Marko Perkovic Thompson, bojkot ili ne?

Sve o muzici, domaæoj i stranoj, pjevaèima, bendovima itd.
Poruka
Autor/ica
Avatar
srebrni
Zvijezda foruma
Zvijezda foruma
Postovi: 2757
Pridružen/a: 27 Dec 2008 22:57

Re: Marko Perkovic Thompson, bojkot ili ne?

#94 Post Postao/la srebrni »

ako ga bojkotuju neka mjesta u hrvatskoj da li bih ga ja trebao slusati???

nizasto na svijetu...ovo se odnosi i na jedan broj pjevaca tipa tompson, a i onih koji su pokazali svoje lice u teskim trenutcima na prostorima bivse juge
moj rodni grad Sarajevo volim kao samoga sebe....
nazalost ima ljudi koji ga isto tako ne vole....
ali nisu oni krivi sto im Bog nije dao dusu

Avatar
mrki62
Specijalni status V.I.P
Specijalni status V.I.P
Postovi: 6413
Pridružen/a: 02 Apr 2006 02:00
Lokacija: sLOVEnija

Re: Marko Perkovic Thompson, bojkot ili ne?

#95 Post Postao/la mrki62 »

vidovita_dzemila je napisao/la:ja samo znam mrki da ovdje u mostaru i stocu-u dva podjeljena grada kad hrvati hoće da isprovociraju muslimane na utakmicama UVIJEK puštaju thompsona i to prva pjesma je "herceg-bosno srce ponosno" pa onda ostale. što ti kažeš što ne puste dragojevića

drugi primjer kad smo zaratili sa srbima hrvati iz mog rodnog mjesta su pobjegli u dalmaciju a srbi došli nakon toga. dan nakon što je otišao komšija zove tatu i moli ga da mu iz kuće spasi video rekorder i kasetofon. mi smo se čudili zašto to, zašto ne TV ili neke vrednije stvari kad i u videu i u kasetofonu kasete od thompsona. zašto se bojao da srbi to nađu? poslije kad su došli hrvati na vlast taj isti čovjek je bio među najgora tri u cijeloj opštini i tukao je sve moje rođake. jedan rođak je svjedočio u hagu protiv njega

treći primjer je na tatinom poslu. hrvatska firma na muslimanskom dijelu mostara. 96 kad je prestao rat zaposlili se svi muslimani. 6 ih bilo. danas su tu moj tata i poslovođa, a hrvata je 8. sve muslimane otpustili a poslovođu skinuli i prebaciće ga u podružnicu u konjic. novi poslovođa hrvat normalno i sad tati i ovom bivšem poslovođi namjerno puštaju thompsona i radio međugorje. tata nekad prebaci na radio stari grad a oni vrate

samo navodim primjere jer svi zadojeni hrvati obožavaju thompsona i to je tako. tu nema priče.
Mnoge stvari su meni jasne i jasno mi je o čemu ti pišeš al ni sam Thompson nije svjestan šta govori , evo dokaz :

MARKO PERKOVIĆ THOMPSON, u ekskluzivnom razgovoru za Glas Slavonije, napokon je otkrio misteriju koja ga prati u hrvatskom medijskom prostoru. Naime, kako kaže, na njegove koncerte ustaške uniforme kao i ustaške pozdrave namjerno rade novinari kako bi imali o čemu pisati.

Ima puno novinara...

"Ima puno novinara koji provociraju publiku i rade nam nered. Čak se usuđuju tvrditi da publiku nacistički pozdravljamo na koncertima. A mi čak imamo fotografiju jedne novinarke kako nacistički pozdravlja i time provocira publiku. Na koncertu u Čavoglavama jedan novinar i jedan fotoreporter namjerno su se namještali tamo gdje ima najviše ljudi, jedan je stavljao ustašku kapu, a drugi ga je slikao. Određeni nam mediji doista rade namjerno neke spletke", kaže Thompson i dodaje kako mu mediji namjerno smanjuju broj posjetitelja na koncertima dok mu HTV namjerno pušta montiranu snimku "koja nije primjerena", prikazujući je kao njegovu.

Bilo je dogovoreno

U razgovoru je Thompson objasnio kako u budućnosti na njegove koncerte ne smiju dolaziti pojedini novinari jer mu, kako kaže, podvaljuju. Kao primjer spomenuo je koncert na Stradunu, budući da su novinari napisali da je bilo manje ljudi nego što ih je tamo zaista bilo.

