Marko Perkovic Thompson, bojkot ili ne?

Sve o muzici, domaæoj i stranoj, pjevaèima, bendovima itd.
Poruka
Autor/ica
Avatar
mrki62
Specijalni status V.I.P
Specijalni status V.I.P
Postovi: 6413
Pridružen/a: 02 Apr 2006 02:00
Lokacija: sLOVEnija

Re: Marko Perkovic Thompson, bojkot ili ne?

#46 Post Postao/la mrki62 »

dadooo_23 je napisao/la:
pa mrki zasto nisi objektivan? kako mozes reci on okuplja crnokosuljase. je li on to negdje okacio transparent sa natpisom "na moj koncert su dobrodosli samo crnokosuljasi?"
pa ja mogu obuci crnu kosulju i otici na koncert dine merlina,i nitko mi ne moze to zabraniti. to sto se ta omladina uzivjela u to,nije on kriv. on je jedini pjevac koji je svoje pjesme bazirao na domojublje a ne na fasizam,a posto takva omladina nema kome drugome ici (npr,nekome tko stvarno pjeva fasisticke pjesme,onda dodju tu)
Nije mi jasno koji ti je qu*ac i kako ti može biti jedan čovjek ispred države i nacije !
Jel ti poznato da je Marko bio javno pozivan da se distancira od ovakvih ?

slika
Ti si kao najudaljenija zvijezda do koje je najteže doći, ali baš zbog toga je najudaljenija zvijezda najljepša i najsjajnija!

slika

slika

dadooo_23
Ucesnik diskusija
Ucesnik diskusija
Postovi: 299
Pridružen/a: 20 Feb 2009 17:46

Re: Marko Perkovic Thompson, bojkot ili ne?

#48 Post Postao/la dadooo_23 »

vidovita_dzemila je napisao/la:
je li on to negdje okacio transparent sa natpisom "na moj koncert su dobrodosli samo crnokosuljasi?"
pa ja mogu obuci crnu kosulju i otici na koncert dine merlina,i nitko mi ne moze to zabraniti. to sto se ta omladina uzivjela u to,nije on kriv. on je jedini pjevac koji je svoje pjesme bazirao na domojublje a ne na fasizam,a posto takva omladina nema kome drugome ici (npr,nekome tko stvarno pjeva fasisticke pjesme,onda dodju tu)
upravo o tome pričam. je li ikad thompson rekao da to nije u redu i da ne podržava takvo nešto?

normalno da nije

samo se pokušao izvući za onu pjesmu jer mu je gorilo pod guzicom
covjek ih nije ni pozvao,a nece ih ni tjerati vjeruj mi. nije budala da tjera ljude koji mu dolaze i pune djep. pa vidovita,ti znas da si i ti meni draga,ali ovaj ti je argument bio smijesan. ja vjeruj mi nikoga ne bi tjerao sa svojih koncerta,a da ih i tjera ne bi ih mogao otjerati.
drugo,kazes nije ni bitno je li mu ona pjesma montirana ili ne. pa kako nece biti bitno,naravno da je bitno,i to vrlo bitno. on se zestoko ogradio od toga,i to je vrlo vazna cinjenica. da tebi urade neku slicnu montazu,bilo bi ti vrlo bitno.
kazes ja se bunim na svakoj temi. bunim se,bunim se na nepravdu,i nikad necu sutjeti. kad bi svi tako sutjeli,hegemonija bi se vrlo lako ostvarila. i ti si meni draga,ali ja cu uvijek braniti svoje argumente i uvjerenja,svidjalo ti se to ili ne. [icon_wave.gif]

dadooo_23
Ucesnik diskusija
Ucesnik diskusija
Postovi: 299
Pridružen/a: 20 Feb 2009 17:46

Re: Marko Perkovic Thompson, bojkot ili ne?

