Fata Orlovic

Sve o Bosni i Hercegovini
Odgovori
Poruka
Autor/ica
Avatar
mrki62
Specijalni status V.I.P
Specijalni status V.I.P
Postovi: 6413
Pridružen/a: 02 Apr 2006 02:00
Lokacija: sLOVEnija

Re: Uoci Bajrama zapaljena Dzamija

#1 Post Postao/la mrki62 »

LAFF je napisao/la: Pises o inatima i presudjujes na osnovu toga
ja pisem o krajnjoj sramoti nepravdi i sudim o tome svojim sudom.
Da, ti pišeš svojim sudom a ja svojim i to je to :wink:
LAFF je napisao/la: A ako cemo o tvom inatu @mrki62 i mojoj nepravdi,
a sta je s one pravoslavne crkve u Konjevic polju sagradjene u dvoristu Nene Fate Orlovic gdje su tu granice ljudskosti i postovanja
Bravo , hvala pa si spomenuo taj slučaj a ja ću na sve to reći samo da je i to montiran proces - samo da jadna Fata ne razumije tu svu prljavu igru.
Ko to brani Fatu na sudu i kako to da je sudstvo zakazalo ?
De, ako ti nije teško , pročitaj ovo : Dakle, advokat Karkin nas tješi preko ¨Avaz¨-a i kaže da mu još nisu poslali rješenje da se tužba smatra povučenom. On sada čeka to rješenje od suda u Srebrenici pa će se onda žaliti. Međutim, u svakom slučaju je on sada Fatu Orlović doveo u defanzivu, tj. sada Fata Orlović mora spašavati nekada već dobijenu tužbu. Vjerovatno ta njegova žalba neće imati osnova, jer je napravio materijalnu ¨grešku u proceduri¨, ali mu sada služi da maskira izdaju, da Bošnjaci koji ne razumiju pravne zavrzlame ne bi vidjeli podvalu.

Primjetimo da na ovaj način prljavi ¨advokat¨ Karkin, vara gospođu Fatu Orlović na isti način kako ¨bošnjački¨ političari varaju svoj narod, jer on već dobijenu bitku izdade i pretvori u poraz, a onda piše žalbe da pokaže da se tobože bori za klijenta ¨da se predmet vrati u prethodno stanje¨. On će sada nama demonstrirati kako se žestoko bori za tu (nažalost sada izgubljenu) tužbu, a samo je trebao doći na zakazano ročište da uknjiži pobjedu gospođe Fate Orlović protiv Republike Srpske.

Odavno na taj način školovani udbaški kadrovi, muslimanski Srbi varaju ¨glupe Bosance¨. Znaju četnički agenti koliko bi bila važna ova pobjeda protiv četnika. Plaše se da bi se vratio moral svim ostalim četničkim žrtvama da otpočnu borbu protiv genocidne tvorevine pa su to morali presjeći ovim monstruoznim postupkom jednog prljavog ¨advokata¨.

Inače, Karkin je već pripremio krivce na koje će se vaditi, a to su Sud u Srebrenici i Milorad Dodik, koji mu je eto ¨obećao¨ da će on izmjestiti tu crkvu. Naravno, on nema ništa napismeno od Dodika, ali se ¨nada¨ da će Dodik održati obećanje?! Zamislite toliko ¨naivnog¨ advokata koji poslije toliko godina advokatskog staža upropaštava tužbu svoga klijenta za usmeno obećanje druge strane. Ovaj Karkin je izgleda ¨naivniji¨ čak i od samog Alije, koji je toliko puta vjerovao Karadžiću, Miloševiću, Tuđmanu, Bobanu, itd. Izgleda Bosna i Hercegovina je jedina zemlja na svijetu gdje su pravnici, čak i predsjednici države, ¨naivniji¨ od naroda.

Međutim, ovo što sada rade Karkin i Tihić, i što su nekad radili Alija i Haris, su otisci prstiju srpskih obavještajnih službi koje mi figurativno označavamo starim imenima ¨UDBA¨ i ¨KOS¨.