"Novinari nam napišu da je bilo samo tri tisuće ljudi, te da sam ja potjerao djecu sa Straduna, gdje je kao trebao doći Sveti Nikola. Nevjerojatno! Svi se potom čude otkud to, jer je već ranije dogovoreno da djeca dobivaju poklone u školi, a ne na Stradunu", kaže pjevač o slučaju Sv. Nikole, a što se primjerice nikako ne poklapa s izjavama očevidaca tog dana, a o čemu je pisao i Index.hr. Naime, program Svetog Nikole održava se na Stradunu već gotovo petnaest godina, a kako je izjavila voditeljica Društva Naša djeca, tek su na licu mjesta saznali da ove godine neće biti programa.

Ne vidi, al' čuje

No, zanimljivo je kako Thompson kaže da nikada nije vidio ustaške simbole na svojim koncertima te da ga pojedinci iz publike pozdravljaju s uzdignutom desnicom.

"Ne znam, zbilja to nisam vidio. Možda ih je netko poslao da stave te kape, možda time žele odaslati nekakvu poruku? Možda i ne znaju uopće zašto to stavljaju?", pita se vječno nevini Thompson u razgovoru za Glas Slavonije.


Link http://www.index.hr/vijesti/clanak/thom ... 13419.aspx
Ti si kao najudaljenija zvijezda do koje je najteže doći, ali baš zbog toga je najudaljenija zvijezda najljepša i najsjajnija!

slika

slika

Avatar
mickey
Svakodnevni prolaznik
Svakodnevni prolaznik
Postovi: 615
Pridružen/a: 26 Mar 2008 02:00
Lokacija: Afghanistan

Re: Marko Perkovic Thompson, bojkot ili ne?

#96 Post Postao/la mickey »

izbjegavat ko kugu, nacionalist kojemu mržnja i predrasude poziraju kao patriotizam.

dadooo_23
Ucesnik diskusija
Ucesnik diskusija
Postovi: 299
Pridružen/a: 20 Feb 2009 17:46

Re: Marko Perkovic Thompson, bojkot ili ne?

#98 Post Postao/la dadooo_23 »

vidovita_dzemila je napisao/la:ja samo znam mrki da ovdje u mostaru i stocu-u dva podjeljena grada kad hrvati hoće da isprovociraju muslimane na utakmicama UVIJEK puštaju thompsona i to prva pjesma je "herceg-bosno srce ponosno" pa onda ostale. što ti kažeš što ne puste dragojevića

drugi primjer kad smo zaratili sa srbima hrvati iz mog rodnog mjesta su pobjegli u dalmaciju a srbi došli nakon toga. dan nakon što je otišao komšija zove tatu i moli ga da mu iz kuće spasi video rekorder i kasetofon. mi smo se čudili zašto to, zašto ne TV ili neke vrednije stvari kad i u videu i u kasetofonu kasete od thompsona. zašto se bojao da srbi to nađu? poslije kad su došli hrvati na vlast taj isti čovjek je bio među najgora tri u cijeloj opštini i tukao je sve moje rođake. jedan rođak je svjedočio u hagu protiv njega

treći primjer je na tatinom poslu. hrvatska firma na muslimanskom dijelu mostara. 96 kad je prestao rat zaposlili se svi muslimani. 6 ih bilo. danas su tu moj tata i poslovođa, a hrvata je 8. sve muslimane otpustili a poslovođu skinuli i prebaciće ga u podružnicu u konjic. novi poslovođa hrvat normalno i sad tati i ovom bivšem poslovođi namjerno puštaju thompsona i radio međugorje. tata nekad prebaci na radio stari grad a oni vrate

samo navodim primjere jer svi zadojeni hrvati obožavaju thompsona i to je tako. tu nema priče.
ma ja,marko perkovic thompson je izravno kriv za te slucajeve. eeee dzemila,dzemila... i sad bih ja trebao nabrajati sve slucajeve netrpeljivosti bosnjaka prema hrvatima od kojih sam i mnoge osobno dozivio,i povezivati to sa nekim desetim. TEBI SE CUDIM! STVARNO TI SE CUDIM! a je li thompson u svojim pjesmama vrijedja bosnjake mozda,pa taj hrvat pusta njegove pjesme tim muslimanima bosnjacima s posla ili sta...? E SAD SI ME STVARNO IZNENADILA!

dadooo_23
Ucesnik diskusija
Ucesnik diskusija
Postovi: 299
Pridružen/a: 20 Feb 2009 17:46

Re: Marko Perkovic Thompson, bojkot ili ne?

