Plasticna/estetska operacija??

Sve o Zdravlju vasa licna misljenja i iskustva
Odgovori
Poruka
Autor/ica
Avatar
Isolde
Svakodnevni prolaznik
Svakodnevni prolaznik
Postovi: 460
Pridružen/a: 30 Nov 2000 02:00
Lokacija: Austria/Srbija

Plasticna/estetska operacija??

#1 Post Postao/la Isolde »

Sta misli te od tome?? Da li bi uradili to ili Da li bi nesto hteli da menjate/popravite na sebi ili Da li ste mozda vec imali plasticnu/ekstetsku operaciju??

Ja iskreno nebi nikada, meni je to previse opasno ima mnogo aspekte (komplikacije, itd) koj moras da opazis, jos i kosta mnogo a drugo ako si zdrav i citav onda zasto bi?! ... ipak razumem ako imas psihichke probleme ili nesreca ili sudar itd to je za mene OK!! ... Ja iskreno sam potpuno zadovoljna i nista nebi menjala na sebi... :satisfied:

Avatar
alan_ford
Ucesnik diskusija
Ucesnik diskusija
Postovi: 158
Pridružen/a: 14 Dec 2004 02:00

#3 Post Postao/la alan_ford »

nemaM nistA protiV togA... akO cE sE osobA osjecatI boljE i akO cE osobU tO ispunitI... zastO dA nE... akO tO osobA samA zelI bujruM nE mozE mU nitkO zabranitI... jA sadA dA kreneM nA termiN fudbalA i netkO dA mI kazE nE mozeS bI gA nabiO nogoM stA imA nE mozE... heheh i takO tO... demokratijA i ljuckA pravA...

Avatar
Alyssa_
Zvijezda na usponu
Zvijezda na usponu
Postovi: 1199
Pridružen/a: 30 Nov 2000 02:00
Lokacija: ** U svom svijetu tame,ususkana u kolevci samoce i neostvarenih zelja,izgubljena u sopstvenom zivotu

Re: Plasticna/estetska operacija??

#4 Post Postao/la Alyssa_ »

IsoLde je napisao/la:Sta misli te od tome?? Da li bi uradili to ili Da li bi nesto hteli da menjate/popravite na sebi ili Da li ste mozda vec imali plasticnu/ekstetsku operaciju??

Ja iskreno nebi nikada, meni je to previse opasno ima mnogo aspekte (komplikacije, itd) koj moras da opazis, jos i kosta mnogo a drugo ako si zdrav i citav onda zasto bi?! ... ipak razumem ako imas psihichke probleme ili nesreca ili sudar itd to je za mene OK!! ... Ja iskreno sam potpuno zadovoljna i nista nebi menjala na sebi... :satisfied:
...slazem se sa tobom IsoLde...ali opet mislim ako neko ima stvarno toliko para da nezna sta ce sanjim, nek ih troshi na to, ja nemam nista protiv toga...al sto se mene tice Hvala dragom Allahu shto me je stvorio ovakvuu kakva sam, ja sam zadovoljna ama bash sa svim na sebi...to je moje misljenje..

Color off od strane mod mala-plava21

Avatar
Bjezba
Los Korisnik/ Banovan Korisnik
Postovi: 60
Pridružen/a: 30 Sep 2000 02:00
Lokacija: Norway

#5 Post Postao/la Bjezba »

Plastika je zakon. Svako treba da operise nesto jer je to trend. Prirodno je fuj, zivjela plastika!!!!!
Eh da mi je para koliko bih. se puta volio operisati Svakih mjesec dana bih nesto operiso.
Dok ne budem ko Michael Jackson. :baa:

Avatar
alan_ford
Ucesnik diskusija
Ucesnik diskusija
Postovi: 158
Pridružen/a: 14 Dec 2004 02:00

#6 Post Postao/la alan_ford »

estetskA hirurgijA ubijaaaaA ljudE a prosjaK pruzA rukU rijechI mU sE gubE............................................................................

Avatar
mala-plava21
Zvijezda na usponu
Zvijezda na usponu
Postovi: 1246
Pridružen/a: 04 Dec 2006 02:00
Lokacija: Zagreb bijeli / Kad ti se place ti se nasmij od srca

#7 Post Postao/la mala-plava21 »

Bog nas je sve stvorio razlicite i jedinstvene i svi smo mi posebni na svoj nacin. Ja osobno nikad ne bi nista mijenjala ni operirala. Ali nemam nista protiv onih koji to cine njihov izbor i slobodna volja. :biggrin:

irma26
Hronicar foruma
Hronicar foruma
Postovi: 658
Pridružen/a: 13 Mar 2007 02:00

#10 Post Postao/la irma26 »

Savrsena sam to mi netreba :) :bomb: :bomb: :bomb:

Avatar
leptirica-de
Hronicar foruma
Hronicar foruma
Postovi: 661
Pridružen/a: 18 Dec 2006 02:00
Lokacija: Deutschland

#11 Post Postao/la leptirica-de »

bjezBa je napisao/la:Plastika je zakon. Svako treba da operise nesto jer je to trend. Prirodno je fuj, zivjela plastika!!!!!
Eh da mi je para koliko bih. se puta volio operisati Svakih mjesec dana bih nesto operiso.
Dok ne budem ko Michael Jackson. :baa:

hahah ! dok nebudes kao michael jackson ! e onda dobro , da si rekao pamela anderson nebi bilo smijesno ali michael je druga prica ..

Avatar
leptirica-de
Hronicar foruma
Hronicar foruma
Postovi: 661
Pridružen/a: 18 Dec 2006 02:00
Lokacija: Deutschland

#12 Post Postao/la leptirica-de »

Proud_muslim je napisao/la:plasticne operacije bi trebale biti zabranjene osim onim ljudima koji su imali teske udese sa na primjer motorima ili slicnome!!! Tu je potrebno, da mogu imati normalan zivot! Sve ostalo je bezvezno ulaganje para i glupost! medije izapiraju mozak narodu da moras sada ovaki izlgedati i onaki, dok nemadnes americku velicinu ZERO!!

Hocu samo svima da kazem: Fini ste kako je vas dragi Bog stvorio, fini ste kakvi jeste, nista vise, nista manje !! :baa:

naravno da se 100% slazem stobom .. mislim da bi svi trebali tako da mislimo ! !!

Avatar
Bebuskaa
Svakodnevni prolaznik
Svakodnevni prolaznik
Postovi: 382
Pridružen/a: 29 Feb 2000 02:00
Lokacija: Usa & Krajina...

#13 Post Postao/la Bebuskaa »

Ne slazem se stim..osim kao sto sam vidjela jednu bosanku i koju slabije poznajem ..operisala je nos koji joj je bio dosta kriv..tako nesto podrzavam...sad plasticne operacije koje nisu potrebne kao povecavanje grudi..to definitivno ne podrzavam...onakva sam kakvu me Bog stvorio!! :biggrin:

ADMIN_BOL-CHAT.DE

#14 Post Postao/la ADMIN_BOL-CHAT.DE »

Bebuskaa je napisao/la:...onakva sam kakvu me Bog stvorio!! :biggrin:
A kakva??? :) :lookround:

Avatar
Bebuskaa
Svakodnevni prolaznik
Svakodnevni prolaznik
Postovi: 382
Pridružen/a: 29 Feb 2000 02:00
Lokacija: Usa & Krajina...

#15 Post Postao/la Bebuskaa »

LAFF je napisao/la:
Bebuskaa je napisao/la:...onakva sam kakvu me Bog stvorio!! :biggrin:
A kakva??? :) :lookround:
heeheh....pa..... :satisfied: :P

Odgovori