizmica,, bas sve sto zeni treba :inlove: :D :cmok:


I sledece sedmice me cekaju nove patike sto sam dobila besplatno :cool:
Da upravo to...u istoj sam prilici..da kupujem i dobijam mnoge stvari za poklon ili za minimum nadoknade..Te je to razlog sto imam puno cipela...patika..sandala....te i gardarobe.....i svega ostalog......

Da moram platiti sve regularno koliko kosta...sigurno se nebih razbacivala..bez obzira koliko imam novaca....
Specijalno nebih tolike pare davala za obucu.... :-k

Odgovori