Uhapsen Naser Oric ali ne zbog ratnih zlocina

Sve o Bosni i Hercegovini
Poruka
Autor/ica
Avatar
dare__71
Zvijezda na usponu
Zvijezda na usponu
Postovi: 1286
Pridružen/a: 12 Dec 2007 02:00
Lokacija: tuzla

#17 Post Postao/la dare__71 »

Ja kao lokalac koji je bio toliko u njegovoj blizini kazem da ipak bez obzira na sve ipak je bio neko ko je imao srce i da rizikovao je i bio sposoban kao pripadnik oruzanih snaga ali mu to nije dalo pravo da se igra boga sa tudzim zivotima i da toliko zagrize u kriminal odnosno da bude na celu istog

Avatar
mrki62
Specijalni status V.I.P
Specijalni status V.I.P
Postovi: 6413
Pridružen/a: 02 Apr 2006 02:00
Lokacija: sLOVEnija

#18 Post Postao/la mrki62 »

Mic_Sokoli je napisao/la:Pricao sam ja sa svojim poznanikom vec o Naseru,i to da je bio Milosevicev Tjelohranitelj znam,i da mi ga je hvalio znam.Al ja kao Albanac ne mogu proturjecit,u medjubosanske probleme ne ulazim,jedino sad kad navedem reakcije Bosnjaka na moj Komentar.Da vidim sta ce mi na to reci ..........
Da li je on kad bio na Kosovu na specijalnom zadatku ?
Ti si kao najudaljenija zvijezda do koje je najteže doći, ali baš zbog toga je najudaljenija zvijezda najljepša i najsjajnija!

slika

slika

Avatar
vornevljev
Zvijezda foruma
Zvijezda foruma
Postovi: 2338
Pridružen/a: 04 Jun 2008 02:00
Lokacija: ukraina

Re: Uhapsen Naser Oric ali ne zbog ratnih zlocina

#20 Post Postao/la vornevljev »

06.12.2008.


Ratni zapovjednik odbrane Srebrenice Naser Orić ponovo je vraćen u pritvor Kantonalnog suda u Sarajevu, potvrdila je Orićeva braniteljica Vasvija Vidović.

Ona je odbila govoriti o detaljima, rekavši da službeno obavještenje nije dobila i da je o svemu saznala iz medija.
U SLUŽBI DOBRA I ZLA

Avatar
mrki62
Specijalni status V.I.P
Specijalni status V.I.P
Postovi: 6413
Pridružen/a: 02 Apr 2006 02:00
Lokacija: sLOVEnija

Re: Uhapsen Naser Oric ali ne zbog ratnih zlocina

#21 Post Postao/la mrki62 »

vornevljev je napisao/la:06.12.2008.


Ratni zapovjednik odbrane Srebrenice Naser Orić ponovo je vraćen u pritvor Kantonalnog suda u Sarajevu, potvrdila je Orićeva braniteljica Vasvija Vidović.

Ona je odbila govoriti o detaljima, rekavši da službeno obavještenje nije dobila i da je o svemu saznala iz medija.
Koji cinizam ,................. kakav je on bio ratni zapovjednim Srebrenice ?
Gdje je bio kad je grmilo ?
Pa hebote , .... mogu i ja tako biti ratni zapovjednik = na vrijeme su ga helikopterom izvukli iz Srebrenice, narod je prepušten na milost i nemilost krvnicima i po čemu je on zapovjednik ?
Prije bi se reklo kukavica a ne ratni zapovjednik.
Ti si kao najudaljenija zvijezda do koje je najteže doći, ali baš zbog toga je najudaljenija zvijezda najljepša i najsjajnija!

slika

slika

Avatar
vornevljev
Zvijezda foruma
Zvijezda foruma
Postovi: 2338
Pridružen/a: 04 Jun 2008 02:00
Lokacija: ukraina

Re: Uhapsen Naser Oric ali ne zbog ratnih zlocina

#22 Post Postao/la vornevljev »

mrki62 je napisao/la:
vornevljev je napisao/la:06.12.2008.


Ratni zapovjednik odbrane Srebrenice Naser Orić ponovo je vraćen u pritvor Kantonalnog suda u Sarajevu, potvrdila je Orićeva braniteljica Vasvija Vidović.

