Marko Perkovic Thompson, bojkot ili ne?

Sve o muzici, domaæoj i stranoj, pjevaèima, bendovima itd.
Poruka
Autor/ica
dadooo_23
Ucesnik diskusija
Ucesnik diskusija
Postovi: 299
Pridružen/a: 20 Feb 2009 17:46

Re:

#32 Post Postao/la dadooo_23 »

papaya je napisao/la:http://de.youtube.com/watch?v=U2dS3XKJO ... re=related



Uzasno.


On zna dobro kako ce raju da napali, i pogotovo koju raju
Bojkot?
Mislim, voljela bih da se svi njemu slicni, bez obzira na naciju, bojkotuju i da se slusa dobar rok, ali to je iluzija
pa znas,netko voli slusati i muziku koju ti ne volis slusati.
znaci,ako ti ne volis slusati thompsona,nitko ne bi trebao? tako ispada kad procitam tvoj komentar.
ja organski ne mogu turbo folk,i recimo sinana sakica,jer mi je odvratan,ali netko drugi voli tu muziku i voli njega,i to postujem. tko voli nek izvoli. o ukusima se ne moze raspravljati.

dadooo_23
Ucesnik diskusija
Ucesnik diskusija
Postovi: 299
Pridružen/a: 20 Feb 2009 17:46

Re:

#34 Post Postao/la dadooo_23 »

mrki62 je napisao/la:sabinaX

I izvan Hrvatske on ima zabrane , a ima i te kako usta¹kih pjesama .

Evo jedne http://de.youtube.com/watch?v=Zr8oXi1T- ... re=related

A kakva je omladina zbog njega, evo ti link http://de.youtube.com/watch?v=hEZJFR9px ... re=related


Jel to ponos za jednu dr¾avu ????????????
mrki,jednostavno nisi u toku,pa ti i ne zamjeram.

kao prvo,ta pjesma mu je montirana. i covjek je to izjavio i ogradio se od nje. trebao je biti gost nedjeljom u 2 kod stankovica,jednostavno je odbio gostovati jer je izjavio da mu je ta pjesma montirana i da on to nikad nije otpjevao. ima video tog te pjesme koju je on kao "pjevao," i gledao sam taj MONTIRANI simak na kojem niti jednom nije prikazan thompson,nego se samo u daljini vidi bina i neka bljestava svjetla. prvo se uputi u tematiku pa onda komentiraj. a reci mi koju to ustasku pjesmu thompson jos osim te montirane ima.

ja uopce nisam neki thompsonov fanatik,ali volim poslusati njegove pjesme i stvarno ima lijepih pjesama,a niti u jednoj nisam cuo da vrijedja nekoga. ti mi navedi u kojoj to on vrijedja nekog. u sarajevu mu zabranili koncert. pa neka navedu gdje to on vrijedja ili zidove ili bosnjake,pa cak i srbe. NI U JEDNOJ! nemojte biti nerealni i neobjektivni.

dadooo_23
Ucesnik diskusija
Ucesnik diskusija
Postovi: 299
Pridružen/a: 20 Feb 2009 17:46

Re: Marko Perkovic Thompson, bojkot ili ne?

#35 Post Postao/la dadooo_23 »

vidovita_dzemila je napisao/la:jao dado jesi ti postao agresivan nekakav. smeta ti šta se piše ovdje, smeta tema službeni jezici, smeta šta se piše na temi televizija, smeta ovo smeta ono, i ko zna šta će ti još smetati. hoće li se ikad desiti da ti nekog hrvata ili nešto hrvatsko, vezano za hrvatsku pokudiš? pa ne može biti da sve kod hrvata valja, a kod bosanaca ne valja. vidiš kako mi kudimo prvo nas, pa onda druge
bve

ja agresivan? zasto? samo zato sto argumentirano raspravljam i branim svoje stavove? da li te ja osobno igdje vrijedjam? nemoj tako,nisi fer.

ajde i ti mi navedi u kojoj to pjesmi (osim montirane mu jasenovac i gradiska stara) on vrijedja ikoga (srbe,zidozidove,bosnjake,svedjane,spanjolce,ma ikoga. jesi li uopce poslusala neke njegove balade? nisi vjerovatno.
ti bi trebala pljuvati po hrvatima,a ja bi trebao potvrdno klimati glavom. gdje to ja blatim bosnjake ili ikoga?

