Aleksa Šantić

Knjizenovst i ostalo ...
Poruka
Autor/ica
Avatar
_ramayana_
Hronicar foruma
Hronicar foruma
Postovi: 654
Pridružen/a: 09 Sep 2008 02:00

Re: Aleksa Šantić

#20 Post Postao/la _ramayana_ »

beca_jovi je napisao/la:
Good_girl_gone_bad je napisao/la:Samo želim reći da je Aleksa Šantić pao u mojim očima otkad sam saznala da je pjesmu Emina napisao po naređenju iz Srbije kako bi se dodvorio muslimanima to mi strasno ide na zivce,otad necu da citam njegove pjesme razocarao me kao pjesnik ... :cry:
mozes li navesti ime profesorice iz Zg koja ti je to rekla. Pitala sam lijepo je li Herta Kuna, pitam jer postoji objasnjenje, smo moras biti malo vise upucena u historiju
Pa sta ti je @beca sta ona zna ko je Herta Kuna,pa ona je samo srednjoskolka kojoj predaju prefosorice koje su diplomirale na Univerzitetu u Bihacu a to ti je ono rekla-kazala.

Avatar
Bijesanpuz
Zvijezda na usponu
Zvijezda na usponu
Postovi: 1463
Pridružen/a: 18 Apr 2008 02:00

Re: Aleksa Šantić

#21 Post Postao/la Bijesanpuz »

_RAMAYANA_ je napisao/la:
beca_jovi je napisao/la:
Good_girl_gone_bad je napisao/la:Samo želim reći da je Aleksa Šantić pao u mojim očima otkad sam saznala da je pjesmu Emina napisao po naređenju iz Srbije kako bi se dodvorio muslimanima to mi strasno ide na zivce,otad necu da citam njegove pjesme razocarao me kao pjesnik ... :cry:
mozes li navesti ime profesorice iz Zg koja ti je to rekla. Pitala sam lijepo je li Herta Kuna, pitam jer postoji objasnjenje, smo moras biti malo vise upucena u historiju
Pa sta ti je @beca sta ona zna ko je Herta Kuna,pa ona je samo srednjoskolka kojoj predaju prefosorice koje su diplomirale na Univerzitetu u Bihacu a to ti je ono rekla-kazala.

nemojte mi seke... ona samo nabija postove za mene.... Bodovi su u pitanju D [laugh.gif] [laugh.gif] [laugh.gif] [laugh.gif]
It's nice to be important but is more important to be nice!
Zivot je samo crtica izmedju dva datuma na nadgrobnoj ploci

Avatar
_ramayana_
Hronicar foruma
Hronicar foruma
Postovi: 654
Pridružen/a: 09 Sep 2008 02:00

Re: Aleksa Šantić

#22 Post Postao/la _ramayana_ »

Ma ja rijeci ne rece Puz,neg Beca je preozbiljno shvati,pa ona je samo klinka.
A i bodovi su opravdano sredstvo.

Avatar
beca
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 16187
Pridružen/a: 29 Dec 2009 08:38
Lokacija: Sarajevo

Re: Aleksa Šantić

#23 Post Postao/la beca »

_RAMAYANA_ je napisao/la:Ma ja rijeci ne rece Puz,neg Beca je preozbiljno shvati,pa ona je samo klinka.
A i bodovi su opravdano sredstvo.
malo je falilo da se upalim pa napisemko je klinka, sta mislis da mlatim gluposti da bih poklonila bodove nekome....shvatih nije o meni rijec...

Avatar
Bijesanpuz
Zvijezda na usponu
Zvijezda na usponu
Postovi: 1463
Pridružen/a: 18 Apr 2008 02:00

Re: Aleksa Šantić

#24 Post Postao/la Bijesanpuz »

beca_jovi je napisao/la:
_RAMAYANA_ je napisao/la:Ma ja rijeci ne rece Puz,neg Beca je preozbiljno shvati,pa ona je samo klinka.
A i bodovi su opravdano sredstvo.
malo je falilo da se upalim pa napisemko je klinka, sta mislis da mlatim gluposti da bih poklonila bodove nekome....shvatih nije o meni rijec...

jojj beci beciiiiiii [smileycrushhx9.gif] [smileycrushhx9.gif] [smileycrushhx9.gif] [smileycrushhx9.gif] nemoj da pogresno kontas :D
A sto ramayana kaze.. stvarno jest klinka.. i vrlo je energicna kad nesto zapne.. neda nego po svome...
Al eto.. nabila je dovoljno postova i nema je vise hhe.. ja dobio poene :P
It's nice to be important but is more important to be nice!
Zivot je samo crtica izmedju dva datuma na nadgrobnoj ploci

Avatar
beca
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 16187
Pridružen/a: 29 Dec 2009 08:38
Lokacija: Sarajevo

Re: Aleksa Šantić

#25 Post Postao/la beca »

BijesanPuz je napisao/la:
beca_jovi je napisao/la:
_RAMAYANA_ je napisao/la:Ma ja rijeci ne rece Puz,neg Beca je preozbiljno shvati,pa ona je samo klinka.
A i bodovi su opravdano sredstvo.
malo je falilo da se upalim pa napisemko je klinka, sta mislis da mlatim gluposti da bih poklonila bodove nekome....shvatih nije o meni rijec...

jojj beci beciiiiiii [smileycrushhx9.gif] [smileycrushhx9.gif] [smileycrushhx9.gif] [smileycrushhx9.gif] nemoj da pogresno kontas :D
A sto ramayana kaze.. stvarno jest klinka.. i vrlo je energicna kad nesto zapne.. neda nego po svome...
Al eto.. nabila je dovoljno postova i nema je vise hhe.. ja dobio poene :P
dusa mi se u trenutku zaledila.... [smileycrushhx9.gif] [smileycrushhx9.gif] [smileycrushhx9.gif]

Avatar
beca
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 16187
Pridružen/a: 29 Dec 2009 08:38
Lokacija: Sarajevo

Re: Aleksa Šantić

#27 Post Postao/la beca »

Ostajte ovdje
sunce tudje zemlje nece vas grijati kao vase......



najjaci....

Avatar
odysseus
Zvijezda foruma
Zvijezda foruma
Postovi: 1970
Pridružen/a: 20 Nov 2008 21:29
Lokacija: Medju javom i med snom

Re: Aleksa Šantić

#29 Post Postao/la odysseus »

"...I blago onom ko suza ima,tome srce umrlo nije." -Aleksa Santic-
Svijet moje maste! I igra moga duha!

Covjece,gospodar si svojih rijeci dok ih ne izgovoris,a kad ih izgovoris postajes njihov rob!

Kakva bi samo tisina nastala kad bi ljudi govorili samo ono sto znaju!

Kakve su ti misli,takav ti je zivot!

Odgovori