#100 Post Postao/la dadooo_23 »

ova slika thompsona sa ovom dvojicom mladica mi ne govori nista drugo sem da su se ova dvojica mladica pomalo smijesno smijesno obukla,zamolili thompsona da se uslikaju s njim i to je to,a thompson tu izgleda kao i obicno,normalno obucen,uredan,nasmijan...
a te dole slike sto si skinuo s interneta mi ne govore BAS NISTA! i nemaju nikakve veze sa thompsonom. kad se budu nalazile te ikonografije na njemu,raspravljat cemo. mrki,ti sam kao ni drugi uopce ne znate sta hocete dokazati,jer to uopce ne mozete... samo imate odredjenu mrznju prema jednoj osobi,i zao mi je vas jer vas sigurno mrznja izjeda i opterecuje. [wink.gif]
da taj covjek ikoga vrijedja sa jasnom namjerom,da proziva nekoga,da mrzi tvoju sloveniju u kojoj se nalazis,da proziva tebe kao bosnjaka,da ima nesto protiv tvoje vjere,ma da imas i jedan razlog napadati ga,ja bi te razumio... ovako te zaista ne razumijem.
kaze vidovita,smeta mi sto mijesa vjeru u svoje pjesme. on iskazuje ljubav prema svojoj vjeri i naciji kroz pjesme,a vrijedja li ista tvoje kroz te pjesme vidovita? odgovori mi. sta te on to vrijedja? citiraj ga gdje te vrijedja,ili kroz pjesme,ili kroz medije. slobodno navedi.
mozes samo navesti neke clanke tamo podvaljene i nista drugo. stvarno vas zalim.
crnu kosulju u kuci imamo i ti i ja zasigurno. thompson je u ratu bio regularan vojnik,obicni borac koji je bio izuzetno hrabar i casno i posteno branio svoju zemlju od podivljalih napadaca. u ratu su mnogi vojnici sa sve tri strane radili zlocine,a on ih nije radio i to sve govori o njemu. da je on neka ustasa kako ga tu prikazivate sigurno bi imao i nekih repova iza sebe u svom zivotu. ista stvar je i s generalom gotovinom. hoce jednog normalnog covjeka prikazati u jednom drugom laznom svjetlu. i dobro to polazi za rukom lazljivcima.
i zato kazem,dok thompson nikoga ne proziva i ne vrijedja,moze se izjasnjavati i kao pripadnik bilo cega i bilo koje grupacije,ali nitko ga nema pravo karakterizirati onakvog kakav zapravo nije.
sta bi onda trebali sa svim onim bendovima po SAD-u koji javno propagiraju sotonizam i drogu na raznorazne nacine,i uvlace jadnu omladinu u to? a zna se sta se radi na sotonistickim seansama. sve bi ih trebalo pozatvarati i zabraniti im nastupati,a oni nasli ovamo zabranjivati covjeka koji samo pjeva o svojoj zelji i svom narodu,ne vrijedjajuci nikoga. i nasli mu pribirat svaku recenicu i rijec. danas i jest zavladao iskrivljen sustav vrijednosti i to se vidi na svakom koraku,pa konkretno i kroz ovaj primjer.
jos cu ovo reci. thompsona se nikad nece uspjeti zabraniti dok je god ljudi koji ga slusaju,a vjerujte mi da ga slusa skoro pa svaki hrvat. slusaju ga i oni sto mozda i ne kazu da ga slusaju,ali ga slusaju.

I SVI MORAJU ZNATI JEDNO! I TI MRKI,I TI VIDOVITA,I SVI VI OVDJE KOJI STE ZA ZABRANU THOMPSONA MORATE ZNATI JEDNO!
KAD THOMPSON BILO KOJEG OD VAS OVDJE,U BILO KOJEM SEGMENTU ZIVOTA,POVRIJEDI U SVOJIM PJESMAMA (POGOTOVO S NAMJEROM),KADA PROZOVE IKOGA I POCNE VRIJEDJATI! BILO CIJU VJERU,BILO CIJU NACIJU,BILO CIJU OSOBNOST,BOJU KOZE ILI BILO STA! ZAJEDNO CEMO GA BOJKOTIRATI!
A DO TAD HRVATI CE GA I DALJE VOLJETI I SLUSATI! JA GA NE SLUDSAM AKTIVNO NI PRECESTO,ALI GA VOLIM POSLUSATI,I NJEGOVE PJESME SA PORUKAMA MIRA,POGOTOVO NA NOVOM ALBUMU!
Zadnja izmjena: dadooo_23, dana/u 03 Mar 2009 12:44, ukupno mijenjano 1 put.

Avatar
kajs
Zvijezda na usponu
Zvijezda na usponu
Postovi: 1575
Pridružen/a: 10 Dec 2007 02:00
Lokacija: Afghanistan

Re: Marko Perkovic Thompson, bojkot ili ne?

#101 Post Postao/la kajs »

Kako sam ja propustio da cujem tu Anicu? [eusa_think.gif]

Ne bih ja da bojkotujem Tompsona nikako, jok a ne, kako bi inace se poznali svi koji zive u BiH "kukaju" da su ugrozeni a slave ove i ovakve. Kemijskim recnikom receno pocrvene kao lakumus papir na kiselinu, lahko ih poznat.
"Jer su naša mjerila drugačija i naša osjećanja dublja i toplija, jer se ne bojimo ni drugih ni drugačijih..."
Musa Ćazim Ćatic ...

dadooo_23
Ucesnik diskusija
Ucesnik diskusija
Postovi: 299
Pridružen/a: 20 Feb 2009 17:46

Re: Marko Perkovic Thompson, bojkot ili ne?