Još jedna poruka za ovog četničkog krkana, pardon Karkina: Ukucaj riječi ¨Karkin Orlović¨ u Google pretraživač, pa ćeš vidjeti da ćeš ostati zapamćen jedino po ovom nečuvenom zločinu prema gospođi Fatimi Orlović


LAFF je napisao/la: A to sto su sagradjivanje i obnavljnje Dzamije neki tumace kao inat zasto? da nije zbog toga jer su prije toga bile sravnjene s zemljom Pitas li se ciji li bi to sad inat bio?!
Možda ti jednog dana objasnim, jer sad nema svrhe .
LAFF je napisao/la: A ako si mislio o novo sagradjenim bogomoljama hm..pa sta mozes gradi se kao sto se oduvijek gradilo ali cinjenica da se isto se gradi Crkvi i Dzamija
Vazno je ne graditi bespravno i ne u necijem dvoristu i tim inatiti i provocirati.
Namjerno sam napisao bogomolje, jer sam s tim mislio i crkve i džamije ,............. bespravno je relativna stvar ,..... znaš li slučaj sa džamijom na ciglanama u Sarajevu ?
LAFF je napisao/la: U ovom tvom izlaganju vezano zasto ne prave fabrike itd...
Ne grijesi dusu a sumnjam da to cinis iz razloga zbog toga, da si NEinformisan.
Znas ti mnogo sto sta ali povrsno...Kod tebe je vise iz razloga:
Rekli neki-pa eto da kazes i ti!
Ne griješim dušu , samo ja slučajno poznajem posavinu , a s obzirom da sam Krajiški zet , pa i tamo poznajem situaciju a s obzirom da je Slovenija Yu u malom i baš tako , mnogi mi mnogo šta kažu al imam i oči pa i vidim :lol:
LAFF je napisao/la:Naime posto ti je sigurno poznato da niti jedna novoizgradjena dzamija nije finansirana budetom trezora FBIH niti RS (osim mozda ponekada obilagacionih olaksica), vec su to da kazem humanitarni poduhvati nekakvih seikova dobro drzecih ljudi iz diaspore (pretezno privatnih ljudi koji nekada u znak nose ime te iste dzamije) a ove sravnjene i ostecene dzamije finansira budjet BiH (s 70% opet humanitarnog fonda) a zasto mislim da ti to ne trebam pojasnjavati
Tokom manadata pri EUPM kako je vec nekima poznato ta cinjenica u BiH imao sam prilike usko saradjivati kako na terenu tako i administrativno vezano bas za obnovu i povratak vjerskog kultizama u BiH
Da ja tebe nešto pitam ; jesil ti ikad čuo da džematlije moraju financirati izgradnju džamije ?
Ako nemaju financijski sredstava, onda su morali odraditi svoj dio , kao fizikalci .
Nemojmo biti djeca i taslačiti nešto o čemu ne priliči .
LAFF je napisao/la: PS...@mrki62 nisam se ja uhvatio dzamija ko pijan plota vec sam se uhvatio teme
Nisam ni ja tebe u tom kontekstu pomenuo , mislio sam na nas sve :lol:
Zadnja izmjena: Gost, dana/u 13 Dec 2008 14:32, ukupno mijenjano 1 put.
Razlog: ispravljena boja
Ti si kao najudaljenija zvijezda do koje je najteže doći, ali baš zbog toga je najudaljenija zvijezda najljepša i najsjajnija!

slika

slika

Avatar
mrki62
Specijalni status V.I.P
Specijalni status V.I.P
Postovi: 6413
Pridružen/a: 02 Apr 2006 02:00
Lokacija: sLOVEnija

Re: Uoci Bajrama zapaljena Dzamija

#2 Post Postao/la mrki62 »

vidovita_dzemila je napisao/la:
LAFF je napisao/la: Naime posto ti je sigurno poznato da niti jedna novoizgradjena dzamija nije finansirana budetom trezora FBIH niti RS (osim mozda ponekada obilagacionih olaksica), vec su to da kazem humanitarni poduhvati nekakvih seikova dobro drzecih ljudi iz diaspore (pretezno privatnih ljudi koji nekada u znak nose ime te iste dzamije) a ove sravnjene i ostecene dzamije finansira budjet BiH (s 70% opet humanitarnog fonda) a zasto mislim da ti to ne trebam pojasnjavati

tačno tako
Nije tako , nije mi jasno kako možete zaboraviti na džematlije a te razno razne šeike i njihove pare ,............... to je to što *ebe naše kokoši a nije horoz !
Oni i uvode pomutnju u naš tradicionalni islam, kojeg smo naslijedili od osmanlija .
Oni čak postavljaju uslove za sam izgled džamije a vi kontajte jel se to uklapa u našu arhitekturu i nenazadnje oni i uvjetuju i samo tumačenje vjere i vjerovanja.
Najnoviji primjer ; Stoljećima je kod nas valjalo i obvaljalo čestitanje Bajrama sa riječima : Bajram barećulah ,............... kako je to danas, eto to znate i sami a nije vam jasno odkud promjene .
Ti Arapi su i samu Arabiju promijenili , tako će i BiH ,...... malo po malo .
Ti si kao najudaljenija zvijezda do koje je najteže doći, ali baš zbog toga je najudaljenija zvijezda najljepša i najsjajnija!

