Kako oblikovati frizuru?

Savjeti kako da postenete ljepsi. Sminka.Kreme...
Poruka
Autor/ica
Avatar
mala-plava21
Zvijezda na usponu
Zvijezda na usponu
Postovi: 1246
Pridružen/a: 04 Dec 2006 02:00
Lokacija: Zagreb bijeli / Kad ti se place ti se nasmij od srca

Kako oblikovati frizuru?

#1 Post Postao/la mala-plava21 »

Misliim po vlastitom iskustvu da dosta cura ima problema s kosom,
kako je obojiti koje pramenove staviti na koju boju...
Muci vas osisale bi se a ne znate kako?
Zato evo mene kao frizerka rado cu vam pomoci.
Cure pitajte. :biggrin:

Avatar
mala-plava21
Zvijezda na usponu
Zvijezda na usponu
Postovi: 1246
Pridružen/a: 04 Dec 2006 02:00
Lokacija: Zagreb bijeli / Kad ti se place ti se nasmij od srca

#3 Post Postao/la mala-plava21 »

Prvo probaj sampon iskljucivo za masnu kosu ili kupi djeciji sampon,
kada stavljas regenerator ili masku jako jako je isperi ili ako mozes nemoj ga koji put stavit. Kao ni gelove i ista slicno jer to sve masti kosu i cesto cesljanje. To bi ti trebalo pomoc.
pozdrav :yell:

Avatar
mala-plava21
Zvijezda na usponu
Zvijezda na usponu
Postovi: 1246
Pridružen/a: 04 Dec 2006 02:00
Lokacija: Zagreb bijeli / Kad ti se place ti se nasmij od srca

#5 Post Postao/la mala-plava21 »

Nema na cemu idrugi put. :biggrin:

Avatar
Alyssa_
Zvijezda na usponu
Zvijezda na usponu
Postovi: 1199
Pridružen/a: 30 Nov 2000 02:00
Lokacija: ** U svom svijetu tame,ususkana u kolevci samoce i neostvarenih zelja,izgubljena u sopstvenom zivotu

#6 Post Postao/la Alyssa_ »

hhehee, ja te necu nish pitat jer sam i ja shto i ti, lol.... :P
al ja sam vanjska frizerka, hahah :P

mokaaaaaaa :biggrin:

Avatar
mala-plava21
Zvijezda na usponu
Zvijezda na usponu
Postovi: 1246
Pridružen/a: 04 Dec 2006 02:00
Lokacija: Zagreb bijeli / Kad ti se place ti se nasmij od srca

#7 Post Postao/la mala-plava21 »

Ali ako gdje zapnem kolegice tebi cu se prvo javit
kiss :D

Avatar
Alyssa_
Zvijezda na usponu
Zvijezda na usponu
Postovi: 1199
Pridružen/a: 30 Nov 2000 02:00
Lokacija: ** U svom svijetu tame,ususkana u kolevci samoce i neostvarenih zelja,izgubljena u sopstvenom zivotu

#8 Post Postao/la Alyssa_ »

hehe, joooj dobra si....samo ti, ja sam tu a i ja cu tebi doci da me sredish kad dodjem dole na odmor, c c c c....

mwoah :P

Avatar
Tourniquet
Zvijezda na usponu
Zvijezda na usponu
Postovi: 1204
Pridružen/a: 31 Aug 2000 02:00
Lokacija: Cuvaj me Boze, prijatelja, jer se neprijatelja cuvam sam..

