Kako živjeti sa njegovim roditeljima

Poruka
Autor/ica
Avatar
ra-ja
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 13216
Pridružen/a: 21 Maj 2007 02:00
Lokacija: pod suncem

Re: kako živjeti sa njegovim roditeljima

#62 Post Postao/la ra-ja »

Zivot je lijep ako ga mi takvim napravimo.....

Kada dodjes do toga stadija u odnosu sa svekrvom...da je vasa majka ljubomorna jer misli da svekrvu vise volite nego nju...
Kada dozivite da vas svekrva tjera da se sredute jer dolaze gosti a ona ce pripremiti veceru...
Kada dozivite da vas po noci suska da nebih se prehladili jer ste prozor zaboravili sinoc zatvoriti...
Kada dozivite da vam uvijek prilikom posjete donese kolace koje vi volite a licno ih je spravljala ..
Kada dozivite da vam je partner ljubomoran da te odnose...te se pita gdje je njegova majka....
TADA CE VAN BITI ZAO OTICI OD NJEGOVIH RODITELJA.....tada cu Vam cestitati jer ste uspjeli..... [eusa_clap.gif]

Kada je zovete majkom ...ali je treba dO smrti persirati....... [eusa_think.gif]

Vas odnos sa partnerom se moze lako pokvariti ako i ostali odnosi nisu u redu

Avatar
PIRAT_SA_KARIBA
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 4009
Pridružen/a: 03 Dec 2008 23:37
Lokacija: Na moru

Re:

#64 Post Postao/la PIRAT_SA_KARIBA »

To se kaze neznam nemam pojma samo vici yes yes [icon_ballbounce.gif]
slikaslikaslika

Avatar
ra-ja
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 13216
Pridružen/a: 21 Maj 2007 02:00
Lokacija: pod suncem

Re: kako živjeti sa njegovim roditeljima

#65 Post Postao/la ra-ja »

Ra-Ja je napisao/la:Zivot je lijep ako ga mi takvim napravimo.....

Kada dodjes do toga stadija u odnosu sa svekrvom...da je vasa majka ljubomorna jer misli da svekrvu vise volite nego nju...
Kada dozivite da vas svekrva tjera da se sredute jer dolaze gosti a ona ce pripremiti veceru...
Kada dozivite da vas po noci suska da nebih se prehladili jer ste prozor zaboravili sinoc zatvoriti...
Kada dozivite da vam uvijek prilikom posjete donese kolace koje vi volite a licno ih je spravljala ..
Kada dozivite da vam je partner ljubomoran da te odnose...te se pita gdje je njegova majka....
TADA CE VAN BITI ZAO OTICI OD NJEGOVIH RODITELJA.....tada cu Vam cestitati jer ste uspjeli..... [eusa_clap.gif]

Kada je zovete majkom ...ali je treba dO smrti persirati....... [eusa_think.gif]

Vas odnos sa partnerom se moze lako pokvariti ako i ostali odnosi nisu u redu
Te zne vise odavno nema.....a za mene je ucinila mnogo.....Dokazano ja sam ista ona.....
Kada dozivite da vas svekrva cak i okupa.....to je posbna zena ..i kako ces je zvati stvar ukusa.....

ja sam licno da se zovemo imenima ..jer mi smo ponajvise prijateljice...t.

Ali zato i prava snaha zna kako uzvratiti paznju prema svekrvi.....
Kada dozivite da za praznik dajete sve sto imate da bih kupili poklon koji je vrijedan po njenom ukusu,,,,
i na slavlju se otvara samo vas poklon jer se zna da je najbolji najljepsi i najvredniji....

To je tako iskreno bez glume....onda znaj da si stvorila harmoniju ...