slika

slika

ADMIN_BOL-CHAT.DE

Re: Uoci Bajrama zapaljena Dzamija

#4 Post Postao/la ADMIN_BOL-CHAT.DE »

@Mrki62 nije mi potreban google niti tome slicno Fatu Orlovic zenu lavljeg srca kojoj su nudili 1.4 miliona da zemlju (dvoriste)prepusti srpskoj pravoslavnoj crkvi
Koja je odlucno rekla NE
Odgovorom kada mi vratite moga muza koje sam u suzama gledala kada ga odvojise i odvedose, kao i 22 bratica i sest djeverica e kad mi to vratite i eno vam je djaba..
e tu nanu @mrki62 imao sam cast licno upoznati (ukoliko tome sumnjas mozes pogledati slike na mom faceboku)
koja je imala 6 puta fizicke nasrtaje napade i bezbroj verbalnih od strane cak i popovog sina i policije
Pored sto je cinjenica je da je ta crkva izgradjena bez ikakve dokumentacije, bez gradjevinske, urbanisticke u upotrebne dozvole, te da je izgradjena na zemljistu ciji je vlasnik 1/1 porodica Orlovic.
Zar je to montirano mrki62 zar se to moze montirati crkva pedalj ispred njene kuce


E sad da se vratimo o ovome sto ti pogresno interpretiras
Na sudu postoji tkz van sudski sporazum a Fata i taj advokat vjerujuci na cast i obraz tuzenih kojeg izgleda nisu imali (Srpska Crkva) se dogovorili da ce se crkva srusi i izmjestiti na drugi lokalitet
Ja malo prije rekoh da ti dosta toga svega znas ali povrsno,
vise ono neki kazu pa da kazes i ti!!
Jer ovo sto ti navodis je djelo nekog sarlatana i cista maltene glupost
jer ukoliko to ne ucine Fata ima pravo na ponovnu tuzbu koju ce svakako dobiti samo je kostalo vremena
Zasto su se upustili u vansudsku pogodbu je sigurno iz razloga sto su zeljeli dobro-komsinske odnose jer sira domaca i strana javnost ima upeerene oci u taj slucaj ne uzimajuci otezavajucu okolnost..
a otezavajuca okolnost za Srbe je bila valja stati uspravno i reci IZVINITE MI SMO KRIVI pogotovo u vrijeme predizbora
Nista advokat nije tu zeznuo sve je stvar dogovora ( cak sto vise jos jedanput je bosnjak dokazao kao sto je dokazivao a to vi bosnjaci najbolje znate koji ste rat imali iznad glave da sporazumni prekid vatre u ono doba odnosio najvise zrtava)
@mrki62 imam i taj podatak

Avatar
mrki62
Specijalni status V.I.P
Specijalni status V.I.P
Postovi: 6413
Pridružen/a: 02 Apr 2006 02:00
Lokacija: sLOVEnija

Re: Uoci Bajrama zapaljena Dzamija

#6 Post Postao/la mrki62 »

LAFFe,..... malo smanji tu cifru , jer nije baš tolika suma u pitanju .

Mogu ja samo prenijeti nešto , što sam već septembra pisao na jednom forumu a i malo i preurediti :

Ako si pratio od početka, onda znaš da su joj nudili pozamašnu svotu para .
Ako znaš imalo o njoj , znat ćeš da se njoj odbrojavaju zadnji dani i ona neće ovako ili onako doživjeti tu kako ti navodiš - čistu avliju .
Principi u ovom slučaju gube na snazi .

Hajmo sad nas dvojica probat realno razmisliti , ok ?
Jel se taj slučaj može desiti u nekoj normalnoj - pravnoj državi ?
Ja kažem da ne može , s tim dajem na znanje da BiH nije pravna država !
Jel može ta nena ( Fata ) za vrijeme svog života istjerati pravdu i postići da se crkva sruši - da se njena zemlja vrati u prvobitno stanje ?
Ja tvrdim da ne može !
Jel ti misliš slučajno drugačije ?