Ona je odbila govoriti o detaljima, rekavši da službeno obavještenje nije dobila i da je o svemu saznala iz medija.
Koji cinizam ,................. kakav je on bio ratni zapovjednim Srebrenice ?
Gdje je bio kad je grmilo ?
Pa hebote , .... mogu i ja tako biti ratni zapovjednik = na vrijeme su ga helikopterom izvukli iz Srebrenice, narod je prepušten na milost i nemilost krvnicima i po čemu je on zapovjednik ?
Prije bi se reklo kukavica a ne ratni zapovjednik.
Jebeš sad to @Mrki,to što su ga izvukli oni sa čijim,do u srž,kriminaliziranim potomcima danas sklapa mafijaške dilove je već razjašnjeno;važno je da su papka vratili u ćuzu.
U SLUŽBI DOBRA I ZLA

Avatar
mrki62
Specijalni status V.I.P
Specijalni status V.I.P
Postovi: 6413
Pridružen/a: 02 Apr 2006 02:00
Lokacija: sLOVEnija

Re: Uhapsen Naser Oric ali ne zbog ratnih zlocina

#23 Post Postao/la mrki62 »

vornevljev je napisao/la:
mrki62 je napisao/la:
vornevljev je napisao/la:06.12.2008.


Ratni zapovjednik odbrane Srebrenice Naser Orić ponovo je vraćen u pritvor Kantonalnog suda u Sarajevu, potvrdila je Orićeva braniteljica Vasvija Vidović.

Ona je odbila govoriti o detaljima, rekavši da službeno obavještenje nije dobila i da je o svemu saznala iz medija.
Koji cinizam ,................. kakav je on bio ratni zapovjednim Srebrenice ?
Gdje je bio kad je grmilo ?
Pa hebote , .... mogu i ja tako biti ratni zapovjednik = na vrijeme su ga helikopterom izvukli iz Srebrenice, narod je prepušten na milost i nemilost krvnicima i po čemu je on zapovjednik ?
Prije bi se reklo kukavica a ne ratni zapovjednik.
j****š sad to @Mrki,to što su ga izvukli oni sa čijim,do u srž,kriminaliziranim potomcima danas sklapa mafijaške dilove je već razjašnjeno;važno je da su papka vratili u ćuzu.
Nemere tako ,..... de mi reci ko ga je izvukao ?
De imenuj tu osobu , koja ga je izvukla na vrijeme i onda će ti biti jasno i to da je Srebrenica PRODATA , da je narod stradao zbog jednog papka, koji se je dogovorio sa krvnicima al niko nije očekivao tolike žrtve !
Ti si kao najudaljenija zvijezda do koje je najteže doći, ali baš zbog toga je najudaljenija zvijezda najljepša i najsjajnija!

slika

slika

Avatar
diisaaa
Zvijezda foruma
Zvijezda foruma
Postovi: 2663
Pridružen/a: 28 Maj 2008 02:00
Lokacija: Bosnia

Re: Uhapsen Naser Oric ali ne zbog ratnih zlocina

#27 Post Postao/la diisaaa »

vidovita_dzemila je napisao/la:E JEST DUGO BIO NA SLOBODI [laugh.gif]

noćas je u stanicu MUP-a priveden Naser Orić, zbog ilegalnog posjedovanja vatrenog oružja.

Jučer su na suđenju Oriću u Općinskom sudu Sarajevo saslušani svjedoci odbrane.

Suđenje bi trebalo biti nastavljeno 8. maja.
kamo srece da ga nikad ne puste

sinoc su uhapsili i onog majmuna kucevica i onog njegovog sto je novinarku napao
najljepše mjesto na svijetu...je biti pored tebe

Avatar
Bebana_de
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 6786
Pridružen/a: 11 Jan 2009 21:27
Lokacija: put u Ljubicastom

Re: Uhapsen Naser Oric ali ne zbog ratnih zlocina

#28 Post Postao/la Bebana_de »

sto reci nego svako dobije po zasluzi,,,
Jedan Zivot gde,prestajem Ja,gde pocinjes Ti
jedna Ljubav,gde stali smo Mi gde sad su Drugi


http://www.youtube.com/watch?v=BpgmT9u0fDM

Avatar
mrki62
Specijalni status V.I.P
Specijalni status V.I.P
Postovi: 6413
Pridružen/a: 02 Apr 2006 02:00
Lokacija: sLOVEnija

Re: Uhapsen Naser Oric ali ne zbog ratnih zlocina

#30 Post Postao/la mrki62 »

Vještak potvrdio da Orić boluje od PTSP-a


Državni organi ne rade svoj posao a evo na šta ja ciljam : taj sindrom PTSP , kad bi bogdom potvrdili i ostalim , koji su uistinu bolesni - onda bi država zbrinula jadnike , koji su oboljeli za vrijeme rata i oboljeli bi makar imali nekakvo mjesečno primanje i nudenje besplatno liječenje ( na račun države .
Ovako su tog Orića , uz pomoć politikanstva proglasili da ima PTSP i sad što god on uradi , jednostavno mu ništa ne mogu , jer kobojagi ima PTSP .
Ti si kao najudaljenija zvijezda do koje je najteže doći, ali baš zbog toga je najudaljenija zvijezda najljepša i najsjajnija!

slika

slika

Odgovori