Avatar
beca
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 16187
Pridružen/a: 29 Dec 2009 08:38
Lokacija: Sarajevo

Re: kako živjeti sa njegovim roditeljima

#66 Post Postao/la beca »

nikako...eto kako

Avatar
badgirl
Zvijezda foruma
Zvijezda foruma
Postovi: 2649
Pridružen/a: 30 Aug 2007 02:00
Lokacija: austrija

Re: kako živjeti sa njegovim roditeljima

#67 Post Postao/la badgirl »

papaya je napisao/la:NIKAD u zivotu ne bih zvala svekrvu MAJKOM, nit bi ijedna normalna osoba to trazila od snaje, pogotovo ako ima jos svoju majku.
Ali persiram.


mogu ti reci da sam isto tako mislila ....

eto sad kao imam osjecaj da to mogu , da je nekako i normalno . kad mogu zvati prijateljicinu baku baka zasto onda nebi mogla i njegovu mamu mama . no opet zavisi i od mame
Voli me kada to najmanje zasluzujem !!!!
http://de.youtube.com/watch?v=GAB20l0j8 ... re=related

Avatar
ra-ja
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 13216
Pridružen/a: 21 Maj 2007 02:00
Lokacija: pod suncem

Re: kako živjeti sa njegovim roditeljima

#68 Post Postao/la ra-ja »

Ra-Ja je napisao/la:
Ra-Ja je napisao/la:Zivot je lijep ako ga mi takvim napravimo.....

Kada dodjes do toga stadija u odnosu sa svekrvom...da je vasa majka ljubomorna jer misli da svekrvu vise volite nego nju...
Kada dozivite da vas svekrva tjera da se sredute jer dolaze gosti a ona ce pripremiti veceru...
Kada dozivite da vas po noci suska da nebih se prehladili jer ste prozor zaboravili sinoc zatvoriti...
Kada dozivite da vam uvijek prilikom posjete donese kolace koje vi volite a licno ih je spravljala ..
Kada dozivite da vam je partner ljubomoran da te odnose...te se pita gdje je njegova majka....
TADA CE VAN BITI ZAO OTICI OD NJEGOVIH RODITELJA.....tada cu Vam cestitati jer ste uspjeli..... [eusa_clap.gif]

Kada je zovete majkom ...ali je treba dO smrti persirati....... [eusa_think.gif]

Vas odnos sa partnerom se moze lako pokvariti ako i ostali odnosi nisu u redu
Te zne vise odavno nema.....a za mene je ucinila mnogo.....Dokazano ja sam ista ona.....
Kada dozivite da vas svekrva cak i okupa.....to je posbna zena ..i kako ces je zvati stvar ukusa.....

ja sam licno da se zovemo imenima ..jer mi smo ponajvise prijateljice...t.

Ali zato i prava snaha zna kako uzvratiti paznju prema svekrvi.....
Kada dozivite da za praznik dajete sve sto imate da bih kupili poklon koji je vrijedan po njenom ukusu,,,,
i na slavlju se otvara samo vas poklon jer se zna da je najbolji najljepsi i najvredniji....

To je tako iskreno bez glume....onda znaj da si stvorila harmoniju ...
Ako dozivite da vas od vaseg partnera braca i svahe smatraju kao rodjenu sestru...kao i svi u porodici osim pojedinacnih slucajeva jedne polutetke naprimjer pa vas vase rodjene sestre gledaju sa cudom......i pitaju se kako to moze......

Ja nisam mogla nista drugo nauciti...nego da budem ista...

odgovor @PAPAY i ostalima..... MOJA SNAHA MENE NECE ZVATI MAMA ...VEC SAM BILA JASNA
Moja snaha nece zivjeti samnom ako NJIMA netreba I NEZELE..... :!: :!: :!: :!:

Avatar
ra-ja
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 13216
Pridružen/a: 21 Maj 2007 02:00
Lokacija: pod suncem

Re: kako živjeti sa njegovim roditeljima

#69 Post Postao/la ra-ja »

A MORAM PRIZNATI DA JE TEMA SUPER....

Moram reci da niti su svekrve iste niti snahe takodje...