Zbog svega gore navedenog ja zato objašnjavam da je ZA NJU bolje da uzme pare i proživi ostatak života u rahatluku .
To bih ja uradio uinat ovim Å¡to su na vlasti , jer oni nju imaju za budalu svo vrijeme .

Ja sam već davno rekao a ovdje opet ponavljam po ko zna koji put - da bi ona trebala uzeti ponuđene pare i proživjeti ostatak života u rahatluku - ovako je samo produžena nečija ruka . Neko s njom spretno manipuliše a ona od tog prkosa i inata nema haman pa ništa.
Život joj je na izmaku i ona je u svakom slučaju gubitnik - bolje bi joj bilo da je uzela pare i političare poslala u P.M.



Jel ti sad malo jasnije LAFF-e ?




Ti si kao najudaljenija zvijezda do koje je najteže doći, ali baš zbog toga je najudaljenija zvijezda najljepša i najsjajnija!

slika

slika

ADMIN_BOL-CHAT.DE

Re: Uoci Bajrama zapaljena Dzamija

#7 Post Postao/la ADMIN_BOL-CHAT.DE »

LAFFe,..... malo smanji tu cifru , jer nije baš tolika suma u pitanju .
Mislis cifru njenih clanova famelije e moj @mrki62
OK eto nek bude tako ako laze ona onda lazem i ja


Ako si pratio od početka, onda znaš da su joj nudili pozamašnu svotu para .
To sam i napisao
kao sto isto imam podatak od diaspore stizu i njoj novac i potpora novcana da joj nesto ne fali
Ako znaš imalo o njoj , znat ćeš da se njoj odbrojavaju zadnji dani i ona neće ovako ili onako doživjeti tu kako ti navodiš - čistu avliju .
Pa to samo kako kazu bog zna i odlucuje



Hajmo sad nas dvojica probat realno razmisliti , ok ?
Jel se taj slučaj može desiti u nekoj normalnoj - pravnoj državi ?Ja kažem da ne može , s tim dajem na znanje da BiH nije pravna država !
Slazem se
Jel može ta nena ( Fata ) za vrijeme svog života istjerati pravdu i postići da se crkva sruši - da se njena zemlja vrati u prvobitno stanje ?
Ja tvrdim da ne može !
Jel ti misliš slučajno drugačije ?
Slazem se
Zbog svega gore navedenog ja zato objašnjavam da je ZA NJU bolje da uzme pare i proživi ostatak života u rahatluku .
To bih ja uradio uinat ovim Å¡to su na vlasti , jer oni nju imaju za budalu svo vrijeme .
Tako ti mislis
Ja sam već davno rekao a ovdje opet ponavljam po ko zna koji put - da bi ona trebala uzeti ponuđene pare i proživjeti ostatak života u rahatluku - ovako je samo produžena nečija ruka . Neko s njom spretno manipuliše a ona od tog prkosa i inata nema haman pa ništa.
Život joj je na izmaku i ona je u svakom slučaju gubitnik - bolje bi joj bilo da je uzela pare i političare poslala u P.M.



Jel ti sad malo jasnije LAFF-e ?
Jeste jasnije :!:
ali samo jedna stvar a to je tvoje licno misljenje i tvoj postupak sta bi ti i kako uradio
Necu ulaziti u tvoj privatni zivot tvoje napustanje rodnog kraja i odlazak trbuhom za kruhom ili slicno tome
Ali cu samo prokomentarisati njen zivot i njenu licnost
gdje njeni materijalni interesi nisu od vaznosti
Nije Fata zbog sebe...
Fata je zbog drugih njoj su ubili muza a njenoj komsinici Begzadi Suljic svu porodicu @mrki
Ona je veliki borac zasluzuje da bude upisana u ovu listu zasluznih odnosno Dobrih Bosnjana i Bosnjakinja koja se nesebicno bori protiv onog sto je odnijelo hiljade NEDUZNIH dusa
Ono sto je proizvod u njenom dvoristu
Ona je simbol prognanih,
ona je simbol ranjenih,
simbol ucviljenih majki oceva,
simbol silovanih,
simbol zrtve koja nema cijene na ovom svijetu @mrki62
e to ti je Fata
a to je po meni nesto najjace biti simbol povrh svega toga simbol PRAVDE
Ona ti je nesto...@mrki62 nesto poput one Roz Parks koja je motivisala Martinal Lutera Kinga Jr za borbu pravde protiv crnaca
To je nasa Fata @mrki62 koja ne gleda u dzep--vec gleda u ono sto bi svi trebali da gledamo!
jebbem ja nas :!:

Avatar
mrki62
Specijalni status V.I.P
Specijalni status V.I.P
Postovi: 6413
Pridružen/a: 02 Apr 2006 02:00
Lokacija: sLOVEnija

Re: Uoci Bajrama zapaljena Dzamija

#9 Post Postao/la mrki62 »

LAFF , mislio sam na sumu novaca a ne na broj pobijenih ili protjeranih .
Svi vi da ste pažljivo pročitali šta sam ja pisao od samog početka na ovu temu i malo to počeli shvatati kao neki neutralni ljudi , dakle neko ko pojma nema o BiH ,....... bilo bi realnije, ovako se sve svodi na pristrano gledanje .