#49 Post Postao/la dadooo_23 »

mrki62 je napisao/la:
dadooo_23 je napisao/la:
pa mrki zasto nisi objektivan? kako mozes reci on okuplja crnokosuljase. je li on to negdje okacio transparent sa natpisom "na moj koncert su dobrodosli samo crnokosuljasi?"
pa ja mogu obuci crnu kosulju i otici na koncert dine merlina,i nitko mi ne moze to zabraniti. to sto se ta omladina uzivjela u to,nije on kriv. on je jedini pjevac koji je svoje pjesme bazirao na domojublje a ne na fasizam,a posto takva omladina nema kome drugome ici (npr,nekome tko stvarno pjeva fasisticke pjesme,onda dodju tu)
Nije mi jasno koji ti je qu*ac i kako ti može biti jedan čovjek ispred države i nacije !
Jel ti poznato da je Marko bio javno pozivan da se distancira od ovakvih ?

slika
sta sad thompson moze ovoj curi? ja samo ne znam zasto se ona obukla ovako i zasto je dosla na njegov koncert,jer ona nema sta traziti na njegovom koncertu,jer on ni u jednoj pjesmi ne spominje ni ustase,ni antu pavelica ni ne znam ti koga. da se obukla u kralja dmitra zvonimira razumio bi,ali sta joj ovo mackarenje znaci? ja mislim da ni thompsonu nije to jasno kao ni meni. a to sto ti postavljas sad slike koje nemaju veze s njim,sta ti ja tu mogu. pa ja prvi ne bi otisao na njegov koncert da je on povezan s ustastvom i da pjeva o tome. eto,ja prvi nikad ne bi otisao.

i on meni uopce nije ispred drzave i nacije,ali ne volim kad se neosnovano blati nekoga. pa taman to bio srbin,bosnjak,indijac,japanac. razumijes? [wink.gif]

najgore je kad se covjeku natovari rulja na ledja ni krivom ni duznom

dadooo_23
Ucesnik diskusija
Ucesnik diskusija
Postovi: 299
Pridružen/a: 20 Feb 2009 17:46

Re: Marko Perkovic Thompson, bojkot ili ne?

#50 Post Postao/la dadooo_23 »

mrki62 je napisao/la:
dadooo_23 je napisao/la:
pa mrki zasto nisi objektivan? kako mozes reci on okuplja crnokosuljase. je li on to negdje okacio transparent sa natpisom "na moj koncert su dobrodosli samo crnokosuljasi?"
pa ja mogu obuci crnu kosulju i otici na koncert dine merlina,i nitko mi ne moze to zabraniti. to sto se ta omladina uzivjela u to,nije on kriv. on je jedini pjevac koji je svoje pjesme bazirao na domojublje a ne na fasizam,a posto takva omladina nema kome drugome ici (npr,nekome tko stvarno pjeva fasisticke pjesme,onda dodju tu)
Nije mi jasno koji ti je qu*ac i kako ti može biti jedan čovjek ispred države i nacije !
Jel ti poznato da je Marko bio javno pozivan da se distancira od ovakvih ?

slika
ja stvarno ne znam kakve veze ova cura ima sa thompsonom veze [wow.gif]
da je nije povalio,sta? [laugh.gif]

dadooo_23
Ucesnik diskusija
Ucesnik diskusija
Postovi: 299
Pridružen/a: 20 Feb 2009 17:46

Re: Marko Perkovic Thompson, bojkot ili ne?

#53 Post Postao/la dadooo_23 »

Mic_Sokoli je napisao/la:Ne znam ko je Thompson.

Al vam pratim diskusiju i mogu reci da vas ovaj dado polomi :lol: :lol:
jebiga stari,to ti je kad netko ulazi u raspravu bez stvarnih,istinitih argumenata.
ne mozes blatiti nekoga samo na osnovi,rekla kazala.
ja kazem svakome tko mrzi thompsona i tko ga blati samo jedno - "NEKA PRVO PRESLUSAJU SVE NJEGOVE PJESME OSIM OVIH MONTIRANIH I NEKA ONDA VIDE DA GRIJESE!"

dadooo_23
Ucesnik diskusija
Ucesnik diskusija
Postovi: 299
Pridružen/a: 20 Feb 2009 17:46

Re: Marko Perkovic Thompson, bojkot ili ne?

