Smijesna imena sela

Sve sta je smijesno na internetu...
Poruka
Autor/ica
Avatar
paparaci
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 5054
Pridružen/a: 08 Jan 2003 02:00
Lokacija: Putnik Bez Adrese

Re: Smijesna imena sela

#2 Post Postao/la paparaci »

joj, sad se sjetih jednog sela. ali nikako da se sjetim imena. to sam vidio kad sam prije par godina isao za tuzlu. bilo je to nedaleko od tuzle, ako se ne varam.

ne znam da li je neko gledao onu emisiju na federalnoj, gdje onaj reporter putuje po BiH i predstavlja razna mjesta. uvijek je u kariranoj crveno-crnoj kosulji.
u glavnom, jedne prilike je napravio sprdnju. dosao je cini mi se u Cazin i pita sad mjestane za jedno selo, koje se navodno nedaleko nalazi. a zove se "Vuko*ebina". izvadio je on i kartu i pokazuje im gdje bi se otprilike to trebalo nalaziti, itd. jesam se ismijao.

Avatar
im_ex
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 14847
Pridružen/a: 11 Dec 2007 02:00
Lokacija: Dusa mi ostade tamo

Re: Smijesna imena sela

#3 Post Postao/la im_ex »

Vjerujem da niko od vas nije cuo za selo Smrdan :lol:
doduse, cujem da su ga zanjih godina preimenovali u Dobro selo :P


hahah, bas sam znatizeljna da li ce uslijediti smjesniji naziv :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Kuda idu ljudi kao ja ...

Avatar
paparaci
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 5054
Pridružen/a: 08 Jan 2003 02:00
Lokacija: Putnik Bez Adrese

Re: Smijesna imena sela

#4 Post Postao/la paparaci »

e vidis, nije selo. ali dio sela mog ima naziv "Prndesevo" :D
navodno je tu stanovao covjek koji je jako mnogo prdio i tako je taj dio dobio po njemu naziv :lol:

Avatar
im_ex
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 14847
Pridružen/a: 11 Dec 2007 02:00
Lokacija: Dusa mi ostade tamo

Re: Smijesna imena sela

#5 Post Postao/la im_ex »

e ... ne pika se ... nije selo :mrgreen:


moze dalje :lol:
Kuda idu ljudi kao ja ...

Avatar
mrki62
Specijalni status V.I.P
Specijalni status V.I.P
Postovi: 6413
Pridružen/a: 02 Apr 2006 02:00
Lokacija: sLOVEnija

Re: Smijesna imena sela

#7 Post Postao/la mrki62 »

Nedaleko od Maribora je Ruše , tako ti je Mujo pošao na rad u neku građevinsku firmu u Maribor - da obnavljaju Maribor .
Vozi se on vlakom/vozom i već u bilzini Maribora se ustavi vlak/voz i on kroz prozor ugleda tablu na kojoj je pisalo MARIBOR - RUŠE ,........... šta će jadnik , vrati se za Bosnu i oni dole ga pitaju ; što si se to vratio a on će : hebi ga, slagali su me, ja došo tamo i viđoh velikačku tablu , na kojoj piše MARIBOR - RUŠE

Evo i dokaz :lol:


slika
Ti si kao najudaljenija zvijezda do koje je najteže doći, ali baš zbog toga je najudaljenija zvijezda najljepša i najsjajnija!

slika

slika

Avatar
vornevljev
Zvijezda foruma
Zvijezda foruma
Postovi: 2338
Pridružen/a: 04 Jun 2008 02:00
Lokacija: ukraina

Re: Smijesna imena sela

#8 Post Postao/la vornevljev »

paparaci je napisao/la:ne znam da li je neko gledao onu emisiju na federalnoj, gdje onaj reporter putuje po BiH i predstavlja razna mjesta. uvijek je u kariranoj crveno-crnoj kosulji.
u glavnom, jedne prilike je napravio sprdnju. dosao je cini mi se u Cazin i pita sad mjestane za jedno selo, koje se navodno nedaleko nalazi. a zove se "Vuko*ebina". izvadio je on i kartu i pokazuje im gdje bi se otprilike to trebalo nalaziti, itd. jesam se ismijao.
Emisija se zove "Pozitivna geografija",jedan od moćnijih projekata FTV-a,na osobit način i poučna i humoristična.

Da ne bi bio off; selo KLIČIĆI (akcenat je na prvom slogu,dakle otegnuto prvo "i")
U SLUŽBI DOBRA I ZLA

Avatar
maida_20
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 6068
Pridružen/a: 05 Maj 2008 02:00
Lokacija: Bosnia

Re: Smijesna imena sela

#9 Post Postao/la maida_20 »

Å¡i selo - :mrgreen:

Odgovori