#102 Post Postao/la dadooo_23 »

vidovita_dzemila je napisao/la:ti si mene iznenadio pisajući da s guštom pjevaš anicu. zapravo me iznenadio čitav onaj post gdje si pisao o toj pjesmi. fuj. neću više uopšte da raspravljam s tobom

[icon_wave.gif]
ni ja s tobom vise nemam sta raspravljati. ja je ne pjevam s gustom,ja je slusam s gustom,jer znam u kojem je periodu pravljena i pod kojim okolnostima.
ne budi toliko dvolicna govoriti mi fuj,a stavljati tu ikonicu sto mi prateljski mase.

dadooo_23
Ucesnik diskusija
Ucesnik diskusija
Postovi: 299
Pridružen/a: 20 Feb 2009 17:46

Re: Marko Perkovic Thompson, bojkot ili ne?

#103 Post Postao/la dadooo_23 »

kajs je napisao/la:Kako sam ja propustio da cujem tu Anicu? [eusa_think.gif]

Ne bih ja da bojkotujem Tompsona nikako, jok a ne, kako bi inace se poznali svi koji zive u BiH "kukaju" da su ugrozeni a slave ove i ovakve. Kemijskim recnikom receno pocrvene kao lakumus papir na kiselinu, lahko ih poznat.
i s pravom mozemo govoriti da smo ugrozeni,tek sada to pogotovo vidim i na ovom forumu!

dadooo_23
Ucesnik diskusija
Ucesnik diskusija
Postovi: 299
Pridružen/a: 20 Feb 2009 17:46

Re: Marko Perkovic Thompson, bojkot ili ne?

#104 Post Postao/la dadooo_23 »

vidovita_dzemila je napisao/la:ja samo znam mrki da ovdje u mostaru i stocu-u dva podjeljena grada kad hrvati hoće da isprovociraju muslimane na utakmicama UVIJEK puštaju thompsona i to prva pjesma je "herceg-bosno srce ponosno" pa onda ostale. što ti kažeš što ne puste dragojevića

drugi primjer kad smo zaratili sa srbima hrvati iz mog rodnog mjesta su pobjegli u dalmaciju a srbi došli nakon toga. dan nakon što je otišao komšija zove tatu i moli ga da mu iz kuće spasi video rekorder i kasetofon. mi smo se čudili zašto to, zašto ne TV ili neke vrednije stvari kad i u videu i u kasetofonu kasete od thompsona. zašto se bojao da srbi to nađu? poslije kad su došli hrvati na vlast taj isti čovjek je bio među najgora tri u cijeloj opštini i tukao je sve moje rođake. jedan rođak je svjedočio u hagu protiv njega

treći primjer je na tatinom poslu. hrvatska firma na muslimanskom dijelu mostara. 96 kad je prestao rat zaposlili se svi muslimani. 6 ih bilo. danas su tu moj tata i poslovođa, a hrvata je 8. sve muslimane otpustili a poslovođu skinuli i prebaciće ga u podružnicu u konjic. novi poslovođa hrvat normalno i sad tati i ovom bivšem poslovođi namjerno puštaju thompsona i radio međugorje. tata nekad prebaci na radio stari grad a oni vrate

samo navodim primjere jer svi zadojeni hrvati obožavaju thompsona i to je tako. tu nema priče.
ovaj tvoj post je pokazatelj tvoje nemoci u argumentiranosti. imas neosnovanu mrznju prema nekom covjeku,a nemas argumente i to te izjede! ruzno je to skroz. ne bi ni bio u tvojoj kozi. hvala bogu,pa ne mrzim nikoga.

Avatar
srebrni
Zvijezda foruma
Zvijezda foruma
Postovi: 2757
Pridružen/a: 27 Dec 2008 22:57

Re: Marko Perkovic Thompson, bojkot ili ne?

#105 Post Postao/la srebrni »

ovdje mozete kupiti neke pjesmice koje po nazivu izgledaju normalno....jedino ona pod rednim brojem 65. ima NEVIN naslov

http://mp3fiesta.com/marko_perkovic_tho ... bum125911/


kako rece neko po tHompsonu prepoznajemo lice "komsije"...na mom jeziku prevedeno
moj rodni grad Sarajevo volim kao samoga sebe....
nazalost ima ljudi koji ga isto tako ne vole....
ali nisu oni krivi sto im Bog nije dao dusu

Odgovori