#54 Post Postao/la dadooo_23 »

vidovita_dzemila je napisao/la:
dadooo_23 je napisao/la: covjek ih nije ni pozvao,a nece ih ni tjerati vjeruj mi. nije budala da tjera ljude koji mu dolaze i pune djep.
da, sve se vrti oko para
para vrti tamo gdje burgija ne može
ali ovaj ti je argument bio smijesan.
meni nije
ja vjeruj mi nikoga ne bi tjerao sa svojih koncerta,
ja bih. zapravo ne bih nikad pjevala pjesme koje skupljaju ološ
ne bih sebi nikad dozvolila da moje pjesme budu razlog onakvih poklika mržnje
a da ih i tjera ne bi ih mogao otjerati.
bi bi. da je se jasno i glasno izjašnjavao o tome kako ne podržava to što se dešava na njegovim koncertima ne bi bio omiljeni među fašistama.
drugo,kazes nije ni bitno je li mu ona pjesma montirana ili ne. pa kako nece biti bitno,naravno da je bitno,i to vrlo bitno.
po meni nije bitno jer i bez te pjesme postoji dovoljno razloga da bude na glasu...ovakvom kakvom jeste
on se zestoko ogradio od toga,i to je vrlo vazna cinjenica. da tebi urade neku slicnu montazu,bilo bi ti vrlo bitno.
pa ogradio se jer nije glup. i ovako mu zabranjuju koncerte širom europe još ga prihvataju australija i kanada...hm dijasporci dijasporci...
kazes ja se bunim na svakoj temi. bunim se,bunim se na nepravdu,i nikad necu sutjeti. kad bi svi tako sutjeli,hegemonija bi se vrlo lako ostvarila. i ti si meni draga,ali ja cu uvijek braniti svoje argumente i uvjerenja,svidjalo ti se to ili ne. [icon_wave.gif]
bujrum

i ne pokušavam ti zabraniti već sam samo primjetila da si prije dok si živio u irskoj bio nekako veseliji i pisao si na raznim temama
hehe ovako vidovita.
prvo,ne prihvacaju njega samo dijasporci,nego i obicni hrvatski puk i u hrvatskoj i u BIH! vjeruj mi da je tako. znam pousdano da ga obozava vise od pola hrvata. ako ga ne slusa aktivno,slusa ga ono pasivno. to sve govori. u srednjoj bosni sigurno ga slusa vise od 80% hrvata. vec sam rekao tko ga ne voli i zna se zasto ga ne vole,to je cista politika i ganjanje koristi.
dalje. sta se to lose DESAVA na njegovim koncertima? slobodno reci. znas sta se lose desava na njegovim koncertima. odgovor je "NISTA!" ajde ti malo pogledaj sta se desava lose na koncertima recimo metallice (koju ja volim poslusati). pa ljudi (ako se tako uopce mogu nazvati) pale vatru i urlajuci skacu i luduju oko vatre koja je zapaljena u sredini i uz potoke alkohola i hasisa uzivaju u njihovom omiljenom bendu. mozda bi se ti "humanisti" sa zapadne polulopte trebali malo pozabaviti ciscenjem svoga dvorista prvenstveno pa onda naseg.
trece,ja sam naprotiv bas sretniji ovdje nego u irskoj,samo ti se cini da nisam... [wink.gif]
cetvrto,ajde navedi mi te razloge koje kazes zbog kojih bi se on trebao bojkotirati osim te montirane pjesme. hajde slobodno. ja cekam.