Avatar
mrki62
Specijalni status V.I.P
Specijalni status V.I.P
Postovi: 6413
Pridružen/a: 02 Apr 2006 02:00
Lokacija: sLOVEnija

Re: Marko Perkovic Thompson, bojkot ili ne?

#36 Post Postao/la mrki62 »

GRGA je napisao/la: Svašta,onda sam i ja fašista...po tom pa neka sam...pozravljalo se tako u ratno doba pa što sad?? Ako voliš domovinu moraš bit bar umjeren nacionalista,takav je cijeli svijet..al ovo RASISTA je smiješno
[icon_wave.gif]
Grga, mogu ja tebi o Hrvatskom domoljublju danima al nacionalizam nema ništa sa domoljubljem i patriotizmom , jer jedno je brinuti o državi a drugo o samo jednoj i jedinoj naciji, u tom on i vjeru svojataebljava veliki krst na koncertima, okuplja crnokošuljaše oko sebe i omladinu sa prepoznatljivim U na kapama.
Malo si stariji i vjerovatno ti je poznata njegova prva pjesma Čavoglave koja je imala svoju poruku 1993 a sad je to sve prevaziđeno , nema više rata i suludo je biti fasciniran takvim načinom obilježavanja muzike.
Sjeti se Mate ( Miše ) Kovača, kad su ga izjednačavali ustaštvom , već u vrijeme 70 - ih i 80 - ih godina ,................... i ako bi ko mogao biti takav kao Marko , onda bi bio Kovač al Kovač se strogo ograđuje od toga, jer to izuzetno šteti DRŽAVI.
Puca meni qu*ac za tobom i zamnom al mislite malo o državi a ne samo o sebi i svojim prohtjevima [muzikafo1.gif]
Ti si kao najudaljenija zvijezda do koje je najteže doći, ali baš zbog toga je najudaljenija zvijezda najljepša i najsjajnija!

slika

slika

dadooo_23
Ucesnik diskusija
Ucesnik diskusija
Postovi: 299
Pridružen/a: 20 Feb 2009 17:46

Re: Marko Perkovic Thompson, bojkot ili ne?

#37 Post Postao/la dadooo_23 »

vidovita_dzemila je napisao/la:
GRGA je napisao/la:
venecija je napisao/la:u Bosnu nece zasigurno-mada kao svaki patriota voli svoju zemlju...mada to pokazuje kao nacionalista alo ono bas.. [bihbq3.gif]
malo je žešči,al nije toliko crn koliko ga žele tu u HR prikazat crnog,uglavnom komunisti i ostali izgubljeni...

nije toliko problem thompson i njegove pjesme već je problem što prikuplja smeće na koncerte.

a bit će mu uskoro koncert u Stocu. što kaže jedan forumaš svugdje mu zabranili pa mu jedino Stolac preostaje
ja postao agresivan? vidi sta ti pises. po tebi ispada da thompson okuplja samo smece na koncerte. onda su u srednjoj bosni svi ljudi smece. kada je bio koncert thompsonov u dvorani u novom travniku,masa ljudi isla iz viteza,busovace i jos okolnih gradova. znam pola tih ljudi,i ni za jednog necu reci da je smece jer nije. ima i smeca,ali ne mozes reci da su svi smece.

