Sastanak forumasa

Upoznajmo se
Odgovori
Poruka
Autor/ica
Avatar
Bijesanpuz
Zvijezda na usponu
Zvijezda na usponu
Postovi: 1463
Pridružen/a: 18 Apr 2008 02:00

Re: sastanak forumasa

#136 Post Postao/la Bijesanpuz »

LAFF je napisao/la:Super bas fino!!!
Imao bi jednu molbu da slike postavite u zatvorenom dijelu foruma (tamo gde gotov svi forumashi imaju pristup) ako moze...?
Ukoliko pa ne zelite nemam nista protiv!
Ali smatram da trebale bi biti samo dostupljene forumashima bilo bi prije svega i fer
bice bice laffe... negoo... ti meni obecao da ce biti cvoka.. a nista od toga ??:.. sta bude to ??
It's nice to be important but is more important to be nice!
Zivot je samo crtica izmedju dva datuma na nadgrobnoj ploci

ADMIN_BOL-CHAT.DE

Re: sastanak forumasa

#137 Post Postao/la ADMIN_BOL-CHAT.DE »

To mene nemoj pitati
Ja sam samo nacuo izrazenu zelju

Avatar
vornevljev
Zvijezda foruma
Zvijezda foruma
Postovi: 2338
Pridružen/a: 04 Jun 2008 02:00
Lokacija: ukraina

Re: sastanak forumasa

#138 Post Postao/la vornevljev »

Sto se mene i ja sam pun pozitivnih emocija.

Sabina...........slična kao i na forumu,mislim ono kao što je Ramayana napisala jako komunikativna i stvarno cool mama.

Lara (Sabinina kćerkica)....... prelijepa,ima prekrasne okice,nije stidljiva iako nas je prvi put vidjela što mi se jako svidja,čak je bila neka opcija da ostane kod Ramayane (šala naravno),njih dvije su se super slagale,jer Ramayana jako voli djecu.

Badgirl............pozitivna,vesela,mladolika kako je i pisala jednom negdje,naravno to sam joj i rekao.

Puž................ma normala momak,malo povučen u prirodi,ali to ja smatram vrlinom.

Ramayana.......nju sam znao i prije o njoj neka kažu ovi sto su je prvi put upoznali,mogu samo reci da je komunikativna i optimistične naravi.


Sve u svemu sve naj naj o sastanku.

P.S. Hvala Sabini na poklonu,stvarno me je iznenadila sa knjigom poezije Nicka Cavea.
U SLUŽBI DOBRA I ZLA

Avatar
_ramayana_
Hronicar foruma
Hronicar foruma
Postovi: 654
Pridružen/a: 09 Sep 2008 02:00

Re: sastanak forumasa

#139 Post Postao/la _ramayana_ »

vornevljev je napisao/la:Sto se mene i ja sam pun pozitivnih emocija.

Sabina...........slična kao i na forumu,mislim ono kao što je Ramayana napisala jako komunikativna i stvarno cool mama.

Lara (Sabinina kćerkica)....... prelijepa,ima prekrasne okice,nije stidljiva iako nas je prvi put vidjela što mi se jako svidja,čak je bila neka opcija da ostane kod Ramayane (šala naravno),njih dvije su se super slagale,jer Ramayana jako voli djecu.

Badgirl............pozitivna,vesela,mladolika kako je i pisala jednom negdje,naravno to sam joj i rekao.

Puž................ma normala momak,malo povučen u prirodi,ali to ja smatram vrlinom.

Ramayana.......nju sam znao i prije o njoj neka kažu ovi sto su je prvi put upoznali,mogu samo reci da je komunikativna i optimistične naravi.


Sve u svemu sve naj naj o sastanku.

P.S. Hvala Sabini na poklonu,stvarno me je iznenadila sa knjigom poezije Nicka Cavea.
Hvala i od mene Sabina puno :D

Avatar
paparaci
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 5054
Pridružen/a: 08 Jan 2003 02:00
Lokacija: Putnik Bez Adrese

Re: sastanak forumasa

#140 Post Postao/la paparaci »

bas mi je drago da je sastanak uspio i bio pun pogodak! iskreno receno, malo vam zavidim :oops: [Happy.gif]
jedva cekam, da vidim slike i cujem utiske ostalih ucesnika. [thumbup.gif]

Avatar
sabinax
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 16414
Pridružen/a: 31 Jan 2008 02:00
Lokacija: Croatia