IM_ex Ti si carica, koja ima u sebi previše muških hormona i sav problem je u tome što ti nisi sposobna biti ni jedno ni drugo .
Ako misliš da si tipična Bosanska žena,... varaš se , jer BiH žene šute , pogotovo kad su stariji muškarci u pitanju :lol:
Draga moja, patriotizam je ok, al nije ok ako je neko žrtva u vlastitoj VLASTI .
Ti si kao najudaljenija zvijezda do koje je najteže doći, ali baš zbog toga je najudaljenija zvijezda najljepša i najsjajnija!

slika

slika

Avatar
mrki62
Specijalni status V.I.P
Specijalni status V.I.P
Postovi: 6413
Pridružen/a: 02 Apr 2006 02:00
Lokacija: sLOVEnija

Re: Uoci Bajrama zapaljena Dzamija

#10 Post Postao/la mrki62 »

IM_ex je napisao/la:@mrkalj

Imam muskih hormona kad je patriotizam u pitanju.
Ja sam već napisao da je patriotizam relativna stvar , pa evo da se i ponovim .
Nije to patriotizam , to je prežvakana floskula , što se na svakom koraku ocrtava .
Da ja vama dvoma ; tebi i LAFF - u postavim par pitanja u vezi nane Fate i patriotizma :
Gdje je njena zemlja , jel u Federaciji ili u RS ?
Ako je u RS , to je ono što sam ja već pisao = čistilo se na razne načine i ta CRKVA je napravljena u dogovoru sa vlašću , kako onim u Banjaluci , tako i onim u SARAJEVU , jer su sve strane mislile da je to očišćeno područje i da neće biti frke .
Da su oni znali da će to tako biti , oni tu Crkvu sigurno ne bi pravili na toj Fatinoj zemlji .
Ne volim i ne želim pisati ovdje romane , jer svako vjeruje u svoje ubjeđenje al ja tebe i LAFFA ovdje javno pitam :
Ko je sredio odvjetnika Fati ?
Jel sama ili joj je neko iz SDA poslao , sa jasnim ciljem - da nanu Fatu pred javnošću napravi žrtvu a na sudu da sve ide u prilog Srpskoj Pravoslavnoj Crkvi .

Pošto se LAFF hvali da ima sliku sa nanom i da mnogo šta zna, pa eto nek mi iznese podatak odakle nani Fati odvjetnik ?
IM_ex je napisao/la: O mojoj zenstvenosti nisi kompetentan da pricas ... nisi jer ti bale cijede bradom tek pri pogledu na moj nick, sta vise.
Nije tema, al ne mogu a da propustim priliku da ne pomenem da ti je nacin na koji se oglasavas krajnje seljoberski. To bi jos i moglo da ti se oprosti, ali, da se na isti nacin obracas djevojkama kojima bi otac mogao biti (ili dedo cak) - ne, nikako.
I jos ... za razliku od tebe, ovdje imam raju. To nesto govori normalnom insanu, al ti to ne uvidjas ... u prevodu extra tebi: igras se sam sa sobom.

ish
Da, nisam ja kompetentan da donosim sud o tebi a ti za divno čudo jesi da sudiš o meni ,......... a tek što se meni sline cijede na tvoj nick :lol: Ne brini , za mene si totalno nezanimljiva osoba i da se primijetiti da te svo ovo vrijeme izbjegavam i sve ove moje riječi su izuzetno blage do tebe i od tebe je odvisno kakav ću u buduće biti .
Inače se ja trudim biti dobar sa svakim a ako s nekim neide , pa bože moj , nije smak svijeta .
A to u vezi godina, ... ma daj , gdje ti živiš ,...... ako je za tebe nešto gadljivo i neprihvatljivo , to za druge nije - pogledaj malo oko sebe ,............. a i u BiH ako kad svratiš , priupitaj koga u vezi toga .

