Horoskopski karakteri

Sve o Astrologiji Horoskopu Numerologiji
Prorocanstva
Poruka
Autor/ica
ADMIN_BOL-CHAT.DE

Horoskopski karakteri

#1 Post Postao/la ADMIN_BOL-CHAT.DE »

Ovan (Aries)
MOTO: JA SAM
KARAKTERISTIKE: Preduzimljiv, odva¾an, impulsivan, svojeglav, dinamièan. Ima najjaèu energiju, ali nema istrajnu volju. Poseduje fizièku lepotu. Vodi veèitu bitku i u konstantnoj je aktivnosti. Voli sport i sve vrste fizièkih aktivnosti.
PLANETA: Mars.
ZANIMANJE: Politièar, in¾injer, advokat, komièar, vojnik, hemièar, astronom, hirurg, mesar, berberin.
MANA: Arogantan, nepromi¹ljen.

Bik (Taurus)
MOTO: JA IMAM
KARAKTERISTIKE: Stabilan, strpljiv, istrajan, inertan. Ima izuzetno jaku volju. Voli dom i porodicu. Sklon je materijalnom sticanju. Ne odustaje lako. Voli luksuzne predmete, nakit, finu odeæu. Mo¾e biti izrazito lep ili ru¾an.
PLANETA: Venera.
ZANIMANJE: Umetnici, modni kreatori, cveæari, poslastièari, trgovci, ekonomisti, slikari, muzièari, vajari, nauènici.
MANA: Posesivan, lako prasne.

Blizanci (Gemini)
MOTO: JA MISLIM
KARAKTERISTIKE: Brz, ¾ivahan, radoznao, komunikativan, dru¹tven, spretan. Radi vi¹e poslova istovremeno. Na licu ima masku. Voli znanje radi njega samog. Mladalaèkog je izgleda i duha.
PLANETA: Merkur.
ZANIMANJE: Pravnik, ekonomista, matematièar, pisac, nauènik, ¹ahista, ko¹arka¹, umetnik, spiker, nastavnik, po¹tar, trgovac, slu¾benik, zanatlija, izdavaè.
MANA: Povr¹an i nezahvalan.

Rak (Canser)
MOTO: JA OSEÆAM
KARAKTERISTIKE: Èulan, tajanstven, odan. Ima bujnu ma¹tu. Materinski je ne¾an. Voli kuæu, porodicu. Slabe je volje, sklon piæu. Obièno ih majke gu¹e preosetljivo¹æu. To je najemotivniji astrolo¹ki znak. Ima jaku imaginaciju.
PLANETA: Mesec.
ZANIMANJE: Fotografi, glumci, mornari, ugostitelji, istorièari, pisci, slikari, moleri, trgovci, putnici, ekonomisti, nastavnici, psihoterapeuti.
MANA: Preosetljiv, ¹krt.

Lav (Leo)
MOTO: JA HOÆU
KARAKTERISTIKE: Voli da bude u centru pa¾nje, na èelu akcije. Voli ¾ivot, decu, vlast. Voli da zapoveda, gnjavi. Autoritativan je, velikodu¹an i otmen. Pada na komplimente. Sa godinama gubi ¾ivotni elan. Ukoliko krene religioznim putem, iskljuèiv je i dogmata.
PLANETA: Sunce.
ZANIMANJE: Organizator, ¹ef, politièar, umetnik, glumac, bankar, zlatar.
MANA: Snobizam.

Djevica (Virgo)
MOTO: JA ANALIZIRAM
KARAKTERISTIKE: Precizan, savestan, pedantan, racionalan, nepoverljiv. Odlièan saradnik, na koga se uvek mo¾ete osloniti. Vi¹e veruje u razum nego u intuiciju. Okrenut je zdravlju, poljoprivredi, ali i umetnosti. ®ivi od sopstvenog rada.
PLANETA: Merkur.
ZANIMANJE: Farmaceut, trgovac, pisac, lingvista, pijanista, slikar, glumac, sportista, pravnik.
MANA: Hipohondriènost, sitnièavost.

Vaga (Libro)
MOTO: JA ODMERAVAM
KARAKTERISTIKE: Pa¾ljiv, odmerava, harmonièan, dobro se sla¾e sa drugima. Veliki je esteta. Poseduje lepotu, gracioznost, prozraèan ten. Na poslu je diplomata, u kuæi netaktièan. Voli timski rad. Elegancija, dobar ukus.
PLANETA: Venera.
ZANIMANJE: Pravnik, sudija, glumac, pevaè, politièar, slikar, pijanista, diplomata, arhitekta, vaspitaè, nastavnik.
MANA: Hirovit, puno tro¹i.

