U kojem bi ste periodu voljeli živjeti i gdje?

Pisite o istoriskim zbivanjima bitkama vladarima

Poruka
Autor/ica
Avatar
mrki62
Specijalni status V.I.P
Specijalni status V.I.P
Postovi: 6413
Pridružen/a: 02 Apr 2006 02:00
Lokacija: sLOVEnija

#32 Post Postao/la mrki62 »

tirara je napisao/la:
mrki62 je napisao/la:Et, jedan prorok mi je rekao da sam ¾ivio prije 500 godina i da sam se sad reikernirao a tad sam bio sultan u Osmanlijsko doba ,......................... imao sam mnogo ¾ena al ni jedna u mom haremu nije bila kao jedna ¹to se zvala tirara .
Ba¹ se sad pitam , gdje li je ona :wave:
jel me ko trazio?
hahahahahahahahahaha.................. :blush: :biggrin: :biggrin: :wave:
Oooooooooooooooooooooooo , oèi moje slatke , rodila majka, ne da majka nikome ,................ sem sultanu , ma voli nju sultan njen :biggrin:
Ma lijepo moje , pedantno moje , ¹armantno moje , èarobno moje, romantièno moje ,................................ ma ¾eljo moja pusta,..... sad bih ti ga stavio i u usta ,............................ :wave:


PS, ovo samo sultan i tirara èitaju , drugi se ne mije¹ajte :wave:
Ti si kao najudaljenija zvijezda do koje je najteže doći, ali baš zbog toga je najudaljenija zvijezda najljepša i najsjajnija!

slika

slika

Avatar
indeks
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 4246
Pridružen/a: 01 Feb 2008 02:00
Lokacija: Bosnia

#35 Post Postao/la indeks »

lijepa tema,steta sto ljudi sasvim malo mastaju..... :)

Avatar
paparaci
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 5054
Pridružen/a: 08 Jan 2003 02:00
Lokacija: Putnik Bez Adrese

#37 Post Postao/la paparaci »

jeste, istina!

ma meni se svidja isto ona nosnja iz kaubojskih filmova(mislim zenska nosnja). one prelijepe haljine. bas zenstveno i zavodno. promasi ja temu, jelde? :lol:

ma to samo da sa sekom pokupim prasinu s teme ;)

Avatar
indeks
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 4246
Pridružen/a: 01 Feb 2008 02:00
Lokacija: Bosnia

#38 Post Postao/la indeks »

pozdravi hanumu paparaci............. :P :lol: :lol:

Avatar
sabinax
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 16414
Pridružen/a: 31 Jan 2008 02:00
Lokacija: Croatia

#39 Post Postao/la sabinax »

Joj ja sam htjela postaviti sliènu temu...evo je sada vidim da postoji

Imam dvije solucije...

Jedna je praèovjeèko doba...dok su ljudi jos zivjeli u pecinama, muskarci lovili zvjeri, zene skupljale bobice...zasto...zato jer je to prapocetak, osnova svega, nema drzava, nema ratova...osim onih za prezivljavanje
Voljela bih to nekako pokusati...iako mi se cini surovo, ali mislim da bih ja to prezivjela :D

Drugo razdoblje...Ex Yu negdje 50-tih ili 60-tih...èitala sam jednom mamina pisma iz mladosti, opisuju se èajanke, plisirane suknjice i bijele èarapice uz balerinke, gledanje novog filma u kinu "Rat i mir" ili "Prohujalo s vihorom", izleti s dru¹tvom na Silbu, ulice bez prometa, festival u Opatiji, Ivo Robiæ, "Pozuri jer autobus vec juri...i kupi cigareta par"....

To bih isto voljela dozivjeti :)
Kad ti zivot donese limune, uzmi tekilu i sol i nazovi me
slika Make my day!

Avatar
JAS
Zvijezda na usponu
Zvijezda na usponu
Postovi: 1183
Pridružen/a: 07 Okt 2008 02:00
Lokacija: Macedonia

Re:

#42 Post Postao/la JAS »

xxx_dusan je napisao/la:70-e-80-e,bilo gdje u bivsoj Jugi,a da radim kao cuvar na Golom Otoku i da do smrti derem od batina ove protuve sto nas raselise.Sorry about angry.


hahaha...e vala nasmeja me ovo bas...hahahah

Avatar
beca
Velicanstvo Foruma
Velicanstvo Foruma
Postovi: 16187
Pridružen/a: 29 Dec 2009 08:38
Lokacija: Sarajevo

Re:

#43 Post Postao/la beca »

paparaci je napisao/la:jeste, istina!

ma meni se svidja isto ona nosnja iz kaubojskih filmova(mislim zenska nosnja). one prelijepe haljine. bas zenstveno i zavodno. promasi ja temu, jelde? :lol:

ma to samo da sa sekom pokupim prasinu s teme ;)

a meni je to ozbiljno super, x puta sam o tome mastala, da zivim u vrijeme 17. vijeka, i sad ona haljina uska u struku, sve puca [Happy.gif] a onda se naglo siri, do zemlje....sesiric, rukavice [mmmux2.gif]

Avatar
JAS
Zvijezda na usponu
Zvijezda na usponu
Postovi: 1183
Pridružen/a: 07 Okt 2008 02:00
Lokacija: Macedonia

Re: Re:

#44 Post Postao/la JAS »

beca_jovi je napisao/la:
paparaci je napisao/la:jeste, istina!

ma meni se svidja isto ona nosnja iz kaubojskih filmova(mislim zenska nosnja). one prelijepe haljine. bas zenstveno i zavodno. promasi ja temu, jelde? :lol:

ma to samo da sa sekom pokupim prasinu s teme ;)

a meni je to ozbiljno super, x puta sam o tome mastala, da zivim u vrijeme 17. vijeka, i sad ona haljina uska u struku, sve puca [Happy.gif] a onda se naglo siri, do zemlje....sesiric, rukavice [mmmux2.gif]


hahaha...taman za pokazivanje dekoltea [eusa_clap.gif] [Happy.gif]

Odgovori