P.S.
ja sam bas mislio za odredjene osobe sa ovog foruma da su protiv nacionalizma i patriotizma,ali izgleda da konstantnim prikazivanjem drugog naroda u losem svjetlu i blacenjem konstantnim sami sebi skacu u usta. a bas mi je zao zbog toga. a vi koji me ovdje smatrate naconalistom nigdje na forumu necete naci da napadam neki drugi narod,i da mu osporavam nesto. samo argumentirano branim svoje! [icon_wave.gif]
Zadnja izmjena: dadooo_23, dana/u 02 Mar 2009 19:52, ukupno mijenjano 1 put.

Avatar
JAS
Zvijezda na usponu
Zvijezda na usponu
Postovi: 1183
Pridružen/a: 07 Okt 2008 02:00
Lokacija: Macedonia

Re: Marko Perkovic Thompson, bojkot ili ne?

#57 Post Postao/la JAS »

Meni je odvratno to nacionalisticko ponasanje i opevavanje nacionalizma.....Mozda ima i po koju lepu pesmu, al nazalost(po meni) ove druge ga rezile i deluje odvratno....
Ja ga licno ne podnosim!!!!

dadooo_23
Ucesnik diskusija
Ucesnik diskusija
Postovi: 299
Pridružen/a: 20 Feb 2009 17:46

Re: Marko Perkovic Thompson, bojkot ili ne?

#59 Post Postao/la dadooo_23 »

vidovita_dzemila je napisao/la:ti uvijek dado jedno te isto. da su pjesme ne znam kakave ako ih narod neće slušati ne smetaju. ali je problem thompsonova publika. ali normalno ne sva publika već onaj dio...znaš koji.

znam ja da ima lijepih pjesama i Å¡ta sad. nisam protiv njega samo zato Å¡to je hrvat i bila sam jednom otvorila temu

thompson,merlin,čorba-trio fantastikus jer ne podržavam te što miješaju vjeru, patriotizam,nacionalizam u muziku.

to mi je bezveze


a da mic zna ko je thompson kako bi te osuo linkovima ilahija [Happy.gif]
slusaj ti mene vidovita! KAD THOMPSON BUDE U SVOJIM PJESMAMA SPOMINJAO U LOSEM KONTEKSTU ZIDOVE,SRBE,BOSNJAKE ILI BILO KOGA DRUGOGA (navodim ove narode zato sto se oni non stop bune protiv njega i prozivaju ga i zabranjuju) ,ONDA SE JAVI I OSPORAVAJ GA!
JA DA SAM IKAD CUO DA VRIJEDJA NEKOGA U SVOJIM PJESMAMA JA BIH MU OKRENUO LEDJA I NIKAD GA VISE NE BI SLUSAO.
to sto mijesa vjeru i patriotizam u svoje pjesme nije lose sve dok nikoga ne vrijedja,samo velica svoje i voli svoje.
ja mislim da vise nemamo sta raspravljati na ovoj temi jer ste neargumentirano i neosnovano usli na temu i posli vrijedjati covjeka neosnovano i bez razloga.
ni ja se ne slazem sa ikonografijom na njegovim koncertima,ali to ce se tesko iskorjeniti. on jednostavno nit moze filtrirati svoju publiku.

Avatar
JAS
Zvijezda na usponu
Zvijezda na usponu
Postovi: 1183
Pridružen/a: 07 Okt 2008 02:00
Lokacija: Macedonia

Re: Marko Perkovic Thompson, bojkot ili ne?

#60 Post Postao/la JAS »

papaya je napisao/la:Znas sta JAs, moz da ima 100 lijepih a jednu fashisticku, pa ne bih poslusala tih 100 lijepih NIKAD.

Tip se, da prostis, usro, mora da se opravdava. Umjesto da se ide u naprijed, pogotovo omladina da se uputi u bolju buducnost, vracaju u crnu istoriju...
Nije fino, al opet, kako ko voli



Ma bre upravo to i kazem.....meni je odvratan....to je odvratno sto on radi....

Odgovori