Avatar
mrki62
Specijalni status V.I.P
Specijalni status V.I.P
Postovi: 6413
Pridružen/a: 02 Apr 2006 02:00
Lokacija: sLOVEnija

Re: Re:

#38 Post Postao/la mrki62 »

dadooo_23 je napisao/la:
mrki,jednostavno nisi u toku,pa ti i ne zamjeram.

kao prvo,ta pjesma mu je montirana. i covjek je to izjavio i ogradio se od nje. trebao je biti gost nedjeljom u 2 kod stankovica,jednostavno je odbio gostovati jer je izjavio da mu je ta pjesma montirana i da on to nikad nije otpjevao. ima video tog te pjesme koju je on kao "pjevao," i gledao sam taj MONTIRANI simak na kojem niti jednom nije prikazan thompson,nego se samo u daljini vidi bina i neka bljestava svjetla. prvo se uputi u tematiku pa onda komentiraj. a reci mi koju to ustasku pjesmu thompson jos osim te montirane ima.

ja uopce nisam neki thompsonov fanatik,ali volim poslusati njegove pjesme i stvarno ima lijepih pjesama,a niti u jednoj nisam cuo da vrijedja nekoga. ti mi navedi u kojoj to on vrijedja nekog. u sarajevu mu zabranili koncert. pa neka navedu gdje to on vrijedja ili zidove ili bosnjake,pa cak i srbe. NI U JEDNOJ! nemojte biti nerealni i neobjektivni.
Nemoj molimte meni o neinformiranosti , nemoj meni koji pratim već dobrih 30 godina zbivanja na muzičkoj sceni , nemoj meni o njemu , jer pjesme su mu jedno a karakter drugo.
Pjesme domoljubne su mu ok al njegovo ponašanje na sceni je mimo svakog kodeksa etike .
Zašto su mu čak i u Hrvatskoj zabranjeni koncerti , zašto po EU ?
Pitaš li se kad ?
Ti si kao najudaljenija zvijezda do koje je najteže doći, ali baš zbog toga je najudaljenija zvijezda najljepša i najsjajnija!

slika

slika

dadooo_23
Ucesnik diskusija
Ucesnik diskusija
Postovi: 299
Pridružen/a: 20 Feb 2009 17:46

Re: Marko Perkovic Thompson, bojkot ili ne?

#40 Post Postao/la dadooo_23 »

mrki62 je napisao/la:
GRGA je napisao/la: Svašta,onda sam i ja fašista...po tom pa neka sam...pozravljalo se tako u ratno doba pa što sad?? Ako voliš domovinu moraš bit bar umjeren nacionalista,takav je cijeli svijet..al ovo RASISTA je smiješno
[icon_wave.gif]
Grga, mogu ja tebi o Hrvatskom domoljublju danima al nacionalizam nema ništa sa domoljubljem i patriotizmom , jer jedno je brinuti o državi a drugo o samo jednoj i jedinoj naciji, u tom on i vjeru svojataebljava veliki krst na koncertima, okuplja crnokošuljaše oko sebe i omladinu sa prepoznatljivim U na kapama.
Malo si stariji i vjerovatno ti je poznata njegova prva pjesma Čavoglave koja je imala svoju poruku 1993 a sad je to sve prevaziđeno , nema više rata i suludo je biti fasciniran takvim načinom obilježavanja muzike.
Sjeti se Mate ( Miše ) Kovača, kad su ga izjednačavali ustaštvom , već u vrijeme 70 - ih i 80 - ih godina ,................... i ako bi ko mogao biti takav kao Marko , onda bi bio Kovač al Kovač se strogo ograđuje od toga, jer to izuzetno šteti DRŽAVI.
Puca meni qu*ac za tobom i zamnom al mislite malo o državi a ne samo o sebi i svojim prohtjevima [muzikafo1.gif]
pa mrki zasto nisi objektivan? kako mozes reci on okuplja crnokosuljase. je li on to negdje okacio transparent sa natpisom "na moj koncert su dobrodosli samo crnokosuljasi?"
pa ja mogu obuci crnu kosulju i otici na koncert dine merlina,i nitko mi ne moze to zabraniti. to sto se ta omladina uzivjela u to,nije on kriv. on je jedini pjevac koji je svoje pjesme bazirao na domojublje a ne na fasizam,a posto takva omladina nema kome drugome ici (npr,nekome tko stvarno pjeva fasisticke pjesme,onda dodju tu)

Avatar
mrki62
Specijalni status V.I.P
Specijalni status V.I.P
Postovi: 6413
Pridružen/a: 02 Apr 2006 02:00
Lokacija: sLOVEnija

Re: Marko Perkovic Thompson, bojkot ili ne?

