Lose strane praznika

Teme koje nisu vezane za druge podforume ...
Poruka
Autor/ica
ADMIN_BOL-CHAT.DE

Re: Loše strane praznika

#3 Post Postao/la ADMIN_BOL-CHAT.DE »

Ima ih mnogo losih strana
OK Bozicni praznici (vjerski) su super u miru se provedu vecinom famelijarno
Dok Novogodisnji katastrofa pijanka puno posla ako te padne radni dan neznas gdje udaras

Petarde se samo cuju u propisnim danima ja do sada niti jedne nisam cuo

Avatar
Bijesanpuz
Zvijezda na usponu
Zvijezda na usponu
Postovi: 1463
Pridružen/a: 18 Apr 2008 02:00

Re: Loše strane praznika

#5 Post Postao/la Bijesanpuz »

kod mene je sve mirnooo... nema petardi... milina... al bice za novu...
It's nice to be important but is more important to be nice!
Zivot je samo crtica izmedju dva datuma na nadgrobnoj ploci

Avatar
badgirl
Zvijezda foruma
Zvijezda foruma
Postovi: 2649
Pridružen/a: 30 Aug 2007 02:00
Lokacija: austrija

Re: Loše strane praznika

#6 Post Postao/la badgirl »

koja sreca pa sam sad u Buzimu , nema ni petardi ni guzve...
za novu cu najvjerovatnije biti u Grazu i iskreno se veselim vatrometu , pucnjavi i svemu sta uz taj praznik ide ...

meni losa strana za praznike je kad 24.12 navecer grad postane pustinja , nigdje zive duse na cesti ....ma jezivo pravo , inace uvjek za bozic moram raditi i onda hajde pjesice kuci , autobusi ne voze , taxia nigdje kad bi za glavu trebalo .... [onfire.gif]
Voli me kada to najmanje zasluzujem !!!!
http://de.youtube.com/watch?v=GAB20l0j8 ... re=related

Avatar
im_ex
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 14847
Pridružen/a: 11 Dec 2007 02:00
Lokacija: Dusa mi ostade tamo

Re: Loše strane praznika

#7 Post Postao/la im_ex »

uff, petarde ... hajd, ne smeta mi bas u toj mjeri da me izludjuje kad cujem paljbu drugih.
Al', moji ... uhh .. em su dosadni s preranim trazenjem novca da kupe petarde, em me, dok ispaljuju svaki put biva strah da se ne povrijede ili budu povrijedjeni. (desilo se ... doduse, ne njima, vec poglavici :P )
e, to me vec izludjuje.
Kuda idu ljudi kao ja ...

Avatar
sabinax
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 16414
Pridružen/a: 31 Jan 2008 02:00
Lokacija: Croatia

Re: Loše strane praznika

#9 Post Postao/la sabinax »

pa ovako lose strane praznika su to da su svi ufurani u to, sve neke pripreme ludo spremanje, pecenje kolaca, kuhanje prekomjernih kolicina hrane...sasvim nepotrebno, nije ti trbuh veci tih dana nego ostalih u godini, pa petarde...da tu u jako naseljenim mjestima gruaju ko bombe, dok malo izvan grada...milo moje predgrade...nema
guzve...uh ove godine sam ih izbjegla sve sam obavila prosli tjedan a i prehrambeni shoping je prosao ranije...malo je bad kad udes u ducan a svugdje redovi kao da ce smak svijeta, a guzve po prometnicama...bljak
a pustos nakon preznika...ma sve je to za ljude, proci ce i ti dani, samo ne treba previse ocekivati
Kad ti zivot donese limune, uzmi tekilu i sol i nazovi me
slika Make my day!