©korpija (Scorpio)
MOTO: JA ®ELIM
KARAKTERISTIKE: Poseduje jaku volju, dinamièan je, skoncentrisan, uporan i ozbiljan. Privlaèe ga izazovi. Zagonetni su, tajanstveni, mraèni. Èine sve za prijatelje, ali suprotnom polu ne veruju. Njihova deviza je "sve ili ni¹ta". Veliki su ljubavnici i nauènici.
PLANETA: Pluton.
ZANIMANJE: Finansijeri, psihijatri, detektivi, advokati, ¹pijuni, speleolozi, okultisti, trgovci.
MANA: Ljubomora, osvetoljubivost.

Strijelac (Sagitarius)
MOTO: JA SHVATAM
KARAKTERISTIKE: Voli slobodu, entuzijasta je, duhovit. Sportski tip, ima ogromnu energiju, jak libido. Voli putovanja, filozofiju, obrazovanje. Prati ga sreæa. Uobra¾en, snob, ali gotovo uvek na strani zakona.
PLANETA: Jupiter.
ZANIMANJE: Novinari, ambasadori, pravnici, filozofi, svetski putnici, sudije, lekari, religija, pravo, crkve, pripadnost dr¾avnim i javnim institucijama.
MANA: Nedostaje mu hrabrost.

Jarac (Capricornus)
MOTO: JA KORISTIM
KARAKTERISTIKE: Ozbiljan, misaon, ambiciozan, te¾i ka uspehu u kasnijim godinama. Istrajan je, ima jaku volju, mudar, duhovan, nesiguran, ali i materijalista, sebiènjak. Posti¾e sve èemu se posveti. Ne tra¾i priznanje za sebe. Kontroli¹e oseæanja.
PLANETA: Saturn.
ZANIMANJE: Zidari, vrtlari, monasi, pustinjaci, policajci, direktori, menad¾eri, umetnici, kompozitori, slikari, vajari, raèunovoðe.
MANA: Stidljivost.

Vodolija (Aquarius)
MOTO: JA ZNAM
KARAKTERISTIKE: Individualista, originalan, nekonvencionalan, istinoljubiv. Kontroverzan je, neuhvatljiv, le¾eran, ¹armer, boem, kockar. Plasira nove ideje. Ne podnosi kontrolu.
PLANETA: Uran.
ZANIMANJE: Fotografi, in¾enjeri, kompjuteri, re¾iseri, glumci, balerine, pronalazaèi, istra¾ivaèi, fizièari, antikvari, novinari, okultisti, nova zanimanja.
MANA: Sebièan prema bli¾njima, a human prema drugima.

Ribe (Pisces)
MOTO: JA VERUJEM
KARAKTERISTIKE: Indirektan, zagonetan, romantièan, hipersenzitivan, selektivan. Iako shvata bolje od drugih, voli da blefira. Simbol je univerzalnog èoveka. Popustljiv, emotivni, ali je na poslu lider. ®ivi u svetu imaginacija. Ima jaku intuiciju. Vizionar je i odlièan medijum.
PLANETA: Neptun.
ZANIMANJE: Vezano za bolnice, socijalne ustanove, okultizam, umetnost, posebno slikarstvo i gluma.
MANA: Dvoliènost.

Avatar
Alyssa_
Zvijezda na usponu
Zvijezda na usponu
Postovi: 1199
Pridružen/a: 30 Nov 2000 02:00
Lokacija: ** U svom svijetu tame,ususkana u kolevci samoce i neostvarenih zelja,izgubljena u sopstvenom zivotu

#2 Post Postao/la Alyssa_ »

haha, ejjj kod mene sve pashe ba, ja sam Djevica, hehe....jooj bash je super ovo...kako bash pishe takva sam ti i sama, c c c c :P :onfire:

ali moto je malo glup, kod mene je danju nocu uvjek hocu, lol... :P :biggrin:

ADMIN_BOL-CHAT.DE

#3 Post Postao/la ADMIN_BOL-CHAT.DE »

vidis a ja se s Djevicom najbolje razumijem
Mada to bas i nepise u zvijezdama

Avatar
Alyssa_
Zvijezda na usponu
Zvijezda na usponu
Postovi: 1199
Pridružen/a: 30 Nov 2000 02:00
Lokacija: ** U svom svijetu tame,ususkana u kolevci samoce i neostvarenih zelja,izgubljena u sopstvenom zivotu

#4 Post Postao/la Alyssa_ »