Re: sastanak forumasa

#141 Post Postao/la sabinax »

ajd sad moje videnje...pa da i bad cujemo na kraju kad bude imala pristupa netu
evo ovako to bjese
prvo da navedem da sam nagovarala i belly dancer i irish cloovera da idu s nama, istina je da je belly bila odusevljena ... ali odmah je rekla da mora prvo pitati roditelje, kasije se javila tuzna i zalosna rece pustili bi je da ide i clover ali on nije mogao zbog obiteljskih obaveza ...
i tako ujutro se ja i Lara spremismo...krenusmo u 8 ujutro, vrijeme prekrasno, suncano +5, putovanje do karlovca bez problema...stigoh u karlovac vec u 9 i 15, tamo se sretoh s jednim momkom s YT koji je iz karlovca i koji mi je i predlozio mjesto sastanka na glavnom trgu gdje se lako nađe...naravno ja seljak, nisam znala ni do trga doci pa ostavih auto malo dalje...sjedosmo u kafic Karlo da popijemo kavu
uto zove badgirl di smo ja velim tamo i tamo cekamo te...bila je tocna 10:04 se uparkirala ko schumaher na parkiralite, popi i ona kafu ( a mi kavu [Happy.gif] ) i krenusmo...ajd da nademo moj auto...ali ja budala...ne znam gdje je, ziva se prepadoh hocu li ga ikad naci, napravismo par krugova i srecom pade mi kamen sa srca...tu je [mmmux2.gif]
dalje odosmo do vojnica svaka svojim autom a onda se ja uparkirah i predemo u njen, naravno da smo brbljale ko navijene do Buzima...jer je upravo onakva kakvu je i zamisi: okretna, vesela, puna energije i poleta, vozi jednom rukom, vadi iz torbe kojesta, ma sve u isti mah...ali me nije bilo nimalo strah...malo nas zaustavi i policija ali ih svojim sarmom uspjela ocarati pa je kao zemu pustise bez kaznjavanja [Happy.gif]
dosli u Buzim...cekamo, stize vatreno crvani golf, iz njega prvo celava glava a onda fin mladic...bjesni puz (vrlo pitom [Happy.gif] )...sjedosmo u kafic, a puz vrlo tih i povucen, pristojan...da napomenem da se ipak opustio do kraja sastanka... [smile.gif]
sjedosmo svaki u svoj bolid i veli bad...bogami je i puz schumaher...ali za bosanske ceste [Happy.gif] ona je vise za ravnicu
prolazili kroz te fine krajeve brezuljkaste,finih kuca ima Buzim je lijep ljepsi od Velike Kladuse ali manje lijep od Bosanske Krupe (bar meni), cak vidjesmo i sprovod i kucu s bezenom u zabiti [icon_chuckel.gif]
Una nabujala...tako bar bad kaze...meni je bila normalna [Happy.gif]
Krupa lijep starinski gradic, jako mi se svidjelo sto su sve tri bogomolje jedna pored druge u krugu 200 m, pravo po mom jugo guštu,
sastanak je bio ispred PTT-a i malo cekasmo...a onda stize djevojka RAMAYANA..ko s manekenske piste, najljepse plave oci i crna kosa, sredena od glave do pete...a s druge strane u zakasnjenju od 5 minuta...iako stanuje par kuca dalje [Happy.gif] Vorni, kao da je izisao iz nekog francuskog filma, francuska kapa, umjetnicka bradica, duzi kaput ispod njega crno-bijela prugasta majica...s ruzama u ruci, izljubismo se (jaranski) podjelio nam ruze...i puzu daric...hvala Vorne
pa onda gdje cemo...na gradine sto Lara veli kao dvorac od Matovilke [Happy.gif]
tamo smo se malo poslikali, pogledali Unu iz pticje perspektive...Vorni nam je ko pravi turisticki vodic sve objasnio, i pokazao gdje se kupaju ljeti i gdje igra belu...ma sve cak smo i presli na adu preko drvenog mosta...
nakon toga iz primorasmo da nas odvedu na cevape jer skoro izdahnusmo od gladi, cevap je bio banjalucki...i smazali smo ga na brzaka...pa cak i luk, tu napominjem da je RAMAYANA skoro bila okupana colom...ali vjesto ju je boca izbjegla...konobar se pristojno ispricao
nakon toga rekose...sad idemo u neozvucen dio..da u miru tracamo forumashe...a to je kafic do...uvalismo se u udobne fotelje...i ne brinite...svakog smo ponaosob, nadam se da vam se nije stucalo... [Happy.gif]
nakon toga ja party breaker...rekoh "Vrijeme je da se krene" i tako se jos jednom jaranski izljubismo i rekosmo da to nije zadnji put [icon_wave.gif]
nakon toga ja i bad i jedan auto a oni ostadose...vozili smo se ja ne znam gdje sve ne, ali mi je bad pokazala kucu i sve kuce svojih rodaka...napokon dodosmo u Vojnic
tu se opet izgrlismo izljubismo...i svak svojim putem
samo da napomenem jos da sam se malo zagubila i skoro po staroj cesti dodoh do rijeke, ali unatoc svemu vratih se do 21 i 30

nadam se da vam nije bio previse dosadan ovaj iscrpan izvjestaj
i ps ljuta sam na laffa sto nam je obecao jos jedno iznenadenje a nije ga bilo

u svemu ocjena 10...slikovni izvjestaj ce biti u zatvorenom dijelu kad se educiram kako prebaciti fotke...hvala na strpljenju
Kad ti zivot donese limune, uzmi tekilu i sol i nazovi me
slika Make my day!