#43 Post Postao/la mrki62 »

slika


slika

slika
Zadnju sliku imaš na linku OVDJE
Ti si kao najudaljenija zvijezda do koje je najteže doći, ali baš zbog toga je najudaljenija zvijezda najljepša i najsjajnija!

slika

slika

dadooo_23
Ucesnik diskusija
Ucesnik diskusija
Postovi: 299
Pridružen/a: 20 Feb 2009 17:46

Re: Re:

#44 Post Postao/la dadooo_23 »

mrki62 je napisao/la:
dadooo_23 je napisao/la:
mrki,jednostavno nisi u toku,pa ti i ne zamjeram.

kao prvo,ta pjesma mu je montirana. i covjek je to izjavio i ogradio se od nje. trebao je biti gost nedjeljom u 2 kod stankovica,jednostavno je odbio gostovati jer je izjavio da mu je ta pjesma montirana i da on to nikad nije otpjevao. ima video tog te pjesme koju je on kao "pjevao," i gledao sam taj MONTIRANI simak na kojem niti jednom nije prikazan thompson,nego se samo u daljini vidi bina i neka bljestava svjetla. prvo se uputi u tematiku pa onda komentiraj. a reci mi koju to ustasku pjesmu thompson jos osim te montirane ima.

ja uopce nisam neki thompsonov fanatik,ali volim poslusati njegove pjesme i stvarno ima lijepih pjesama,a niti u jednoj nisam cuo da vrijedja nekoga. ti mi navedi u kojoj to on vrijedja nekog. u sarajevu mu zabranili koncert. pa neka navedu gdje to on vrijedja ili zidove ili bosnjake,pa cak i srbe. NI U JEDNOJ! nemojte biti nerealni i neobjektivni.
Nemoj molimte meni o neinformiranosti , nemoj meni koji pratim već dobrih 30 godina zbivanja na muzičkoj sceni , nemoj meni o njemu , jer pjesme su mu jedno a karakter drugo.
Pjesme domoljubne su mu ok al njegovo ponašanje na sceni je mimo svakog kodeksa etike .
Zašto su mu čak i u Hrvatskoj zabranjeni koncerti , zašto po EU ?
Pitaš li se kad ?
zato sto su to mahom supci (a usput i stare komunjare koje jos misle da je drug tito ziv,ja nemam nista protiv komunista,ali tako se ponasaju) koji bi i mamu prodali samo da se uvuku u guzicu europejcima koji su nasli ucjenjivati hrvatsku kako god umiju. sami su proglasili thompsona kao ustasu i okacili mu to zvono,pa su europejci odjednom nasli i preko thompsona ucjenjivati hrvate za ulazak u EU! vjerujem ja da ti pratis glazbenu scenu,ali pratim je i ja. a o thompsonu vjeruj mi da nisi objektivan. poslusaj malo (barem na silu) njegove pjesme,i vidi vrijedja li ikoga. a neke ce ti se i svidjeti. [icon_wave.gif]

dadooo_23
Ucesnik diskusija
Ucesnik diskusija
Postovi: 299
Pridružen/a: 20 Feb 2009 17:46

Re: Marko Perkovic Thompson, bojkot ili ne?

#45 Post Postao/la dadooo_23 »

mrki62 je napisao/la:slika


slika

slika
Zadnju sliku imaš na linku OVDJE
sta je lose u prve dvije slike? pjeva pjesmu koja je bazirana na povijesnoj tematici i mac je simbol krvave proslosti hrvata i raznih borbi za opstanak. mislim na davniju proslost. ova dole mala slika sa slovom U,nema nikakve veze sa thompsonom. da mu slucajno nije na prsima na majici? ne kontam.

Odgovori