LAFF je napisao/la:vidis a ja se s Djevicom najbolje razumijem
Mada to bas i nepise u zvijezdama
djevice nije teshko razumjeti, a djevice vole....ehh...sha si ti u horoskopu? :sleepy: ...vole da vishe rade a manje pricaju, tako vrlo lako za spodrazumjeti se :D

Avatar
Isolde
Svakodnevni prolaznik
Svakodnevni prolaznik
Postovi: 460
Pridružen/a: 30 Nov 2000 02:00
Lokacija: Austria/Srbija

Re: Horoskopski karakteri

#6 Post Postao/la Isolde »

LAFF je napisao/la: Lav (Leo)
MOTO: JA HOÆU
KARAKTERISTIKE: Voli da bude u centru pa¾nje, na èelu akcije. Voli ¾ivot, decu, vlast. Voli da zapoveda, gnjavi. Autoritativan je, velikodu¹an i otmen. Pada na komplimente. Sa godinama gubi ¾ivotni elan. Ukoliko krene religioznim putem, iskljuèiv je i dogmata.
PLANETA: Sunce.
ZANIMANJE: Organizator, ¹ef, politièar, umetnik, glumac, bankar, zlatar.
MANA: Snobizam.
i kod mene pashe najveci deo al ne sve :P :biggrin:

ADMIN_BOL-CHAT.DE

Re: Horoskopski karakteri

#7 Post Postao/la ADMIN_BOL-CHAT.DE »

IsoLde je napisao/la:
LAFF je napisao/la: Lav (Leo)
MOTO: JA HOÆU
KARAKTERISTIKE: Voli da bude u centru pa¾nje, na èelu akcije. Voli ¾ivot, decu, vlast. Voli da zapoveda, gnjavi. Autoritativan je, velikodu¹an i otmen. Pada na komplimente. Sa godinama gubi ¾ivotni elan. Ukoliko krene religioznim putem, iskljuèiv je i dogmata.
PLANETA: Sunce.
ZANIMANJE: Organizator, ¹ef, politièar, umetnik, glumac, bankar, zlatar.
MANA: Snobizam.
i kod mene pashe najveci deo al ne sve :P :biggrin:
Ah tebi najbolje pase ovo SEF

Avatar
Isolde
Svakodnevni prolaznik
Svakodnevni prolaznik
Postovi: 460
Pridružen/a: 30 Nov 2000 02:00
Lokacija: Austria/Srbija

Re: Horoskopski karakteri

#9 Post Postao/la Isolde »

LAFF je napisao/la:
IsoLde je napisao/la:
LAFF je napisao/la: Lav (Leo)
MOTO: JA HOÆU
KARAKTERISTIKE: Voli da bude u centru pa¾nje, na èelu akcije. Voli ¾ivot, decu, vlast. Voli da zapoveda, gnjavi. Autoritativan je, velikodu¹an i otmen. Pada na komplimente. Sa godinama gubi ¾ivotni elan. Ukoliko krene religioznim putem, iskljuèiv je i dogmata.
PLANETA: Sunce.
ZANIMANJE: Organizator, ¹ef, politièar, umetnik, glumac, bankar, zlatar.
MANA: Snobizam.
i kod mene pashe najveci deo al ne sve :P :biggrin:
Ah tebi najbolje pase ovo SEF
eeeeeeeee odakle si znao da je tako :P :P :lol: hehehe cmok LAFF :satisfied:

Avatar
bosanka100
Hronicar foruma
Hronicar foruma
Postovi: 1007
Pridružen/a: 01 Feb 2007 02:00
Lokacija: Bosnia

#11 Post Postao/la bosanka100 »

Ja sam vodolija, sve je toèno :-) :onfire:

Avatar
mrki62
Specijalni status V.I.P
Specijalni status V.I.P
Postovi: 6413
Pridružen/a: 02 Apr 2006 02:00
Lokacija: sLOVEnija

#15 Post Postao/la mrki62 »

Samo da znate s kim imate posla :wave:
Ovan (Aries)
MOTO: JA SAM
KARAKTERISTIKE: Preduzimljiv, odva¾an, impulsivan, svojeglav, dinamièan. Ima najjaèu energiju, ali nema istrajnu volju. Poseduje fizièku lepotu. Vodi veèitu bitku i u konstantnoj je aktivnosti. Voli sport i sve vrste fizièkih aktivnosti.
PLANETA: Mars.
ZANIMANJE: Politièar, in¾injer, advokat, komièar, vojnik, hemièar, astronom, hirurg, mesar, berberin.
MANA: Arogantan, nepromi¹ljen.
Ti si kao najudaljenija zvijezda do koje je najteže doći, ali baš zbog toga je najudaljenija zvijezda najljepša i najsjajnija!

slika

slika

Odgovori