PS, ako ti imaš raju , yebote , haman niko osim tebe nema :lol:
Ti si kao najudaljenija zvijezda do koje je najteže doći, ali baš zbog toga je najudaljenija zvijezda najljepša i najsjajnija!

slika

slika

Avatar
paparaci
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 5054
Pridružen/a: 08 Jan 2003 02:00
Lokacija: Putnik Bez Adrese

Re: Uoci Bajrama zapaljena Dzamija

#11 Post Postao/la paparaci »

mrki62 je napisao/la: Da ja tebe nešto pitam ; jesil ti ikad čuo da džematlije moraju financirati izgradnju džamije ?
Ako nemaju financijski sredstava, onda su morali odraditi svoj dio , kao fizikalci .
niti cuo, niti dozivio! jer nema i nepostoji mora po tom pitanju!! sve je na dobrovoljnoj bazi. mozes dati donaciju i/ili fizicki pruziti pomoc. to sto ti navodis, sa islamom nema nista!

a sto se tice Fatinog slucaja:

nema tih para stari, koje njoj mogu nadoknaditi njenu bol i gubitak koji je dozivjela!! sta da prozivi? kakav zivot? mislis ti njoj je do bilo cega? doduse, jeste. da makar jedan zlocin ukloni i suprostavi se bagri. inace, vjerujem, da joj nije ni do cega!! a kao sto laff rece, nije joj kriza, jer dobija primanja od humanih ljudi. ne hvali se laff s tim sto je licno poznaje, nego zeli reci da ima informacije iz prve ruke i da je dobro upoznat s njenim slucajem. znaci, nije nesto nacuo, pa bla bla....


@laffe

svaka ti cast na onom postu! stvarno si me odusevio! vecina bi se prodala i hebala da izvines za pare! malo je takvih kao sto je Fata!

Avatar
mrki62
Specijalni status V.I.P
Specijalni status V.I.P
Postovi: 6413
Pridružen/a: 02 Apr 2006 02:00
Lokacija: sLOVEnija

Re: Uoci Bajrama zapaljena Dzamija

#12 Post Postao/la mrki62 »

paparaci je napisao/la:
niti cuo, niti dozivio! jer nema i nepostoji mora po tom pitanju!! sve je na dobrovoljnoj bazi. mozes dati donaciju i/ili fizicki pruziti pomoc. to sto ti navodis, sa islamom nema nista!
Nigdje ne piše da ti moraš za to čuti a ako imaš koga u Otoki , pitaj.
Ja sam svjestan da je u islamu do sad bilo na principu dobrovoljnih priloga al ono Å¡to sam opisao , ti se raspitaj pa se javi .
Jašta ću , tek iz čista mira ovdje baljezgat o tome .
paparaci je napisao/la: a sto se tice Fatinog slucaja:

nema tih para stari, koje njoj mogu nadoknaditi njenu bol i gubitak koji je dozivjela!! sta da prozivi? kakav zivot? mislis ti njoj je do bilo cega? doduse, jeste. da makar jedan zlocin ukloni i suprostavi se bagri. inace, vjerujem, da joj nije ni do cega!! a kao sto laff rece, nije joj kriza, jer dobija primanja od humanih ljudi. ne hvali se laff s tim sto je licno poznaje, nego zeli reci da ima informacije iz prve ruke i da je dobro upoznat s njenim slucajem. znaci, nije nesto nacuo, pa bla bla....

Nema tih para u fer play slučajevima a ako si ti pažljivo pročitao šta sam napisao , onda će ti biti jasno samo jedno ; Fati su dani odbrojani i samo je pitanje vremena kad će umrijeti i pojo vuk magarca.
Fata je izigrana od političkog vrha.
To što su njeni dali živote i što je izginuo uopšte nedužni narod , to niko ne može platiti i to mi je jasno al jasno mi je i to da nanu Fatu za nos vuku od samog početka .
Sve to ide po planu ,.... novinari se pošalju i svako toliko vremena se malo u javnost o njoj prezentuje , narod to žvače a u suštini se ništa ne dešava.
Pa eto ako LAFF ima informacije iz prve ruke, nek objasni ko je nani sredio advokata , jel sama ili je neko iz političkog vrha ?
Jel to teško ?
Eto , možeš i ti , jer ja ništa ne znam , pa de me vi upoznajte malo bolje s tim.
Ti si kao najudaljenija zvijezda do koje je najteže doći, ali baš zbog toga je najudaljenija zvijezda najljepša i najsjajnija!

