Aleksandar Makedonski

Pisite o istoriskim zbivanjima bitkama vladarima

Poruka
Autor/ica
Avatar
JAS
Zvijezda na usponu
Zvijezda na usponu
Postovi: 1183
Pridružen/a: 07 Okt 2008 02:00
Lokacija: Macedonia

Hahaha

#17 Post Postao/la JAS »

Bre.....procitaj malo istoriju, imas net slobodno nemoj se ustrucavas, videces ko je i sta nama uzeo a i videces od kad smo mi to Hriscani i Makedonci, videces i kao sto si sam reko da su grci bili pleme a Makedonci narod (ponekad preprocitaj ono sto napises znas, nemoj da sam sebe brukas) hahahah.
A o tome jesmo mi sugradjani ili ne, valjda bi se trebao i ti onda boriti za svoju Drzavu....hahahah...e jest ima nenacitanih ljudi strahota...hahahaha
Na kraju...o kakvom tonu bre ti to pricas???O bezobraznom ili???Hvala sto si se potrudio da uopste nesto napises al od sad i nemoj, dovoljna je bila ova tvoja zadnja poruka prema meni, skoncentrisi se malo na Aleksandara Makedonskom, mene zaobidji....hahahahah (e imas svasta po svetu jos i sugradjanin hahahah)

Avatar
JAS
Zvijezda na usponu
Zvijezda na usponu
Postovi: 1183
Pridružen/a: 07 Okt 2008 02:00
Lokacija: Macedonia

Odlicno...

#19 Post Postao/la JAS »

Vec si znaci skontao sta sam ti napisala i porucila.....e bas ti hvala!

Avatar
sabinax
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 16414
Pridružen/a: 31 Jan 2008 02:00
Lokacija: Croatia

#20 Post Postao/la sabinax »

JAS ne sekiraj se Mic Sokoli jeste takav izravan ali u dusi nije los (samo to dobro skriva 8) )
Ujedno...dobrodosla JAS :wave:
Zao mi je ali o ovoj temi nemam pojima :stupid:
Kad ti zivot donese limune, uzmi tekilu i sol i nazovi me
slika Make my day!

Avatar
JAS
Zvijezda na usponu
Zvijezda na usponu
Postovi: 1183
Pridružen/a: 07 Okt 2008 02:00
Lokacija: Macedonia

#22 Post Postao/la JAS »

Hvala na pozdravu Sabina, budi i ti pozdravljena.
Sto se Mic sokolija tice, uopste me to ne sekira, ovde sam zbog ove teme na kojoj vidim imaju svi razlicita misljenja....hvala jos jednom

Avatar
JAS
Zvijezda na usponu
Zvijezda na usponu
Postovi: 1183
Pridružen/a: 07 Okt 2008 02:00
Lokacija: Macedonia

#24 Post Postao/la JAS »

Hahahaha.....Mic.....koja Ilirida bre??????Pa takva i ne postoi bre !!!hahahaha
Ej, ok e veke rekov olabavi malku, ovde temata e Aleksandar Makedonski a ne tvoite frustracii!!

Avatar
JAS
Zvijezda na usponu
Zvijezda na usponu
Postovi: 1183
Pridružen/a: 07 Okt 2008 02:00
Lokacija: Macedonia

#25 Post Postao/la JAS »

Vala Colin je bas povatao...hehehe :P

Avatar
JAS
Zvijezda na usponu
Zvijezda na usponu
Postovi: 1183
Pridružen/a: 07 Okt 2008 02:00
Lokacija: Macedonia

#27 Post Postao/la JAS »

Mic.....veke rekov, tvoite frustracii leci gi na drugo mesto.
Za toa kako ke se vikame nema sigurno vie da ni kazete veruvaj, niti pa ona sto vie ke go kazete ke znaci nesto. Na krajot na kraistata....temata e Aleksandar Makedonski , ti znaes li da citas ili ne? Zboruvame za golemiot Kral na Makedonija koja postoela i ke postoi.
Okolu "pobune"....nebese toa pobuna sokoli, toa bese terorizam, no veke rekov, tuka temata e Aleksandar Makedonski, dokolku sakas da polemiziras so mene kazi, ako ne, te molam nemoj da bides naporen za ostanatite koi sakaat ova da go procitaat!
Ostalima veliki pozdrav i izvinite sto ste morali trpeti ovo sto vam je sokoli"ponudio" kao objasnjenje oko Aleksandara makedonskog!

Avatar
sabinax
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 16414
Pridružen/a: 31 Jan 2008 02:00
Lokacija: Croatia

#29 Post Postao/la sabinax »

ja samo tebe slusam JAS, a Mic Sokoli je emotivan pa zato tako reagira (on u svemu vidi politiku)
Kad ti zivot donese limune, uzmi tekilu i sol i nazovi me
slika Make my day!

Avatar
kajs
Zvijezda na usponu
Zvijezda na usponu
Postovi: 1575
Pridružen/a: 10 Dec 2007 02:00
Lokacija: Afghanistan

#30 Post Postao/la kajs »

:-k

a ja sve mislio da sam na ovom forumu ja zaduzen za politiku, kad hoces, stvarnost drugacija

e vidi kazu gde ima dima ima i vatre, prirodna pojava, ja vec napisah da se pomalo upoznajem sa tim dijelom komsiluka, ono, nisam sveznat kako mi jedan prijatelj jutros rece, al volim da znam. Ako se makeodnci osjecaju kao naslednici Aleksandra makedonskog pa odkud nama pravo da im sudimo da to nisu.
"Jer su naša mjerila drugačija i naša osjećanja dublja i toplija, jer se ne bojimo ni drugih ni drugačijih..."
Musa Ćazim Ćatic ...

Odgovori