Ovde pisite vase probleme ako ne mozete u CHAT

Vasi problemi oko ulaza u chat
Poruka
Autor/ica
Avatar
Viper
Administrator
Administrator
Postovi: 198
Pridružen/a: 24 Sep 2008 00:16

Re: POMOZITE

#50 Post Postao/la Viper »

all_what_you_need je napisao/la:Daj Viperu cekam vec 3 dana ni zbog cega.Sve danas ce,sutra ce,niste fer,stvarno niste fer.
Cuj znaju IRC@ zasto nece da skinu ban, pa nek kazu kad znaju.Znaju da je neki S**** kazete vrijedjao,a znate li vi kolika je HS-kablovska???
Najveci operator u Sarajevu i sad svi prst u uho zbog neke seljacine i nekog @ koji nije imao zivaca pa zviznuo svima BAN

Kada jedan korisnik "zajebe" stvar a vi povezani sa tom mrezom nemozes nista uraditi ... tako to ide
nekada se desi da citava drzava ima zabranu kao sto je turska imala 2 godine ....

Ja garant necu se ovde za svaki gline opravdavati sto je ga neko DRUGI stavio.

I kada sam reko da ce tada biti skinjen imas crno na bijelo i cekaj onda taj termin.
IRC je privileg ne PRAVO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

dinko
@ #bol-chat
Postovi: 648
Pridružen/a: 17 Sep 2006 02:00
Lokacija: C:\WINDOWS\system32\bol-chat.exe
Kontakt:

#53 Post Postao/la dinko »

Ajd ljudi sta se sikirate ... skinut ce vam se, samo malo strpljena morate imati ...

Avatar
Viper
Administrator
Administrator
Postovi: 198
Pridružen/a: 24 Sep 2008 00:16

Re: ???

#54 Post Postao/la Viper »

all_what_you_need je napisao/la:Ali cekaj malo,zar mislis da je to u redu da cjela zemlja ili cjela mreza ima ban zbog jednog idiota???
Ne mogu da vjerujem da djelis takvo misljenje
Mislim da nema pravo bilo ko to da uradi,ako ima imalo pismenosti i ljudskosti u sebi,ako shvata sta je demokratija i kako stvari funkcionisu uopste na ovom svjetu.Nemojmo svi biti kao predsjednik USA

stvarno ovo nemogu vise da odgovaram
Ja neznam sta vi mislite da je bolchat.
Jedna instutucija koja je otvorena od vlade bih da omugucava bosancima cio svijeta da mogu chatati ili je to privatna stranica sto je financirana od privatnih osoba i sto oni mogu izabrati ko ce uci ko ne!!!!

Ako odes u disko i onaj naprijed kaze ne dopadas mu se neces uci sta ces uraditi hoces stojati i pricati demokratija nemoj biti ko usa????
et da te vidim ... :)


ovo je sve privatno otvorena i stavljeno i ti nista ne placas za ovo da mozes da udjes zato nemozes nista ni ocekivati.

dinko
@ #bol-chat
Postovi: 648
Pridružen/a: 17 Sep 2006 02:00
Lokacija: C:\WINDOWS\system32\bol-chat.exe
Kontakt:

#57 Post Postao/la dinko »

To nije ona ....

Koristi proxy i uci ces

ADMIN_BOL-CHAT.DE

Re: Viper

#60 Post Postao/la ADMIN_BOL-CHAT.DE »

all_what_you_need je napisao/la:Hvala za skinuti ban

Nadam se da nece vise se neko od @ izivljati na ostalima, ok je ako nesto uradis da ne valja,onda neka ide ban.

Hvala jos jednom na strpljenju Viperu i ostalima

Eheto decko Ne...Balkanski hajd da vidimo koliko ce ti trebAT vremena drugi da zaradis 8)

Odgovori