slika

slika

ADMIN_BOL-CHAT.DE

Re: Uoci Bajrama zapaljena Dzamija

#13 Post Postao/la ADMIN_BOL-CHAT.DE »

Ja sam već napisao da je patriotizam relativna stvar
Kod tebe je izgleda sve relevantno blago se tebi :D

Da ja vama dvoma ; tebi i LAFF - u postavim par pitanja u vezi nane Fate i patriotizma
De bujrum ili izvoli kako hoces?
Gdje je njena zemlja , jel u Federaciji ili u RS ?
Njena zemlja je u Konjevic polju koja posle ratnom periodu pripada RS
Ako je u RS , to je ono što sam ja već pisao = čistilo se na razne načine i ta CRKVA je napravljena u dogovoru sa vlašću , kako onim u Banjaluci , tako i onim u SARAJEVU , jer su sve strane mislile da je to očišćeno područje i da neće biti frke.
Da su oni znali da će to tako biti , oni tu Crkvu sigurno ne bi pravili na toj Fatinoj zemlji .
Ne volim i ne želim pisati ovdje romane , jer svako vjeruje u svoje ubjeđenje
Da tacno tako Srbima je bilo obecavano nevidim nista sporno osim sto veza izmeddju Sarajeva i Banjaluke nije postojala
Kao sto nije postojalo barem meni poznato neki spor da je nekom dzamija napravljena u dvoristu cije je Srpsko privatno vlasnisto (samo nemoj mi doci s pricom da je Sarajevo srpska zemlja) :lol:

Pazi jednu stvar mislio sam da si malo kompotentniji ali ja cu ti evo kratkim crtama pojasniti
nebi li te razuvjerio o tvojim nekim zavjerama smicalicama itd..
Ne tvrdim da toga nema ali ipak sam uvjeren da puno pa mozda i previse citas romane thrilere Jules Verna kao i zavjeru Halilovcica, Abdica, Bogorovca te i nauku Srpske umjetnosti (koja je stvorila Milose Radovane) i njima slicnim
Znas li ti da je tada ljudima (onim koji su zauzeli muslimanske i hrvatske kuce) izdavao certifikat o posjedu i da im se je obecavalo da je to njihovo (neki da bi absurd bio veci prodavali i kupovali)
a da samo na inicijativu i striktno tome Alije Izetbegovica je Dejton samo i potpisan jer je uvedena tacka POVRATAK IZBJEGLICA I RASELJENIH OSOBA i prava glasanja u svojim opstinama ( to ako skontas sta ti zelim reci mislim da bi usutio o toboznjim bla bla SDA zelio podjelu BiH i tvojim izmisljenim famoznim pricicama)
Tada je A.Izetbgovic i potpisao D.Plan misleci da ce povratak pravo na glasanje tako oslabiti RS medjutim desava se to da se ovako kako i ova tema pale dzamije zastrasuju povratnici pored greski i propusta EU na realizaciji toga

E zato je i Fata i tome simbol @mrki62 a ne kao ti cebe pod ruku pa ko cifut i onda tamo odnekle pisati e ovo je vako i onako

al ja tebe i LAFFA ovdje javno pitam :
Ko je sredio odvjetnika Fati ?
Svaki klijent Ustavu i gradjanskom slobodom ima pravo da bira odvjetnika po svom izboru ili da se brani sam (ovo drugo osim ukoliko sud ne uvidi poteskoce zdrastvene ili psihicke prirode)
Jel sama ili joj je neko iz SDA poslao , sa jasnim ciljem - da nanu Fatu pred javnošću napravi žrtvu a na sudu da sve ide u prilog Srpskoj Pravoslavnoj Crkvi .
Pa bolan ona jeste zrtva nju niko nije pravio... bolan... bolan @mrki62
A vezano da li je SDA poslao haha sto se nasmijah pa stadoh i poceh da razmisljam o cemu ti pises i sta ti pitas...
Jel ti to imas neku potvrdu s potpisom i pecatom pa da je i imas nepije vode
Procitaj ono gore o slobodi gradjana

Pošto se LAFF hvali da ima sliku sa nanom i da mnogo šta zna, pa eto nek mi iznese podatak odakle nani Fati odvjetnik ?
Ja se na hvalim niti je to bila moja namjera, ali ako ces iskreno PONOSIM SE

Odgovor; Na pitanje odakle joj advokat NEZNAM!
Smatram to njenom licnom stvari koja uposte nije vazna!