Avatar
indeks
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 4246
Pridružen/a: 01 Feb 2008 02:00
Lokacija: Bosnia

Re: Loše strane praznika

#10 Post Postao/la indeks »

Puno ruznih odlika je unakazilo ono sto treba da bude bas u praznicnom,lijepom ozracju.
Ako govorimo o zimskim,osvrnucu se na prirodu,a to je da nema snijega [icon_ballbounce.gif] kakva je to Nova godina,ili Bozic,bez snijega? [huh.gif]
Petarde [icon_boxing.gif] jaoooooo,mrzim te naprave,mrzim kad hodam ulicom u grcu,u strahu od petardi,eksplozije na sve strane.......................mada,bas sada,ne cujem da rokaju [eusa_think.gif]
Alkohol koji je dostupan svim dobnim skupinama(mislim na maloljetnike),i ono sto on sa sobom nosi(nekontrolisano,razulareno,konfliktno ponasanje,do trovanja alkoholom)
Nocna mora za zdravstvene radnike,kao i za policajce(tucnjave,pucnjave,ranjavanja svih vrsta)
Na zalost,praznici zadnjih godina bivaju upamceni po smrtnim slucajevima,ubistva,tuce,pozari.
Nema one lijepe euforije,kao nekad,ljudi su nezadovoljni zivotima,statusom [icon_ballbounce.gif] nista vise nije kao nekad [huh.gif] ..................

Avatar
sabinax
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 16414
Pridružen/a: 31 Jan 2008 02:00
Lokacija: Croatia

Re: Loše strane praznika

#11 Post Postao/la sabinax »

uh da, zaboravili smo propucavanja...ima jedna tema o tome, ali pogotovo nakon rata takvih dogadanja je bilo cesto :(
Kad ti zivot donese limune, uzmi tekilu i sol i nazovi me
slika Make my day!

Avatar
belly_dancer
Zvijezda foruma
Zvijezda foruma
Postovi: 3472
Pridružen/a: 18 Dec 2007 02:00

Re: Loše strane praznika

#12 Post Postao/la belly_dancer »

takodjer imam kompletni gnjev na ta pucanja,fuj to.
al losa strana takodje je prezderavanje i opijanje...naravno bez razloga xD
..dobro je kad u životu nekoga voliš,neko te voli..

Avatar
diisaaa
Zvijezda foruma
Zvijezda foruma
Postovi: 2663
Pridružen/a: 28 Maj 2008 02:00
Lokacija: Bosnia

Re: Loše strane praznika

#13 Post Postao/la diisaaa »

BIH - Četiri osobe izgubile su život, najmanje pet teže je ozlijeđeno, a još deseci drugih morali su zatražiti liječničku pomoć u različitim dijelovima Bosne i Hercegovine u noći između ponedjeljka i utorka kada se proslavljao blagdan Bajrama

evo kako se kod nas slave praznike [eusa_think.gif]
najljepše mjesto na svijetu...je biti pored tebe

Avatar
belly_dancer
Zvijezda foruma
Zvijezda foruma
Postovi: 3472
Pridružen/a: 18 Dec 2007 02:00

Re: Loše strane praznika

#14 Post Postao/la belly_dancer »

diisaaa je napisao/la:BIH - Četiri osobe izgubile su život, najmanje pet teže je ozlijeđeno, a još deseci drugih morali su zatražiti liječničku pomoć u različitim dijelovima Bosne i Hercegovine u noći između ponedjeljka i utorka kada se proslavljao blagdan Bajrama

evo kako se kod nas slave praznike [eusa_think.gif]
ma budi mi pravo niko skoro ne gleda vise duhovnu stranu.samo onaj dio kad se kupuje je postao zabavan... [icon_boxing.gif]
..dobro je kad u životu nekoga voliš,neko te voli..

Avatar
beca
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 16187
Pridružen/a: 29 Dec 2009 08:38
Lokacija: Sarajevo

Re: Loše strane praznika

#15 Post Postao/la beca »

mene nekad i rastuze jer ocekujem puno i onda se razocaram...tipa da ce biti veselo, zanimljivo, a samo me neka tuga obuzme

Odgovori