Ljubav prema sestri/bratu

Poruka
Autor/ica
Avatar
Bijesanpuz
Zvijezda na usponu
Zvijezda na usponu
Postovi: 1463
Pridružen/a: 18 Apr 2008 02:00

#2 Post Postao/la Bijesanpuz »

Imam i brata i 2 sestre... brat mladji sestre starije..

Sa sestrama imam bolji odnos... a brat.. druga prica... tu sam jedan od onih sto kazes da nemozes shvatiti ih...

nemogu ni ja...
It's nice to be important but is more important to be nice!
Zivot je samo crtica izmedju dva datuma na nadgrobnoj ploci

Avatar
maida_20
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 6068
Pridružen/a: 05 Maj 2008 02:00
Lokacija: Bosnia

#3 Post Postao/la maida_20 »

imam samo jednu seku ali najbolju na svijetu :D

Svadamo se pomalo,nekada smo se i tukle :lol: (kad smo bile maaale,da se razumijemo :P )-ali ko se svada taj se i voli,jel tako... :inlove:

Nekada pomislim da nemam boljeg prijatelja od nje,mozda je to i stvarno tako...u svakom slucaju moj zakljucak je:

NE DAJ BO®E DA JE NEMAM I DEFINITIVNO VOLIM JE PREVI©E :D

Avatar
indeks
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 4246
Pridružen/a: 01 Feb 2008 02:00
Lokacija: Bosnia

#4 Post Postao/la indeks »

Ja sam najmladja od nas 4,2 sestre i brat :)
Kad sam bila dijete,one su vec bile djevojke,ja u svom,one u svom svijetu........nisam ih imala za igru,nego sam im bila smetnja,jer su morale da brinu o meni :D :D .....tetka sam postala vec sa 9 godina :)

Sestrinski odnos,ono u pravom smislu,kao ravnopravna s njima,sam ostvarila tek kad sam se udala,mada to nece biti nikad kao sto su imale njih dvije :huh:

A brat?On je druga prica,on me uvijek gnjavio,pravio mi razne smicalice :mad: ,znam da nas voli,ali nikad nije imao osjecaj za neke stvari,da pokaze ljubav,i ne kaze se dzaba~Nikad brat ne moze voljeti i uciniti za svoju sestru,koliko sestra voli,i bori se za brata~.

Ono,u sustini,imamo veoma fin odnos,mada mislim da sam ja najvise hendikepirana,i uvijek cu kaskati za njima :huh:

Avatar
sabinax
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 16414
Pridružen/a: 31 Jan 2008 02:00
Lokacija: Croatia

#5 Post Postao/la sabinax »

Ja imam samo jednog polubrata, mladeg od mene 10 godina, ali ga jako volim. Upravo ta velika razlika je napravila to da nismo jako povezani ali sto smo stariji ta razlika postaje sve manja i manja. On je kao osoba vrlo pozitivan, smiren, stalozen, realno razmislja, odgovoran i vrlo pametan, u svakom slucaju za mene jedna od osoba na vrhu moje ljestvice postovanja.
Ni ja osobno ne mogu shvatiti kad se braca posvadaju zbog nekih banalnih razloga (kao sto su neka livada ili par kvadrata stana), brata cu uvjek voljeti i tu sam kad god mu zatreba :inlove:
Kad ti zivot donese limune, uzmi tekilu i sol i nazovi me
slika Make my day!

Avatar
ra-ja
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 13216
Pridružen/a: 21 Maj 2007 02:00
Lokacija: pod suncem

#6 Post Postao/la ra-ja »

Imam i sestre i bracu. Posto sam puno mladja od njih vise su mi bili kao roditelji nego to sto bih trebali...Sto se tice odnosa .... vise sam vezana za njihovu djecu,nego za njih..ali sam ih uvijek voljela i postovala....
Zasto je to tako...jer sam vec od cetiri godine postala tetka....to su bili moji vrsnjaci sa kojima sam provodila svoj djeciji i mladalacki zivot...Te samim tim moj citav zivot je bio vezan za njih.... :-k

Avatar
grga
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 7941
Pridružen/a: 26 Sep 2008 02:00
Lokacija: Croatia

#7 Post Postao/la grga »

Bravo Sabina,rod je rod i u uvijek voli svog..Supruga si veæ ionako odhebala,mo¾da te treæi usreæi.. =D>kOVAÈIÆ biv¹i pandur specijalac komandos,to je bio zaheban igraè,bez milosti al po¹ten bez grijeha ratnoga..kapa mu dole..gdje je kad je pro¹a iz Protecta ?'pozdrav i od danijela 32..jest selo ovaj svijet..dodu¹e on me doveo na ovaj forum..Kako bije¹e onaj prvi tvoj Bosanac Sammir..jel kleptoman,salim se znamo ¹to je.Brat,sestra mama tata najva¾niji su ljudi,svi ostali su zamjenjivi,al ovi su jedni jedini Bogom dani,ja jedinac bijah i uvijek mi kao netko falio...