Jednom sam upala u vezu jednoj zeni koja je zivjela sa svekrvom.Ona razgovara sa nekom rodicom .i medju ostalkim rodica je pita: Gdje je ona.... :?: Mislis stara...ma eno je tamo smrdi u svojoj sobi.....
Vjerujte ostala sam bez teksta,jer sam na kraju otkrila o kome se radi...Svekrva joj cuva djecu dok su njih dvoje na posli ...doceka je svaki dan topao rucak...Neznam sta je tjeralo da zivi u zajednici nisu morali....



Prije par dana ozenio se jedan momak koji je dolazio tu da se ozeni da bih tu ostao i zapoceo sretni zovot..
jer su to njegovi roditelji a posebno mama insistirali...jer djevojka sa kojom se dugo godina zabavlaj nije podobna bila za njihovog sina.....Inace cura je iz njegovog mjesta bila je studentica....Kazu ipak se na kraju zeni sa njom i zivjece sa tom mamom na spratu....koja je na mene ostavila poseban umjetnicki dojam....
Zelim joj puno srece..... :!: :!: :!:
MOJ SAVJET ...VODITE RACUNA STA PRICATE PREKO TELEFONA...MOZDA OSTAVITE DOZIVOTNI DOKAZ ZA NEKOG ILI NESTO....a niste svjesni.....
ISTO.... NIKADA NEMOJTE PRICATI RUZNO O DJEVOJCI VASEG BRATA .SINA...RODJAKA...DA BUDETE RAZLOG NJIHOVOG NESPORAZUMA...Jer to se prenosi kao kuga..i pamti.....
jer niste svjesni da vam bas ta osoba moze da upadne u porodicu....

Avatar
beca
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 16187
Pridružen/a: 29 Dec 2009 08:38
Lokacija: Sarajevo

Re: kako živjeti sa njegovim roditeljima

#71 Post Postao/la beca »

gdje celjad nije bijesna, nije ni kuca tijesna [mmmux2.gif] [oha.gif]

ne znam sta me ceka u zivotu, ali ne bih bila sretna kad bih morala zivjeti u zajednici...

ipak na brak gedam kao na nesto lijepo

Avatar
badgirl
Zvijezda foruma
Zvijezda foruma
Postovi: 2649
Pridružen/a: 30 Aug 2007 02:00
Lokacija: austrija

Re: kako živjeti sa njegovim roditeljima

#72 Post Postao/la badgirl »

ma vala da zivim sa hadzijom ...ono najsladje si nedam uzeti ....
nadam se da se razumijem ..

uhvatiti ga za guzu i strastvrno poljubiti , pa bogami i u po bijela dana se u sobu zakljucati mora biti ...pa kome se negleda nek zazmiri [cool.gif]
Voli me kada to najmanje zasluzujem !!!!
http://de.youtube.com/watch?v=GAB20l0j8 ... re=related

Avatar
JAS
Zvijezda na usponu
Zvijezda na usponu
Postovi: 1183
Pridružen/a: 07 Okt 2008 02:00
Lokacija: Macedonia

Re: kako živjeti sa njegovim roditeljima

#73 Post Postao/la JAS »

badgirl je napisao/la:ma vala da zivim sa hadzijom ...ono najsladje si nedam uzeti ....
nadam se da se razumijem ..

uhvatiti ga za guzu i strastvrno poljubiti , pa bogami i u po bijela dana se u sobu zakljucati mora biti ...pa kome se negleda nek zazmiri [cool.gif]




Pametno skroz... [eusa_clap.gif]

Avatar
beca
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 16187
Pridružen/a: 29 Dec 2009 08:38
Lokacija: Sarajevo

Re: kako živjeti sa njegovim roditeljima

#75 Post Postao/la beca »

Butterfly je napisao/la:nema prednosti jer najbolji je sistem serpa ti,serpa mi i tad se vise postuju i cjene

apsolutno se slazem...

Odgovori