#10 Post Postao/la Tourniquet »

hmmm mogu se valjda i ja ukljucit u diskusiju i dati koji savjet :biggrin: :biggrin: pa ovak sve te probleme sto vi imate ja rijesim na vrlo jednostavan nacin i vrlo jeftin.... :D uzmes telefon zovnes prijatelja i kazes ajd dodji da me sisnes malo.. i kad dodje das mu mashinu u sake i kazes skidaj sve. i kad osisa sve onda rahat. nema masne kose nema ispravljanja peglanja, nema upotrebe gela, ni ostalih caki.. nema muke oko pranja sam svako jutro umijes glavu i to je to ... i malo namazes kremom da ti se glava sija ... pihh rahatt :biggrin: :biggrin: :biggrin: :biggrin: :biggrin: :biggrin:

Avatar
Alyssa_
Zvijezda na usponu
Zvijezda na usponu
Postovi: 1199
Pridružen/a: 30 Nov 2000 02:00
Lokacija: ** U svom svijetu tame,ususkana u kolevci samoce i neostvarenih zelja,izgubljena u sopstvenom zivotu

#11 Post Postao/la Alyssa_ »

ToUrNiQuEt je napisao/la:hmmm mogu se valjda i ja ukljucit u diskusiju i dati koji savjet :biggrin: :biggrin: pa ovak sve te probleme sto vi imate ja rijesim na vrlo jednostavan nacin i vrlo jeftin.... :D uzmes telefon zovnes prijatelja i kazes ajd dodji da me sisnes malo.. i kad dodje das mu mashinu u sake i kazes skidaj sve. i kad osisa sve onda rahat. nema masne kose nema ispravljanja peglanja, nema upotrebe gela, ni ostalih caki.. nema muke oko pranja sam svako jutro umijes glavu i to je to ... i malo namazes kremom da ti se glava sija ... pihh rahatt :biggrin: :biggrin: :biggrin: :biggrin: :biggrin: :biggrin:
jooooooojjjjjjj ToUrNiQuEt!!!!!!!!!!!!!!!!....sha cu sa tobom, stvarno bi te voljela malo razbit kad te akobogda vidim, haha :onfire: :P :biggrin:

Avatar
Tourniquet
Zvijezda na usponu
Zvijezda na usponu
Postovi: 1204
Pridružen/a: 31 Aug 2000 02:00
Lokacija: Cuvaj me Boze, prijatelja, jer se neprijatelja cuvam sam..

#12 Post Postao/la Tourniquet »

ehh moja Aliiii ALiii pa ja samo dajem prijedlog kod mene to uspjesno funkcionira :biggrin: :biggrin: A necu se ljutit ak me razbijesh :bomb:

Avatar
Alyssa_
Zvijezda na usponu
Zvijezda na usponu
Postovi: 1199
Pridružen/a: 30 Nov 2000 02:00
Lokacija: ** U svom svijetu tame,ususkana u kolevci samoce i neostvarenih zelja,izgubljena u sopstvenom zivotu

#13 Post Postao/la Alyssa_ »

ToUrNiQuEt je napisao/la:ehh moja Aliiii ALiii pa ja samo dajem prijedlog kod mene to uspjesno funkcionira :biggrin: :biggrin: A necu se ljutit ak me razbijesh :bomb:
vidim ja ti sve meni namjerno to pishesh, josh i sad me tako zovesh joooj grrrrrrrrr.... :satisfied: :P

Avatar
Tourniquet
Zvijezda na usponu
Zvijezda na usponu
Postovi: 1204
Pridružen/a: 31 Aug 2000 02:00
Lokacija: Cuvaj me Boze, prijatelja, jer se neprijatelja cuvam sam..

#14 Post Postao/la Tourniquet »

uh pa zar ti smeta da te zovem ALiii meni to slatko tak reci :biggrin: :biggrin:
pA nema sta morat cu ostavit malo kose da ti mozes malo se poigrat po glavii i napravit mi frizzz :D :D :D :D

Avatar
Alyssa_
Zvijezda na usponu
Zvijezda na usponu
Postovi: 1199
Pridružen/a: 30 Nov 2000 02:00
Lokacija: ** U svom svijetu tame,ususkana u kolevci samoce i neostvarenih zelja,izgubljena u sopstvenom zivotu

#15 Post Postao/la Alyssa_ »

hahhaha, joooj samo me ti tako zovi.....zvuci tako .........mmmhhh kao shto ti kazesh slatko, hehe :biggrin:

Odgovori