Novosti i pitanja u vezi Kosova

Diskusije o politici sa prostora ExYu ...
Odgovori
Poruka
Autor/ica
Avatar
sabinax
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 16414
Pridružen/a: 31 Jan 2008 02:00
Lokacija: Croatia

Re: Novosti i pitanja u vezi Kosova

#106 Post Postao/la sabinax »

Opet cirilica, nije da ne znam citati ali da procitam ovaj post trebalo bi mi pola sata ... odoh dalje :evil:
Kad ti zivot donese limune, uzmi tekilu i sol i nazovi me
slika Make my day!

Avatar
vornevljev
Zvijezda foruma
Zvijezda foruma
Postovi: 2338
Pridružen/a: 04 Jun 2008 02:00
Lokacija: ukraina

Re: Novosti i pitanja u vezi Kosova

#107 Post Postao/la vornevljev »

Meni ne smeta ćirilica jer ga smatram svojim pismom,ali de @Mic na srpski,hrvatski ili bosanski jezik prevedi post sa makedonskog,malo nas ovdje zna makedonski,mislim skontam ja nešto,ali neke riječi ne mogu.
U SLUŽBI DOBRA I ZLA

Avatar
dugi_74
Hronicar foruma
Hronicar foruma
Postovi: 856
Pridružen/a: 05 Mar 2008 02:00
Lokacija: Pristina,Kosovo
Kontakt:

Re: Novosti i pitanja u vezi Kosova

#108 Post Postao/la dugi_74 »

ne samo zbog makedonskog ili cirilicnog...nego i zbog ovih vijesti koje je mic postavio....ako pocnemo stavit svasta sto se dogadja u toku dana na Kosovu ili Srbiji ili Bosni ...ili bilo kakvoj dravi mi bismo se onda pretvarali u informativnoj agenciji...

moj cilj je bio da informisem ljude ostalih republika bivse SFRJ sa nekim stvarima o kojima oni nisu do sada znali ili hoce recimo da saznaju od nas koji zivimo na Kosovu...a drugi cilj mi je bio da ova tema bar malo pomaze u priblizavanju izmedju nas koji smo toliko blizu a toliko daleko ... ja bih zamolio Mic-a i sve ostale clanove ovog foruma da izbegavaju postove koji su uvredljivi, koji pozivaju na versku, rasnu i etnicku mrznju i ne doprinose normalnoj komunikaciji izmedju citalaca ovog foruma ...pa cak iako su to tacne informacije...

unaprijed hvala

s'druge strane ja se iskreno izvinjavam sto nisam dovoljno aktivan u posljednje vrijeme zbog velikih obaveza koje imam na poslu....

do sledeceg pisanja, ostanite mi zdravi i veseli svi redom :D

Avatar
vornevljev
Zvijezda foruma
Zvijezda foruma
Postovi: 2338
Pridružen/a: 04 Jun 2008 02:00
Lokacija: ukraina

Re: Novosti i pitanja u vezi Kosova

#109 Post Postao/la vornevljev »

Svaka čast brate;respect!
U SLUŽBI DOBRA I ZLA

Avatar
sabinax
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 16414
Pridružen/a: 31 Jan 2008 02:00
Lokacija: Croatia

Re: Novosti i pitanja u vezi Kosova

#110 Post Postao/la sabinax »

svaka cast @dugom na primjedbi i @Micu sto je nakon zamolbe sam sredio svoje postove...ma niko nas ne treba moderirati mi to mozemo sami :D
Svaka vam cast momci
Kad ti zivot donese limune, uzmi tekilu i sol i nazovi me
slika Make my day!

Avatar
JAS
Zvijezda na usponu
Zvijezda na usponu
Postovi: 1183
Pridružen/a: 07 Okt 2008 02:00
Lokacija: Macedonia

Re: Novosti i pitanja u vezi Kosova

#114 Post Postao/la JAS »

dugi_74 je napisao/la:ne samo zbog makedonskog ili cirilicnog...nego i zbog ovih vijesti koje je mic postavio....ako pocnemo stavit svasta sto se dogadja u toku dana na Kosovu ili Srbiji ili Bosni ...ili bilo kakvoj dravi mi bismo se onda pretvarali u informativnoj agenciji...

moj cilj je bio da informisem ljude ostalih republika bivse SFRJ sa nekim stvarima o kojima oni nisu do sada znali ili hoce recimo da saznaju od nas koji zivimo na Kosovu...a drugi cilj mi je bio da ova tema bar malo pomaze u priblizavanju izmedju nas koji smo toliko blizu a toliko daleko ... ja bih zamolio Mic-a i sve ostale clanove ovog foruma da izbegavaju postove koji su uvredljivi, koji pozivaju na versku, rasnu i etnicku mrznju i ne doprinose normalnoj komunikaciji izmedju citalaca ovog foruma ...pa cak iako su to tacne informacije...

unaprijed hvala

s'druge strane ja se iskreno izvinjavam sto nisam dovoljno aktivan u posljednje vrijeme zbog velikih obaveza koje imam na poslu....

do sledeceg pisanja, ostanite mi zdravi i veseli svi redom :D



[eusa_clap.gif] [eusa_clap.gif] [eusa_clap.gif] Bravo!!

ADMIN_BOL-CHAT.DE

Re: Novosti i pitanja u vezi Kosova

#117 Post Postao/la ADMIN_BOL-CHAT.DE »

Ups extra komad [thumbup.gif]
[eusa_clap.gif]

Avatar
dugi_74
Hronicar foruma
Hronicar foruma
Postovi: 856
Pridružen/a: 05 Mar 2008 02:00
Lokacija: Pristina,Kosovo
Kontakt:

Re: Novosti i pitanja u vezi Kosova

#119 Post Postao/la dugi_74 »

faleminderit Afërdita që e ke pasuru këtë temë...sepse unë nuk po mund të jem shumë aktiv kohëve të fundit....


za vas koji ne znate albanski....ja sam zahvalio Aferditu sto je obogatio ovu temu

Odgovori