Salijevanje strave

Sve o Astrologiji Horoskopu Numerologiji
Prorocanstva
Poruka
Autor/ica
Avatar
_ramayana_
Hronicar foruma
Hronicar foruma
Postovi: 654
Pridružen/a: 09 Sep 2008 02:00

#31 Post Postao/la _ramayana_ »

Ma cista glupost mozes misliti "saljevanje strahe" hehheeh...ej ljudi uzimaju novac na tudjoj muci i ko tu kome pomaze? :lol: :lol:

Avatar
ra-ja
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 13216
Pridružen/a: 21 Maj 2007 02:00
Lokacija: pod suncem

#33 Post Postao/la ra-ja »

Po ovom pitanju..covjek covjeka nemoze razumjeti...dok nedodje sam u situaciju...da mora traziti pomoc i od ljudi koji saljevaju stravu....

Kad dodjes u situaciju da si po doktorovom misljenju zdrav...a ti imas problem....Ili da si otpisan... ...onda se hvatas za najmanju slamcicu da bih se izvukao ili pokusao izvuci..... :-k

Avatar
beca
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 16187
Pridružen/a: 29 Dec 2009 08:38
Lokacija: Sarajevo

Re: Salijevanje strave

#34 Post Postao/la beca »

meni je pomoglo, to nije samo kad dozivis neku nesrecu, vec mozes to uraditi i kad se ne osjecas dobro, kad nemas apetit, kad te muci nesanica, meni je zena rekla da sam toliko osjetljiva, da mi se u stravu nakupilo tudjih rijeci i pogleda, koji su me povrijedili...

a moj tata je prije 4 mjeseca imao nesrecu na poslu, jedva mu spasili nogu i taj ga je dozivljaj podsjetio na tri ranjavanja u ratu, nije mogao spavati, jesti nikako, a izgubio puno krvi, i tada je to sve skupa bilo, isle mama i ja koj jedne nane od 80 godina, rekla nam je da ce za 7 dana biti sve u redu i mami rekla da nece moci skuhati koliko ce tata jesti, i zaista je bilo tako...

Avatar
nella26
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 7486
Pridružen/a: 19 Apr 2009 02:49

Re: Salijevanje strave

#35 Post Postao/la nella26 »

Pa ima u tome istine, i meni su saljevali stravu i uvijek sam se poslije bolje osjećala.
Vezite me cim pocnem sanjati vinograde, zna se ko sam kad se pogase ljeta...

Odgovori