Pedofilija u BiH

Ponasanje.Bonton.Prijateljstvo.
Poruka
Autor/ica
Avatar
mrki62
Specijalni status V.I.P
Specijalni status V.I.P
Postovi: 6413
Pridružen/a: 02 Apr 2006 02:00
Lokacija: sLOVEnija

Re: pedofilija u bih

#2 Post Postao/la mrki62 »

dojba je napisao/la:šta mislite o porastu pedofilije u našoj zemlji, ja lično mislim da su kazne preblage za takve slučajeve, to treba doživotno osuditi
Kao prvo , žalosno je što su pedofili zaštićena vrsta ljudi ; valjda zato što ih je najviše u političkom vrhu al i u grupama bogataša .
Zaštićeni u smislu što nikad ne objave ime i prezime tih osoba .
Ti si kao najudaljenija zvijezda do koje je najteže doći, ali baš zbog toga je najudaljenija zvijezda najljepša i najsjajnija!

slika

slika

Avatar
Bijesanpuz
Zvijezda na usponu
Zvijezda na usponu
Postovi: 1463
Pridružen/a: 18 Apr 2008 02:00

Re: pedofilija u bih

#3 Post Postao/la Bijesanpuz »

Tridesetsedmogodišnji Senad Mustedanagić iz Cazina uhapšen je zbog sumnje da je u više navrata silovao četrnaestogodišnjeg maloljetnika i određen mu je jednomjesečni pritvor, izjavio je portparol MUP-a Unskosanskog kantona Ale Šiljdedić.
Mustedanagića, koji je košarkaški trener u Cazinu, prijavio je otac dječaka, primijetivši promjene u ponašanju kod sina i koji mu je priznao da je Mustedanagić u posljednje vrijeme više puta imao polni odnos s njim.

Policija je došla do saznanja da je Mustedanagić pod prijetnjom da će objaviti određen video-zapis više puta seksualno zlostavljao četrnaestogodišnjaka.


evo aktuelno... danasnja vijest... sta reci... zalosno... :( :( :( :( :(
It's nice to be important but is more important to be nice!
Zivot je samo crtica izmedju dva datuma na nadgrobnoj ploci

Avatar
diisaaa
Zvijezda foruma
Zvijezda foruma
Postovi: 2663
Pridružen/a: 28 Maj 2008 02:00
Lokacija: Bosnia

Re: pedofilija u bih

#4 Post Postao/la diisaaa »

u sarajevu je nedavno bio slucaj kad je neki momak od 16 godina natjerao nekog malog ne znam koliko taj mali ima godina 7 ili 8 tjerao ga je da ga sexualno zadovoljava roditelji su ga tuzili za sexualno uznemiravanje i zamislite sudija mu da 20 dana i to uslovne sramota
najljepše mjesto na svijetu...je biti pored tebe

Avatar
mrki62
Specijalni status V.I.P
Specijalni status V.I.P
Postovi: 6413
Pridružen/a: 02 Apr 2006 02:00
Lokacija: sLOVEnija

Re: pedofilija u bih

#5 Post Postao/la mrki62 »

To objave , ako je dijete kao taj dječak toliko star - jer žrtva ima mogućnost da progovori al ako je beba u pitanju , takvi slučajevi ne dođu u javnost - na žalost .
Ti si kao najudaljenija zvijezda do koje je najteže doći, ali baš zbog toga je najudaljenija zvijezda najljepša i najsjajnija!

slika

slika

Avatar
badgirl
Zvijezda foruma
Zvijezda foruma
Postovi: 2649
Pridružen/a: 30 Aug 2007 02:00
Lokacija: austrija

Re: pedofilija u bih

#6 Post Postao/la badgirl »

BijesanPuz je napisao/la:Tridesetsedmogodišnji Senad Mustedanagić iz Cazina uhapšen je zbog sumnje da je u više navrata silovao četrnaestogodišnjeg maloljetnika i određen mu je jednomjesečni pritvor, izjavio je portparol MUP-a Unskosanskog kantona Ale Šiljdedić.
Mustedanagića, koji je košarkaški trener u Cazinu, prijavio je otac dječaka, primijetivši promjene u ponašanju kod sina i koji mu je priznao da je Mustedanagić u posljednje vrijeme više puta imao polni odnos s njim.