Fati su dani odbrojani i samo je pitanje vremena kad će umrijeti i pojo vuk magarca.
Eto vidim ti nju vec sahranio pa neka si @mrki62 drugo nista od tebe za ocekivati nije
Ima nasa Nana potomke ima Nana Bosnjake ako i oni budu njenog karaktera blago nama ima za ucviljenog orobljenog Bosnjaka jos nade

Avatar
mrki62
Specijalni status V.I.P
Specijalni status V.I.P
Postovi: 6413
Pridružen/a: 02 Apr 2006 02:00
Lokacija: sLOVEnija

Re: Uoci Bajrama zapaljena Dzamija

#14 Post Postao/la mrki62 »

LAFF , ne želim ništa više pametovati , želim samo usput objasniti da sam dosljedno pratio dešavanje u vezi nane Fate i znam o čemu pišem u vezi toga a uopšte nije važno ko je ona tebi ili meni , .... evo ti par linkova pa pročitaj koliko SDA ima udjela u vezi zavjere - što se tiče nane Fate .
Nismo djeca i kod ovakvih tema se ja ne zayebajem , nastojim biti dosljedan istini a nikako nekakvoj stranki
Link http://www.superbosna.com/vijesti/polit ... ovu%E8ena/

Link http://www.dnevniavaz.ba/forum/viewtopi ... 544474c4bf

Posebno pročitaj ovaj link http://www.brazda.ba/Arhiva/tabid/81/ar ... fault.aspx

Gdje između ostalog za tebe famozni Bogorovac piše :Ovim bolesno nečasnim činom prema Fati Orlović "odvjetnik" Karkin je pokazao dokle su u stanju ići četnički jataci iz SDA stranke. ...

LAFF - e ,......... evo njena slika :

slika

Slika jasno kazuje da su njoj odbrojani dani i nije pred njom početak života.
Što se mene tiče, ja sam otišao davne 1982 godine za Sloveniju , al to još ne znači da mi neke stvari nisu jasne . To još ne znači da se ne zanimam za sirotinju , to još ne znači da uzdašno branim političare a najmanje SDA .
SDA su nani Fati poturili advokata i ona njega nije birala , ...... da vidimo ko je taj advokat :Link http://www.idoconline.info/digitalarchi ... tId=301266

Istina je to Å¡to si ti rekao da svako ima pravo da sebi bira advokata,.... evo Link http://www.glassrpske.com/vijest/2/novo ... okata.html

LAFF -e , ja sam se samo trudio biti realan al opet puštam mogućnost da neko i drugačije razumije ( poput tebe ) zato i kažem da je sve relativno [oha.gif]
Ti si kao najudaljenija zvijezda do koje je najteže doći, ali baš zbog toga je najudaljenija zvijezda najljepša i najsjajnija!

slika

slika

ADMIN_BOL-CHAT.DE

Re: Uoci Bajrama zapaljena Dzamija

#15 Post Postao/la ADMIN_BOL-CHAT.DE »

Dosao si do punkta gdje vidim da konversacija stobom uzaludna ispostavilo se je da sam bio upravu tvojim oskudjevnim izvorima za moj pojam tracenje mog vremena
Znas li ti covjece ko je uopste Dr Muhamed Bogorovac
Prestani da budes smijesan o tom advokatu kad eto vidim i o njemu nista neznas vec si procitao tamo nesto,a jesi li procitao da je on advokat i Celi Bajramovicu (neki jako dobar advokat) [icon_wave.gif] Jos jedna teza da to tvoje pada u vodu
a vidim da sam i ovde upravu nije te masio ni glas srpske [laugh.gif]
ali svejedno i oni nekada znaju istinu reci [mmmux2.gif]
Nismo djeca i kod ovakvih tema se ja ne zayebajem , nastojim biti dosljedan istini a nikako nekakvoj stranki
Ako bas zelis uzmi moj savjet uvijek provjeri autora ko pise njegovu vjerodostojnost i njegovu prisnost zatim razaberi njegovu korist i interes.
Ovo tvoje je ocigledno.... [icon_wave.gif]




A ja sjedih kod Fate popismo kahvu... Ja ispih fildjan(crne kahve gorke ko cemer) a ona rece zlato moje kaki si mi ljep majci i pruzi dzezvu da mi dospe jos
moj kolega koji govori engleski me upita da mu prevedem
a ja njemu samo kratko i saretom kazem... ma ona je samo jos jedanput izrazila dobro doslicu
Eto @mrki ja malo ponosa u inat tebi [cool.gif]

Odgovori