Zivotni planovi

Upoznajmo se
Poruka
Autor/ica
Avatar
paparaci
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 5054
Pridružen/a: 08 Jan 2003 02:00
Lokacija: Putnik Bez Adrese

#19 Post Postao/la paparaci »

necko- je napisao/la:
dadooo_21 je napisao/la:
necko- je napisao/la:Interesantna tema. Mislim da je jako bitno postaviti sebi cilj, jer ako ga èovjek nema nema ka èemu da ide. Lièno sam u nedoumici da li da ostanem u Bosni ili da je napustim. Argumenti za ostanak su da sam ovdje veæ na¹ao dobar posao, stambeno pitanje rije¹eno...jedino ¹to mi fali je putovnica sa kojom bih mogao odletiti gdje na brzinu, vidjeti ¹ta a da to ne zahtijeva vizu...katastrofa...
Druga opcija je da upi¹em postdiplomski studij negdje u inostranstvu, u tom sluèaju se ne bih vraæao u Bosnu do penzije.
U oba sluèaja bih volio da imam skladan brak i zdravu djecu, to mi je primaran cilj :)
prvo hvala ti stari na zeljama

a drugo,sto se tice tvojih zelja,nisu lose. steta sto te zezaju dokumenti,ali valjda ce se nesto promijeniti u buducnosti na pitanju toga. nadam se,zbog tebe i zbog mnogih kojima bi bilo potrebno. :wave:

dobar si ti covjek,nadam se da ces uspjeti.

P.S. paparaci,dobro si poceo sa ozivljavanjem foruma. samo nastavi. pozdrav i tebi na dobroj temi! :wave:
Koji æe tek belaj biti kada Hrvatska uðe u EU :-k ...no ostaje na nama da skontamo ne¹to... :)

Puno pozdrava Paparaci :wave:
@ dadooo_21
hvala na pozdravu i podrsci!i ne mari za tom prvom greskom, nisi jedini kojem se desilo to. tu ti mogu parirati ;) imas zdrav pogled na to i ubijedjen sam da ces uspijeti!

@ necko-
slazem se sa gore navedenim misljenjem. tad cemo biti bas ko ovce u toru.ovako mozemo bar u HR bez vize. ali za tako pismenu i obrazovanu osobu kao sto si ti, svakako nema zime ;)
veliki pozdrav :wave:

Avatar
beca
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 16187
Pridružen/a: 29 Dec 2009 08:38
Lokacija: Sarajevo

Re: Zivotni planovi

#24 Post Postao/la beca »

Moj je zivotni plan uspjeti ostati ziva i pri pameti u ovom svijetu lazi, obmane, zavisti...
Imati dvoje djece i napraviti od njih ljude, a to treba uraditi u najtezem vremenu na svijetu koje je zadesilo ljude, to je nasa sutrasnjica...
A svaki dan je sve gore....
Plan mi je biti sretna i vesela do kraja zivota....

Avatar
PIRAT_SA_KARIBA
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 4009
Pridružen/a: 03 Dec 2008 23:37
Lokacija: Na moru

Re: Zivotni planovi

#25 Post Postao/la PIRAT_SA_KARIBA »

Biti ono sto jesam,nikad se nemjenjati,pare nebitne,kako dodju tako i odu [laugh.gif]
slikaslikaslika

Avatar
beca
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 16187
Pridružen/a: 29 Dec 2009 08:38
Lokacija: Sarajevo

Re: Zivotni planovi

#26 Post Postao/la beca »

Mada je malo glupo govoriti o zivotnom planu apstraktno, tj. ono moje biti sretna i vesela do kraja zivota, to mi je zelja, nada, to je nesto sto se ne moze planirati (bilo je do mene evo ispravljam)....

Konkretno, plan mi je imati barem dvoje djece i jednog (bar) muza [laugh.gif] , izvesti ih svetroje na pravi put (ukljucujuci i sebe) [laugh.gif]

Avatar
JAS
Zvijezda na usponu
Zvijezda na usponu
Postovi: 1183
Pridružen/a: 07 Okt 2008 02:00
Lokacija: Macedonia

Re: Zivotni planovi

#28 Post Postao/la JAS »

Budi uporan!

Avatar
JAS
Zvijezda na usponu
Zvijezda na usponu
Postovi: 1183
Pridružen/a: 07 Okt 2008 02:00
Lokacija: Macedonia

Re: Zivotni planovi

#30 Post Postao/la JAS »

Onda samo napred

Odgovori