Policija je došla do saznanja da je Mustedanagić pod prijetnjom da će objaviti određen video-zapis više puta seksualno zlostavljao četrnaestogodišnjaka.


evo aktuelno... danasnja vijest... sta reci... zalosno... :( :( :( :( :(


jednomjesecni pritvor ... :shock:
kontam hoce li ostali zatvorenici znati zasto je tu ....sigurno hoce ...e nadam se da ce mu dati posteno po turu :evil: :evil: ...
a da je moje djete....neznam ...stvarno neznam sta bi uradila ...ali sam sigurna da nebi dobro proso :!: :!: :!:

Avatar
Bijesanpuz
Zvijezda na usponu
Zvijezda na usponu
Postovi: 1463
Pridružen/a: 18 Apr 2008 02:00

Re: pedofilija u bih

#8 Post Postao/la Bijesanpuz »

Kantonalni sud u Bihaću danas je izrekao nepravomoćnu presudu Osmanu Malkoču iz Bihaća na šest i po godina zatvora za počinjeno krivično djelo bludne radnje nad dvjema malodobnim unukama E.M. i A.M., koje je počinio od 2004. do 2008.godine, kada je uhapšen.
Bludne radnje Malkoč je izvršavao u svojoj kući, garaži i kući svoje kćerke. Presuda je bila očekivana, kazao je tužilac Kantonalnog suda u Bihaću Vojislav Pušac dodajući da nije zadovoljan njenom dužinom te da će uložiti žalbu.
Optuženi će ostati u pritvoru do izricanja pravomoćne presude, a u kaznu će mu biti uračunato i vrijeme provedeno u pritvoru.

---------------------------------------------------------------------------------------------

Muškarcu P.S. /34/ iz Travnika određen je jednomjesečni pritvor zbog sumnje da je 25. novembra pokušao da siluje svoju četrnaestogodišnju kćerku, potvrdila je Srni portparol Kantonalnog tužilaštva u Travniku Milica Đotlo.
Tužilaštvo je donijelo naredbu o pokretanju istrage protiv njega zbog sumnje za pokušaj silovanja, rekla je Đotlova.
Da je P.S. pokušao da siluje svoju kćerku policiji je 1. decembra prijavila njegova bivša supruga M.P. iz Travnika.
Ona je rekla da već duže vrijeme ne živi sa S.P., sa kojim ima dvoje maloljetne djece, kćerku i sina, koji su njoj povjereni za staranje.
Prema njenoj izjavi koju je dala policiji, kćerka joj se povjerila da ju je otac pokušao silovati 25. novembra kada je sa njim i sa bratom zajedno krenula u posjetu očevoj porodici koja živi u travničkom naselju Ciglane.
Kako je policiji izjavila, otac je sinu dao tri KM da ode u obližnju prodavnicu i rekao mu da ide kod djeda i bake gdje će ga on i sestra čekati.
Otac je, međutim, djevojčicu odveo u jednu obližnju napuštenu i ratom devastiranu kuću, gdje je skinuo nagu i pred njenim očima vršio bludnje radnje i zaprijetio da nikome ne smije pričati o tome.

-------------------------------------------------------------------------------------------


ja neznam... jeli ovo postalo popularno ili sta... ili to tek sad svi se odvazuju da govore o tome ??.. Zar je stvarno toliko bolesnih ljudi na ovom svijetu ??
It's nice to be important but is more important to be nice!
Zivot je samo crtica izmedju dva datuma na nadgrobnoj ploci

Avatar
JAS
Zvijezda na usponu
Zvijezda na usponu
Postovi: 1183
Pridružen/a: 07 Okt 2008 02:00
Lokacija: Macedonia

Re: pedofilija u bih

#9 Post Postao/la JAS »

Strasno, strasno i strasno....vrije i kod nas od takvih!!!!!

Avatar
nella26
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 7486
Pridružen/a: 19 Apr 2009 02:49

Re: pedofilija u bih

#14 Post Postao/la nella26 »

Baš sam nekidan čitala ovaj članak gdje otac djevojčice pretukao pedofila i neka je.
Kad im vlast već neće ništa onda narod mora preuzeti u svoje ruke.
Ali je u zadnje vrijeme primijećen porast ove pojave i zakon je blag prema pedofilima, mislim da im treba stvarno stroge kazne odrediti jer zamislite traumu koju dijete nosi čitav život zbog poremećenog kretena.
Vezite me cim pocnem sanjati vinograde, zna se ko sam kad se pogase ljeta...

Odgovori