Avatar
sabinax
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 16414
Pridružen/a: 31 Jan 2008 02:00
Lokacija: Croatia

#9 Post Postao/la sabinax »

GRGA je napisao/la:Bravo Sabina,rod je rod i u uvijek voli svog..Supruga si veæ ionako odhebala,mo¾da te treæi usreæi.. =D>kOVAÈIÆ biv¹i pandur specijalac komandos,to je bio zaheban igraè,bez milosti al po¹ten bez grijeha ratnoga..kapa mu dole..gdje je kad je pro¹a iz Protecta ?'pozdrav i od danijela 32..jest selo ovaj svijet..dodu¹e on me doveo na ovaj forum..Kako bije¹e onaj prvi tvoj Bosanac Sammir..jel kleptoman,salim se znamo ¹to je.Brat,sestra mama tata najva¾niji su ljudi,svi ostali su zamjenjivi,al ovi su jedni jedini Bogom dani,ja jedinac bijah i uvijek mi kao netko falio...
Sad gledam ovaj komentar u vec drugi put primjecujem da nesto osobno imas protiv mene, pretpostavljam da si neki moj susjed ili poznanik koji izgleda nije upucen u pisanje na forumu i otkud ti pravo da se mjesas u moju intimu, privatan zivot, spominjes moj brak, porodicu, i imena i prezimena, niti je red niti mjesto da se tako obracas, ako imas sta osobno protiv mene obrati mi se na pp a bude li jos ovakvih javnih ispada obratiti cu se administraciji foruma....
Zaista me ljuti tvoj istup da bih najradije ucinila nesto sto mi inace nije obicaj niti mi pristojnost dopusta da te posaljem u tri PM :angry:
Lijepo te molim da se vise ne povezujes na moje upise
Kad ti zivot donese limune, uzmi tekilu i sol i nazovi me
slika Make my day!

Avatar
Bijesanpuz
Zvijezda na usponu
Zvijezda na usponu
Postovi: 1463
Pridružen/a: 18 Apr 2008 02:00

#11 Post Postao/la Bijesanpuz »

EdeLa67_ je napisao/la:Eh ja nemam ni sestre ni brata.
Nekada mi je zao, pozelim nekog s kim se mozes ispricati, i o stvarima koji ti roditelji ne razumiju :D
Naravno, nekada se i posvadas.

Ali znam da je meni ovako zivjeti, i to mi uopste nije ni zao.. Sta ja znam, ipak sam navikla da sva paznja ide meni :lol:
evo ja ti se ponudim da ti budem stariji brat :D :D :wave: :wave: :wave:
It's nice to be important but is more important to be nice!
Zivot je samo crtica izmedju dva datuma na nadgrobnoj ploci

Avatar
ra-ja
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 13216
Pridružen/a: 21 Maj 2007 02:00
Lokacija: pod suncem

#13 Post Postao/la ra-ja »

Znaci imala sam i setru i brata...i nezalim se...jer sam imala i imam skime se ispricati...nisam se tukla sa njima...Sve cokolade sam sama jela koje sam od njih dobijala....Uvijek su me obasipali poklonima....

Sretna sam sto je tako...jer bilo mi je zaista lijepo sa njima... :)

Avatar
paparaci
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 5054
Pridružen/a: 08 Jan 2003 02:00
Lokacija: Putnik Bez Adrese

#14 Post Postao/la paparaci »

imam brata i sestru. oboje su mladji od mene. poglavica :baa: :D
jako se dobro slazemo i volimo! ali nije to bilo uvijek tako :lol:
znalo je biti i krvi do koljena :lol:
to se posebno odnosi na mene i sestru(razlika samo 1,5 godina) u mladjim danima. frcali su udarci i uvrede sa obe strane :baa:
danas smo jedno drugom najbolji prijatelj! znamo kako ko dise :)
brat nam oboma trenutno cupa zivce(vise meni, nego njoj), jer je u tom ludom pubertetu, gdje se na svaku smije(dobro, nisam ni ja bio nista bolji :lol: ), neozbiljan, tvrdoglav. sto me najvise zivcira jeste, sto mu sto puta moram reci za nesto, kad treba da uradi.
ali procice ga to, ako Bog da! inace je jako pazljiv i umiljat.
ma neda ih poglavica nikom :baa: :chuckel:

Odgovori