Avatar
_ramayana_
Hronicar foruma
Hronicar foruma
Postovi: 654
Pridružen/a: 09 Sep 2008 02:00

Re: sastanak forumasa

#142 Post Postao/la _ramayana_ »

e ovo se zove iscrpan izvjestaj
svaka cast Sabina [eusa_clap.gif]

Avatar
im_ex
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 14847
Pridružen/a: 11 Dec 2007 02:00
Lokacija: Dusa mi ostade tamo

Re: sastanak forumasa

#143 Post Postao/la im_ex »

Postovanje, Ramajana [xmas.gif]
Nesto sam strozhija ... zahtjevnija ... ne mogu se sloziti s tvojom konstatacijom [cool.gif]

[Happy.gif]
:P
[laugh.gif]





[cool.gif]


Nije lose. [xmas.gif]
Mislim .. ne ... uopce nije lose.
Poneka tacka (a veoma je bitna) je promakla pa se ono mora stati i zamisliti al i to nije strasno. Skonta se da je tu kraj recenice i da pocinje nova.
Nije uopce lose ... cak vrlo vrlo dobar rad, drugarice Bino [xmas.gif]
Ako dozvoljavas dajem ti sansu za peticu (5) ... a ti to mozes [mmmux2.gif]

Opis ostavljate nama koji nismo imali cast uzeti ucesca u susretu i druzenju, te si trebala imati na umu nasu znatizelju.
U tvom "radu" nedostaje jedno veoma veoma bitno poglavlje.
Obzirom da ti je poznat osjecaj znatizelje, a imajuci u vidu to da ste dobar dio vremena posvetili i "otrachavanju" nas koji nismo s vama, mislim da ti je sada jasno o kakvom to tvom propustu govorim, odnosno, kakvo to poglavlje pominjem kao bitno a koje nisi prikazala.
Bez toga, zao mi je, tvoj rad je vrednovan kao vrlodobar (4).
Sjedi, drugarice sabinaX [cool.gif] [Happy.gif]


Sta cemo, drugarice sabinaX ?? [cool.gif]

[Happy.gif]
Kuda idu ljudi kao ja ...

Avatar
sabinax
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 16414
Pridružen/a: 31 Jan 2008 02:00
Lokacija: Croatia

Re: sastanak forumasa

#145 Post Postao/la sabinax »

hebi se streberice [mmmux2.gif]
ma o nikome nismo nista lose rekli...sjecali smo se nekih smjesnih postova, evo za tebe sam rekla da si ko pitt bul kad zagrizes i da ne pustas dok ne izvedes stvar do kraja...ali ti to znas jer sam i tebi to rekla...znaci nije ogovaranje
vecinom smo hvalili forumase...eto samo da znate...rekli smo da cjenimo tvoj stav o privatnosti i da je bolje reci...ne zelim reci...nego slagati nesto, svi ti se u tome divimo
malo smo ogovarali stroga pravila kaladonta [cool.gif]
Kad ti zivot donese limune, uzmi tekilu i sol i nazovi me
slika Make my day!

Avatar
sabinax
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 16414
Pridružen/a: 31 Jan 2008 02:00
Lokacija: Croatia

Re: sastanak forumasa

#146 Post Postao/la sabinax »

vidovita_dzemila je napisao/la:sabina hajde na popravni [icon_peace.gif]
o dzemki smo pricali...kako voli temu: operacija triumpf [mmmux2.gif] ...eto kad hocete znati

bolje vam je da vise ne pitate
Kad ti zivot donese limune, uzmi tekilu i sol i nazovi me
slika Make my day!

Avatar
vornevljev
Zvijezda foruma
Zvijezda foruma
Postovi: 2338
Pridružen/a: 04 Jun 2008 02:00
Lokacija: ukraina

Re: sastanak forumasa

#147 Post Postao/la vornevljev »

Imam ja snimak,mobitel mi bio na diktafon uključen.

Preslušavanje uz naplatu.
U SLUŽBI DOBRA I ZLA

Avatar
sabinax
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 16414
Pridružen/a: 31 Jan 2008 02:00
Lokacija: Croatia

Re: sastanak forumasa

#148 Post Postao/la sabinax »

vornevljev je napisao/la:Imam ja snimak,mobitel mi bio na diktafon uključen.

Preslušavanje uz naplatu.
[To funny.gif]
Kad ti zivot donese limune, uzmi tekilu i sol i nazovi me
slika Make my day!

Avatar
_ramayana_
Hronicar foruma
Hronicar foruma
Postovi: 654
Pridružen/a: 09 Sep 2008 02:00

Re: sastanak forumasa

#149 Post Postao/la _ramayana_ »

vornevljev je napisao/la:Imam ja snimak,mobitel mi bio na diktafon uključen.

Preslušavanje uz naplatu.
Nevjerovatno :lol: :lol: :lol:

Odgovori